Roznoszenie ulotek lubuskie

Roznoszenie ulotek w Kostrzynie nad Odrą to jedna z najchętniej wybieranych i polecanych form reklamy. Ulotki nie są nośnikiem reklamowym o dużych rozmiarach, a mogą być równie skuteczne w dotarciu do potencjalnych klientów, co reklama w wielkim formacie. Myśląc o złożeniu zamówienia na kolportaż ulotek w Oławie, warto postawić na współpracę z doświadczonymi specjalistami od reklamy z zespołu posta.pl. Kreatywne pomysły, efektowne realizacje i maksymalne dopasowanie do specyfiki i rodzaju branży, w której działa klient. To właśnie priorytetowe wyznaczniki przygotowania ulotek w Kostrzynie nad Odrą. Warto wiedzieć, że roznoszenie ulotek odbywać się będzie nie tylko na terenie miasta, ale i w jego najbliższych okolicach. Warto wybrać reklamę w takiej formie!

Mini format = super efekty reklamowe

Dotarcie do wyselekcjonowanej grupy odbiorców, jak i skuteczne informowanie o nowych usługach czy produktach, możliwe jest teraz przy wsparciu najlepszych z branży. Dlatego warto wybrać dystrybucję ulotek reklamowych w Lubuskiem. Świetnie opracowane materiały trafią do mieszkańców takich miast jak m.in.: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Babimost, DrezdenkoGubin, Iłowa, LubskoKostrzyn nad Odrą, Krosno Odrzańskie, Kożuchów, Międzyrzecz, Nowa Sól, Rzepin, Skwierzyna,Sława, Słubice, Sulechów, SulęcinSzprotawaŚwiebodzin, Wschowa, Zbąszynek, Żagań i Żary.

Lubuskie to województwo położone w zachodniej Polsce, z siedzibą wojewody w Gorzowie Wielkopolskim oraz samorządu województwa w Zielonej Górze. To obszar zaliczany do najbardziej lesistych w całej Polsce (poziom zalesienia 49%).

Usługi reklamowe dostępne na terenie województwa lubuskiego

Kolportaż ulotek Śląsk
  • aktywny, bezpośredni kolportaż ulotek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych
  • projektowanie i druk zamówionych przez klienta materiałów reklamowych
  • roznoszenie ulotek i gazetek reklamowych do domowych oraz firmowych skrzynek pocztowych klientów
  • kolportaż materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
  • roznoszenie ulotek po szkołach i instytucjach państwowych
  • rozprowadzanie materiałów i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
  • plakatowanie w miejscach do tego dozwolonych
  • pakietowanie materiałów reklamowych zgodnie z życzeniem klienta
    obsługa każdego rodzaju akcji promocyjnych (degustacyjnych, samplingowych, eventów firmowych)

Lubuskie

Lubuskie to województwo graniczące z Niemcami oraz województwami dolnośląskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. W skład województwa wchodzi 12 powiatów i dwa miasta na prawach powiatu: Gorzów Wielkopolski oraz Zielona Góra. Na terenie Lubuskiego funkcjonują 82 gminy i 43 miasta. Największe ośrodki akademickie znajdują się w Gorzowie Wielkopolskim, Kostrzynie nad Odrą, Zielonej Górze i Żaganiu. Za 49% lesistości terenu odpowiada aż 61 rezerwatów, z ponad 1500 pomnikami przyrody.

Opinie klientów

„Otworzyłam w Zielonej Górze sklep zoologiczny i chciałam zadbać o to, by wyróżnić się na tle konkurencji. Sąsiadka poleciła mi usługi dostępne w posta.pl. Zamówiłam więc projekt i druk ulotek reklamowych. Szybkość realizacji usługi oraz wysokiej klasy fachowość, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły! Polecam usługi reklamowe właśnie w posta.pl. To udany sposób na mądrą inwestycję w dobrą reklamę.” – Małgorzata, 39 lat

„Mój sklep z odzieżą dla dzieci nie byłby tak popularny i chętnie odwiedzany, gdyby nie wyraziste logo i świetnie zaplanowana oraz fachowo przeprowadzona akcja reklamowa. Udało mi się znaleźć usługi posta.pl i skorzystałam z nich. Polecam, bo tak szybko i sprawnie przygotować świetną reklamę, nawet mi się nie marzyło! Do tego dostałam w pakiecie także profesjonalny kolportaż zamówionych ulotek. Polecam.” – Iwona, 28 lat

