Roznoszenie ulotek w Augustowie

Informowanie o nowych usługach czy produktach dostępnych w bardzo korzystnych cenach, to główne założenie dobrze zaplanowanej i skutecznie przeprowadzonej akcji promocyjnej z wykorzystaniem ulotek czy gazetek reklamowych. Popularność ich zamawiania stale rośnie, bo klienci doceniają wielką moc informacyjną zawartą na wielkim formacie tychże ulotek. Dlaczego warto zlecić wykonanie ich projektu, a później także druku oraz dystrybucji właśnie naszej firmie? Na swoim koncie mamy mnóstwo udanych realizacji, a zadowolenie naszych klientów jest naprawdę duże. Warto się o tym przekonać na przykładzie własnej firmy. Gwarancja zadowolenia dostępna jest w pakiecie z naszymi szerokimi usługami w Augustowie. Polecamy się!

Dobra reklama profesjonalnymi ulotkami wysłana

Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek i gazetek reklamowych na terenie liczącego ponad 30 000 mieszkańców Augustowa chcą dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.  Oczywiste jest to, że im więcej osób dowie się o aktualnych promocjach, asortymencie czy nowych produktach dostępnych w ofercie danej firmy, tym większa szansa na udane prowadzenie działalności w każdej branży. Dlatego też warto zainwestować środki finansowe w reklamę od najlepszych w branży. Zespół pracowników posta.pl poleca swoje usługi!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Augustowa

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych

Kolportaż ulotek w Augustowie

 

 • rozprowadzanie materiałów reklamowych do skrzynek pocztowych odbiorców
 • dystrybucja ulotek pod drzwi mieszkań i domów mieszkańców województwa śląskiego
 • skuteczny kolportaż materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
 • roznoszenie ulotek w szkołach i innych placówkach oświatowych
 • rzetelna dystrybucja bezpośrednia ulotek w popularnych ciągach komunikacyjnych i miejscach spotkań
 • kolportaż ulotek reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • skuteczne roznoszenie ulotek po często odwiedzanych instytucjach państwowych
 • plakatowanie w miejscach dozwolonych
 • przygotowywanie projektów materiałów reklamowych oraz ich druk
 • pakietowanie przesyłek reklamowych i ich rzetelny oraz dobrze zaplanowany kolportaż
 • fachowa obsługa i organizacja wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych oraz eventów firmowych

Augustów

Augustów – miasto położone w północno – wschodniej części Polski, na terenie województwa podlaskiego. To ośrodek znany głównie z działalności stoczni jachtowych Balt Yacht oraz Ślepsk, zajmujących się eksportem większości produkcji do krajów Europy Zachodniej. Będąc w Augustowie warto zobaczyć m.in. Kanał Augustowski, restaurację Albatros, stację kolejową czy kościół Matki Bożej Częstochowskiej, który wcześniej był cerkwią garnizonową.

Opinie klientów

„Zakładając sklep z artykułami dla niemowląt i dzieci wiedziałam, że bez dobrej reklamy nie osiągnę sukcesu w biznesie. Udało mi się skorzystać z szerokich usług dostępnych w posta.pl i jestem bardzo zadowolona. Specjaliści zajęli się nie tylko przygotowaniem świetnego logo dla mojego sklepu, ale również zaprojektowali piękne wizytówki i atrakcyjne ulotki reklamowe. Do tego przeprowadzili także skuteczną akcję dystrybucyjną w Augustowie. Polecam!” – Monika, 31 lat

„Od zawsze zajmowałem się informatyką i świetnie czułem w tej branży. W końcu postanowiłem założyć działalność gospodarczą i zająć się świadczeniem usług na poziomie profesjonalnym. Skorzystałem z reklamy od posta.pl. To właśnie oni pomogli mi w kolportażu materiałów reklamowych. Liczba stałych klientów mojej firmy w Augustowie stale rośnie. Dzięki!” – Julian, 26 lat

„Od lat działam społecznie i angażuję się w wiele akcji wolontariatu. Na potrzebę wyjątkowego wydarzenia potrzebowałam opracowania niepowtarzalnego plakatu. Zlecenie to trafiło do zespołu posta.pl. Efekty ich pracy bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, a do tego jeszcze zleciłam im plakatowanie na mieście. Tą współpraca oceniam na medal.” – Helena, 58 lat

