Roznoszenie ulotek dolnośląskie

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, informowanie o usługach dostępnych w ofercie i produktach będących w sprzedaży. To główne założenia dobrze zaplanowanego i profesjonalnie przeprowadzonego, kolportażu ulotek na Dolnym Śląsku. Nieustanne poszerzanie oferty firmowej oraz dbałość o zapewnienie usług kolportażu na jak najwyższym poziomie – to jedne z największych atutów działalności naszej firmy.
Do kogo dotrze fachowo zaplanowany kolportaż ulotek na Dolnym Śląsku? Do ogromnej liczby potencjalnych klientów, którzy tworzą społeczność liczącą ponad 15 tysięcy mieszkańców w każdym z 40 największych miast tego regionu Polski.

Kolportaż ulotek na Dolnym Śląsku z gwarancją skuteczności!

Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek i gazetek na terenie Dolnego Śląska pragną skutecznie reklamować swoje usługi przede wszystkim w takich miastach jak m.in.: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Dzierżoniów, Oława, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Jawor, Świebodzice, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Strzegom, Jelcz-Laskowice, Złotoryja czy Ząbkowice Śląskie.

Województwo dolnośląskie to jeden z prężnie rozwijających się i ważnych administracyjnie, gospodarczo i ekonomicznie, regionów Polski. Tutaj właśnie obserwować można stały rozwój biznesu i inwestować w reklamę własnego przedsiębiorstwa. Warto robić to wielokierunkowo, przy współudziale wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z branży skutecznego kolportażu ulotek na Dolnym Śląsku.

Usługi reklamowe dostępne na terenie województwa dolnośląskiego

Kolportaż ulotek Śląsk
  • dystrybucja ulotek i listów do domowych oraz firmowych skrzynek pocztowych klientów
  • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
  • roznoszenie ulotek po szkołach i instytucjach państwowych
  • kolportaż ulotek reklamowych w ciągach komunikacyjnych
  • dystrybucja materiałów i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
  • plakatowanie w miejscach dozwolonych
  • projektowanie i druk materiałów reklamowych
  • pakietowanie materiałów reklamowych zgodnie z życzeniem klienta
  • obsługa akcji degustacyjnych, samplingowych i eventów firmowych z udziałem doświadczonego zespołu hostess i hostów

Dolny Śląsk

Dolny Śląsk – część historycznej krainy Śląska, położona nad Odrą, w południowo – zachodniej części Polski. Zajmuje również północną część terytorium należącego do Czech. Na terenie województwa dolnośląskiego znajduje się wiele miast zamieszkanych przez więcej niż 15 tysięcy mieszkańców. Do największych zaliczyć należy Wrocław, Wałbrzych, Legnicę, Jelenią Górę, Lubin, Głogów oraz Świdnicę. Na terenie Dolnego Śląska znajduje się największa w Polsce liczba pałaców i zamków – liczona nawet w setkach, jak i wiele obiektów wpisanych na listę UNESCO. Jednym z często odwiedzanych miejsc obszaru dolnośląskiego pozostaje Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin.

Opinie klientów

„Otwierając gabinet weterynaryjny wiedziałem, że bez odpowiedniego wsparcia reklamowego, nie uda mi się pozyskać większej liczby klientów. Specjaliści z posta.pl przygotowali nie tylko świetny projekt ulotek firmowych, ale zadbali też o szeroką i fachowo zaplanowaną, ich dystrybucję. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.” – Robert, 36 lat

„Butik z ubraniami z najnowszej kolekcji prosto z Włoch, był moim marzeniem od zawsze. W końcu udało mi się je spełnić i otworzyć własną firmę. W działaniach promocyjno – reklamowych doskonale wsparł mnie zespół posta.pl. Projekt i druk ulotek to nie wszystko, co im zleciłam! Zainwestowałam jeszcze w skuteczny kolportaż ulotek i na zainteresowanie klientek nie musiałam długo czekać. Polecam!” – Bożena, 43 lata