„Choć sklep motoryzacyjny, który prowadziłem, działał już kilka lat, postanowiłem zainwestować w ulotki reklamowe. Zależało mi na szybkiej realizacji zlecenia oraz fachowym kolportażu ulotek nie tylko na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, ale i najbliższych okolic. Wybrałem ofertę w posta.pl i jestem bardzo zadowolony. Zainteresowanie moim sklepem wzrosło kilkukrotnie – w końcu musiałem zatrudnić dodatkowego pracownika.” – Patryk, 43 lata

PAKIETOWANIE

Atrakcyjność przesyłek reklamowych mierzona jest ich zawartością – im więcej ciekawych i korzystnych kuponów rabatowych i zniżkowych oraz próbek produktów odbiorca znajdzie w przesyłce, tym lepiej. Doskonale wiemy o tym nie od dziś, dlatego naszym klientom proponujemy właśnie inwestycję w stworzenie takich atrakcyjnych przesyłek pakietowych. Co więcej, zajmujemy się nie tylko ich przygotowaniem, ale również skuteczną dystrybucją i kolportażem. Warto rozpocząć współpracę z nami właśnie w tym obszarze reklamowym!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

W dystrybucji bezadresowej jesteśmy prawdziwymi mistrzami – wiedzą o tym ci klienci, którzy skorzystali z naszych usług. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych czy miejsc, których nie odwiedzilibyśmy z zamówionymi przez klienta gazetkami czy ulotkami reklamowymi. Warto podkreślić, że właśnie dzięki roznoszeniu ulotek po skrzynkach pocztowych czy dystrybucji ich pod drzwi mieszkań odbiorców, można skutecznie informować o nowych usługach, produktach czy aktualnie obowiązujących promocjach. Rzetelność w usługach oferowanych przez nas jest naprawdę wysoka. Warto przekonać się o tym na przykładzie własnej firmy.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Kolportaż zamówionych materiałów reklamowych przez klienta jest bardzo skuteczny także wówczas, gdy korzysta się z przygotowanych wcześniej list adresowych. Na tym właśnie polegać będzie dystrybucja adresowa, którą się zajmujemy. W przypadku jednak gdy nasz klient nie dysponuje taką listą – nic straconego. Zajmiemy się jej opracowaniem od podstaw. Wystarczy tylko zgłosić zapotrzebowanie na takie zlecenie. Nieraz dokonywaliśmy niemal niemożliwego. A jednak się udało! Ma się tę moc sprawczą.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Roznoszenie ulotek reklamowych czy innych materiałów promocyjnych i dostarczanie do rąk własnych to kolejna specjalność, w której świetnie się czujemy i orientujemy. Warto zamówić u nas nie tylko same materiały reklamowe, ale również i zlecić nam ich dystrybucję bezpośrednią. Doskonale wiemy, które miejsca spotkań w danym mieście są najpopularniejsze oraz w których ciągach komunikacyjnych życie tętni niezależnie od pory dnia. I właśnie tam będziemy roznosić ulotki i wręczać je z uśmiechem. Pozytywne nastawienie do odbiorców to więcej niż połowa sukcesu!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Specjalizacją zespołu pracowników posta.pl jest także nieograniczona kreatywność i pomysłowość, którą wykorzystuje się chętnie w tworzeniu nieszablonowych form reklamy. Właśnie nam zlecić można więc projekt, jak i druk materiałów reklamowych. Także tych niebanalnych, niecodziennych i zupełnie niepowtarzalnych. Oferujemy mnóstwo pomysłów własnych, ale jesteśmy otwarci również na szczegółową współpracę z naszymi klientami. Każdy z projektów indywidualnie dopasowujemy do specyfiki danej branży, starając się jak najlepiej sprostać wymaganiom zlecających.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Dobra reklama i promocja firmy nie mogłaby się odbyć bez zorganizowania ciekawych kampanii reklamowych. Te najczęściej organizujemy przy współudziale doświadczonego zespołu hostów i hostess. Mamy na swoim koncie mnóstwo udanych akcji eventowych, degustacyjnych oraz samplingowych. Z powodzeniem zrealizujemy nawet najbardziej szalony pomysł na promocję każdej firmy. Wystarczy się do nas zgłosić i opowiedzieć o swoim marzeniu promocyjnym. Zrealizujemy je ze stosownym rozmachem!

Chcesz poznać szerokie możliwości nowoczesnej reklamy?

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły owocnej współpracy.