PAKIETOWANIE

O atrakcyjności przesyłek reklamowych świadczy z pewnością ich bogate wyposażenie. Im więcej ciekawych i przydatnych elementów będą zawierać, tym większe będzie zainteresowanie ich odbiorców. Dlatego też przykładamy szczególną wagę do tego, by z pomysłem komponować pakietowe przesyłki reklamowe. Wzbogacamy je korzystnymi kuponami zniżkowymi czy rabatowymi, jak również uzupełniamy o liczne próbki produktów. Do tego nie zapominamy i o tym, by dołączyć zestaw powiązanych tematycznie ulotek lub broszur reklamowych. Tym samym tworzymy dopasowane do potrzeb i wymagań naszych klientów pakiety reklamowe, by później zająć się ich rzetelną dystrybucją na terenie Augustowa. Reklama w tak atrakcyjnej formie ma ogromną moc. Także w Augustowie!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Roznoszenie ulotek czy gazetek reklamowych bezadresowo cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Augustowie. Na czym polega ta forma reklamy? Na skutecznym rozprowadzaniu materiałów reklamowych i umieszczaniu ich w skrzynkach pocztowych odbiorców w Augustowie – zarówno prywatnych, jak i firmowych. Do tego zlecić nam można również roznoszenie materiałów reklamowych i umieszczanie ich pod drzwiami mieszkań odbiorców. Wierzymy, że dobrze zaplanowana akcja dystrybucji bezadresowej jest bardzo dobrym pomysłem na to, by promować każdą firmę oraz informować o licznych, atrakcyjnych promocjach właśnie obowiązujących.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Nasi klienci nierzadko dysponują listami adresowymi swoich dotychczasowych kontrahentów. My zaś wiemy, że reklama dopasowana do potrzeb i oczekiwań odbiorców ma w sobie ogromną moc. Dlatego też, bazując na dostarczonych przez klientów listach adresowych, tworzymy spersonalizowane materiały reklamowe i zajmujemy się ich skutecznym dostarczaniem. Nasi klienci wiedzą, że mogą nam zaufać i powierzyć dane swoich kontrahentów, a te nie zostaną wykorzystane w żaden inny sposób, jak do stworzenia ciekawej akcji reklamowej w Augustowie.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Bezpośrednio, a przy tym niezwykle skutecznie? Tak działa dystrybucja bezpośrednia, którą znaleźć można w ofercie naszej firmy i zlecić naszym pracownikom. W czym tkwi jej istota? W bezpośrednim roznoszeniu i rozprowadzaniu zamówionych przez klienta ulotek czy innych materiałów reklamowych. Gdzie najczęściej odbywa się ich profesjonalna dystrybucja? Doskonałym miejscem będą z pewnością często uczęszczane ciągi komunikacyjne oraz popularne miejsca spotkań. I właśnie tutaj można nas spotkać. Rozdawanie ulotek odbiorcom to nasza specjalność, a zarazem praca sprawiająca nam mnóstwo radości. Szeroko polecamy swoje usługi w Augustowie!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Projektowaniem materiałów reklamowych zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami naszych klientów zajmujemy się nie od dziś. Nie od dziś też staramy się sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagającym zleceniodawcom. Przykładamy szczególną wagę do tego, by każdy z projektów reklam był możliwie jak najbardziej atrakcyjny, czytelny i estetycznie wykonany. Kreatywność naszego zespołu nie zna granic – warto się o tym przekonać na przykładzie reklamy dla własnej firmy. Dodatkowo oferujemy także szybki i profesjonalny druk zamówionych ulotek reklamowych, broszur, gazetek, wizytówek czy plakatów. Żadne wyzwania reklamowe w Augustowie nie są dla nas problemem!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Organizując różnorodne formy reklamy w Inowrocławiu doskonale wiemy o tym, jak ważne jest szczegółowe zaplanowanie każdego etapu kampanii reklamowej. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by świetnie ją przygotować i przeprowadzić. Nasze kampanie reklamowe, akcje promocyjne, eventy firmowe i akcje degustacyjne są dopracowane w najmniejszych detalach i przez to cieszą się tak dużym powodzeniem. Ponadto współpracujemy także z zespołem doświadczonych hostess i hostów, którzy wspomagają organizację nadzorowanych przez nas akcji promocyjnych.

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ O TYM, JAK SKUTECZNA JEST NASZA REKLAMA?

Skontaktuj się z naszym zespołem i dowiedz się więcej o dobrej reklamie w Augustowie!