„Sklep z artykułami sportowymi nie byłby tak świetnie trafioną inwestycją, gdyby nie profesjonalne wsparcie w obszarze reklamy. Zespół posta.pl opracował nie tylko wyjątkowy projekt wizytówek firmowych, ale i zwracające uwagę ulotki. Rabat na pierwsze zakupy był doskonałym pomysłem! Teraz mam grono stałych klientów, które wciąż się powiększa. Dziękuję.” – Mikołaj, 51 lat

PAKIETOWANIE

Przesyłka reklamowa wzbogacona o atrakcyjne elementy rabatowe, próbki produktów czy zestaw ciekawych promocji, z pewnością spotka się z dużo większym zainteresowaniem klientów, niż reklama w standardowej odsłonie. Warto poznać szerokie korzyści przesyłek pakietowych i zamówić je właśnie w ofercie dostępnej w posta.pl. Co więcej – teraz w ofercie usługowej znajdziemy też skuteczną dystrybucję i kolportaż takich materiałów pakietowych. Warto!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Istotą bezadresowego roznoszenia ulotek i gazetek reklamowych na Dolnym Śląsku jest ich dystrybucja do skrzynek pocztowych klientów lub koszy reklamowych umieszczonych w klatkach bloków. Dodatkowo zamówić można także usługę kolportażu ulotek pod drzwi mieszkań klientów. W taki sposób można skutecznie poinformować potencjalnych odbiorców o nowych usługach, promocjach czy produktach, które pojawiły się w ofercie naszej firmie.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Kolportaż ulotek w dystrybucji adresowej bazuje na korzystaniu z gotowej listy klientów, którzy dotychczas skorzystali z oferty naszej firmy lub wyrazili nią zainteresowanie. Jeśli jednak taką bazą klient nie dysponuje – nic trudnego. Można stworzyć ją od zera i warto wybrać usługi oferowane przez doświadczony zespół posta.pl. Godne podkreślenia jest to, że dystrybucja adresowa na Dolnym Śląsku jest jedną z najskuteczniejszych form nowoczesnej reklamy, opartą na dotarciu do ściśle wyznaczonej grupy docelowej klientów.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Świetnie zaprojektowane ulotki reklamowe mają wielką moc – szczególnie wówczas, gdy zostaną doręczone do rąk własnych potencjalnego klienta. Warto podkreślić więc, że działania reklamowe z obszaru dystrybucji bezpośredniej odbywają się często w licznie uczęszczanych ciągach komunikacyjnych i w popularnych punktach spotkań wielu ludzi. Skuteczność tej formy reklamy jest bardzo duża!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Jako zespół doświadczonych i niezwykle kreatywnych specjalistów od reklamy, chętnie nawiążemy ścisłą współpracę z naszym klientem w zakresie stworzenia wymarzonych projektów materiałów reklamowych. Chętnie wysłuchamy, doradzimy i przygotujemy wizualizację pomysłów naszych klientów. Nie szkodzi też, jeśli klient nie ma sprecyzowanego pomysłu na akcję reklamową. Z powodzeniem zajmiemy się wszystkim od podstaw! Nowoczesna reklama nie ma przed nami żadnych tajemnic!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Organizacja eventy firmowego, spotkania promocyjnego, a może akcji degustacyjnej, nie byłaby tak atrakcyjna, gdyby nie wsparcie profesjonalnego zespołu doświadczonych hostess i hostów. Skuteczne kampanie reklamowe to także szeroko pojęte działania sprzedażowe – a w tych jesteśmy specjalistami nie od dziś. Z pewnością warto poznać sposoby na atrakcyjne przedstawienie oferty firmowej i ciekawe jej zaprezentowanie. Dobrze zaplanowana i profesjonalnie przeprowadzona kampania reklamowa z udziałem hostess będzie pomysłem co najmniej idealnym!

Chcesz się przekonać, że w reklamie i dystrybucji nie ma nam równych?

Zapraszamy do kontaktu. Jeszcze dziś omówimy najważniejsze szczegóły współpracy!