Roznoszenie ulotek w Bartoszycach

O bezpośredniej dystrybucji ulotek reklamowych można by powiedzieć naprawdę wiele. Czym są zaplanowane i odpowiednio fachowo przeprowadzone działania reklamowe? Z pewnością są doskonałym pomysłem na to, by informować o dostępnych usługach, promować produkty będące w sprzedaży czy dawać znać o ciekawych promocji, których w ofercie danej firmy nie brakuje. Dobrze, jeśli roznoszeniem ulotek czy innych materiałów reklamowych zajmują się ci, którzy się na tym znają i po prostu lubią swoją pracę. Warto podkreślić także i to, że dobrze jest wybierać takie usługi reklamowe, w których pod jednym adresem zlecimy wykonanie także projektu, jak i druku broszur reklamowych. Wszystkie z opisanych znajdziemy w ofercie posta.pl. Polecamy się uwadze wymagających klientów w Bartoszycach

Kolportaż ulotek gwarancją sukcesu reklamowego

Zlecając rozprowadzanie ulotek i gazetek reklamowych na terenie Bartoszyc chce się dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Teraz jest to możliwe – wystarczy skorzystać z szerokich i polecanych usług reklamowych dostępnych w posta.pl. Polecamy nasze sprawdzone usługi, bo dzięki nim ze świetnie przygotowaną reklamą trafić można nawet do ponad 23 000 mieszkańców Bartoszyc.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Bartoszyc

Kolportaż ulotek Bytom

Kolportaż ulotek w Bartoszycach

 • skuteczna dystrybucja ulotek i listów po domowych oraz firmowych skrzynkach pocztowych klientów
 • roznoszenie ulotek pod drzwi mieszkań i domów klientów
 • kolportaż materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
 • rozprowadzanie ulotek po szkołach i innych placówkach oświatowych
 • rozprowadzanie ulotek do często odwiedzanych instytucji państwowych
 • bezpośrednie roznoszenie ulotek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych i miejscach spotkań
 • kolportaż materiałów reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach dozwolonych
 • projektowanie i druk materiałów reklamowych
 • przygotowywanie atrakcyjnych, pakietowych przesyłek reklamowych
 • fachowa obsługa wszelkiego rodzaju eventów i akcji promocyjnych – również przy współpracy z doświadczonym zespołem hostess i hostów

Bartoszyce

Bartoszyce – miasto w województwie warmińsko – mazurskim. Ośrodek znany z wielowiekowej tradycji, łącząc wpływy polskie, niemieckie orz wschodnie. Obecnie Bartoszyce są ważnym ośrodkiem administracyjnym, usługowym oraz kulturalnym województwa. Do największych firm działających na terenie miasta zalicza się: MM International, Mazur-Look International, Przedsiębiorstwo Produkcyjne Infinity Group, Stalmot oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Morena. Będąc w Bartoszycach warto zobaczyć m.in.: kościół św. Brata Alberta, sanktuarium św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, wieżę ciśnień, park Elizabeth, Bramę Lidzbarską czy urokliwe kamieniczki przy Rynku.

Opinie klientów

„Otworzyłam w Bartoszycach sklep z odzieżą używaną i myślałam, że reklama szeptana w zupełności wystarczy, by mieć stałych klientów. Konieczne jednak stało się wsparcie profesjonalistów od reklamy. Wybrałam usługi zespołu posta.pl i u nich zamówiłam ulotki reklamowe z atrakcyjnym rabatem. Do tego zleciłam im także dystrybucję ulotek w mieście i okolicach. Liczba moich klientów wzrosła kilkakrotnie. Polecam!” – Krystyna, 47 lat

„Salon z usługami strzyżenia psów był moim marzeniem od zawsze. W końcu zdobyłam wymarzone dofinansowanie i udało mi się otworzyć własną firmę. Doradcy poradzili, by zainwestować w dobrą reklamę. Skorzystałam ze wsparcia zespołu posta.pl i teraz mogę pochwalić się wyjątkowym logo firmy, świetnymi wizytówkami, jak również atrakcyjnymi wizualnie ulotkami reklamowymi. Warto było zaufać fachowcom z posta.pl!” – Maja, 29 lat

„Sklep ze zdrową żywnością prowadzę już od kilku lat, jednak potrzebowałam odświeżenia całego logo firmy oraz zwiększenia działań reklamowych. Skorzystałam z usług dostępnych w posta.pl i jestem bardzo zadowolona. Sprawdzili się znakomicie, a do tego zaskoczyli mnie szybkością realizacji zlecenia. Polecam.” – Stefania, 53 lata

PAKIETOWANIE

Pakietowe przesyłki reklamowe, w których się specjalizujemy, to przesyłki zawierające nie tylko ciekawe zestawy ulotek czy broszur reklamowych, ale także atrakcyjne dla odbiorców kupony zniżkowe i rabatowe. Do tego nie zapominamy i o tym, by w miarę możliwości dołączyć kilka próbek produktów. Wszystko po to, by odbiorcom przesyłki sprawić prawdziwą przyjemność z jej rozpakowania i pozwolić poznać choć namiastkę tego, co jest możliwe do otrzymania, nawiązując współpracę z daną firmą. W pakietowych przesyłkach reklamowych tkwi ogromna moc i potencjał. Właśnie nam warto zlecić ich przygotowanie, a później także i skuteczną dystrybucję. Gwarancja zadowolenia zapewniona, także w Bartoszycach!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

W bezadresowej dystrybucji materiałów reklamowych nie korzystamy z adresów odbiorców, do których kierujemy przygotowane ulotki, broszury lub gazetki. Bazujemy na tym, by rzetelnie dostarczać zamówione przez klienta materiały reklamowe do skrzynek pocztowych odbiorców oraz zajmować się ich rozprowadzaniem pod drzwi mieszkań. W ten sposób właśnie można skutecznie informować o nowej ofercie w firmie lub produktach, które właśnie pojawiły się w sprzedaży. Poprzez dystrybucję bezadresową dostarczyć można także kupon zniżkowy lub rabatowy. W taką formę reklamy warto zainwestować również w Bartoszycach!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Klienci zlecający nam dystrybucję adresową często zgłaszają się z adresami swoich dotychczasowych kontrahentów i chcą, by przygotować im ciekawą ofertę reklamową. Nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom potrafimy sprostać z prawdziwą przyjemnością! Nie jest problemem także i to, by stworzyć listę adresową od podstaw. Przy współpracy z klientem udaje się to także i nam, po czym możemy przystąpić do projektowania dopasowanych materiałów reklamowych. Polecamy swoje usługi w zakresie dystrybucji adresowej na terenie Bartoszyc.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Z ulotkami i różnorodnymi materiałami reklamowymi pojawiamy się często w popularnych miejscach spotkań, centralnych punktach miast lub często uczęszczanych ciągach komunikacyjnych. Właśnie tutaj zajmujemy się bezpośrednim rozdawaniem ulotek, bazując na kontakcie z odbiorcą. Naszą pracę wykonujemy z prawdziwą przyjemnością, dlatego też i skuteczność podejmowanych działań zaliczana jest do naprawdę wysokich. Warto zaufać właśnie nam i zlecić dystrybucję bezpośrednią zamówionych materiałów reklamowych w Bartoszycach.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Podejmując różnorodne działania w zakresie reklamy, zajmujemy się także projektowaniem materiałów reklamowych oraz ich drukiem. Kreatywność naszego zespołu nie zna granic, dlatego też jesteśmy w stanie przygotować projekt ulotki reklamowej, broszury czy gazetki dla firmy z każdej branży. Do tego zajmujemy się także projektowaniem wizytówek oraz dystrybucją zamówionych materiałów reklamowych. Bez problemów można nam zlecić również druk materiałów promocyjnych. Gwarancja profesjonalizmu i szybkości wykonania zlecenia w Bartoszycach  – zapewniona.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Usługi reklamowe dostępne w naszej firmie dotyczą także kompleksowej organizacji różnorodnych akcji reklamowych i promocyjnych. Specjalizujemy się nie tylko w ventach firmowych, ale również licznych akcjach degustacyjnych, samplingowych czy innych. Życzenie naszego klienta jest dla nas wskazówką do planowania działań reklamowych. Dodatkowo współpracujemy też z doświadczonym zespołem hostess i hostów, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Warto nas wybrać Bartoszycach!

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ O WIELKIEJ MOCY REKLAMY OD POSTA.PL?

Skontaktuj się z naszą firmą i już dziś poznaj szczegóły współpracy z nami!