Roznoszenie ulotek Żary

Najważniejszym celem dystrybucji ulotek reklamowych w Żarach jest informowanie odbiorców, także dużych grup, o nowych produktach i usługach pojawiających się w ofercie danej firmy. Jednocześnie to także bardzo popularna i chętnie wybierana przez reklamodawców forma promocji. Zespół doświadczonych specjalistów w branży z posta.pl realizuje nawet najbardziej wygórowane oczekiwania swoich klientów. Śmiało można by stwierdzić, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Z szerokich usług reklamowych dostępnych w posta.pl w Żarach po prostu warto skorzystać!

Biznes bez reklamy? Niemal bez szans!

W Żarach mieszka ponad 37 000 osób – i właśnie do nich można dotrzeć z profesjonalnym i jedynym w swoim rodzaju przekazem reklamowym. Najlepiej, by opracowaniem strategii działania i promocji zajęli się ci, którzy się na tym znają i zajmują się tym zawodowo. W Żarach warto wybrać usługi zespołu doświadczonych pracowników posta.pl. Oni właśnie przygotują unikatowe działania reklamowe, a następnie zajmą się skuteczną i dobrze zaplanowaną dystrybucją czy kolportażem zamówionych przez klientów materiałów reklamowych. W szerokiej i bardzo zróżnicowanej ofercie od posta.pl znajdziemy nie tylko ulotki czy gazetki reklamowe, ale również wiele innych usług. Warto poznać bliżej wszystkie z dostępnych, by móc wybrać najlepszą, specjalnie dedykowaną potrzebom naszej firmy oraz branży, w której działamy. Dobrze zaplanowane działania reklamowe przyniosą realne i szybkie zyski. Warto zainwestować w świetną reklamę w Żarach!

Usługi reklamowe dostępne w Żarach

Kolportaż ulotek Bytom
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • skuteczne roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • rzetelna dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • rozprowadzanie ulotek po placówkach publicznych
 • kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • skuteczne dostarczanie ulotek do punktów usługowych
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek do szkół, przedszkoli i żłobków
 • roznoszenie ulotek i gazet w newralgicznych punktach i w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • roznoszenie ulotek na uczelnie i do akademików
 • rozwieszanie plakatów w miejscach prawnie dozwolonych
 • przygotowywanie konfekcjonowanych przesyłek z ulotkami i gazetkami reklamowymi
 • projektowanie niepowtarzalnych ulotek, broszur, gazetek reklamowych, wizytówek
 • zawsze fachowy i terminowy druk plakatów, ulotek, plakatów i wizytówek
 • opracowywanie pakietowanych materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o atrakcyjne dla odbiorców elementy rabatowe oraz gratisowe
 • szerokie usługi w zakresie wynajmu oraz współpracy z profesjonalnie przeszkolonym zespołem hostess i hostów – z nimi każda akcja promocyjna uda się na medal!

Żary

Żary –  miasto położone w zachodniej Polsce, leżące na terenie województwa lubuskiego, na południowym skraju Wału Trzebnickiego. To największe miasto w polskiej części Łużyc – zajmuje dodatkowo 4. lokatę pod względem liczby ludności w województwie lubuskim.

Ze względu na swoje usytuowanie blisko granicy, w Żarach dużą rolę odgrywa przemysł drzewny, elektryczny, materiałów budowlanych oraz metalowy.

Będąc w Żarach warto zobaczyć m.in.: kościół parafialny pw. Wniebowzięcia NMP, obwarowania miejskie, Stary Rynek, budynek ratusza oraz zespół zamkowy z XIV – XVIII wieku.

Opinie klientów

„Uwielbiam dzieci i mam z nimi świetny kontakt. Doskonale też wiem, że czasem trudno jest im oswajać lęki i radzić sobie z trudnymi emocjami. Dlatego też stworzyłam bardzo przytulne miejsce spotkań i konsultacji dla rodziców i dzieci w Żarach. Właśnie tutaj prowadzę swoją praktykę psychologiczną i spotkania pedagogiczne. Bez reklamy jednak tak szybko nie pozyskałabym pierwszych klientów. Eleganckie wizytówki i atrakcyjne wizualnie ulotki reklamowe zamówiłam w posta.pl. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Polecam zainteresowanym.” – Marta, 33 lata

 

„Nowa sala zabaw i aktywności dla dzieci w Żarach była moim marzeniem od wielu lat. W końcu udało się je spełnić, a moja forma wciąż się rozwija i poszerza zakres usług. Z pewnością na sukces firmowy musiałby pracować nieco dłużej, gdyby nie fachowe wsparcie reklamowe od posta.pl. Zamówiłem u nich nie tylko ulotki reklamowe, ale również i plakaty promocyjne oraz zleciłem dystrybucję zamówionych materiałów. Współpracę z zespołem posta.pl oceniam na 6!” – Marcin, 26 lat

 

„Niewielki salon rowerowy, który udało mi się otworzyć w Żarach, był strzałem w 10-tkę. Żeby dotrzeć do większej liczby odbiorców, zamówiłem ulotki reklamowe wraz z kolportażem w posta.pl. Materiały reklamowe zostały skutecznie i rzetelnie rozniesione nie tylko na terenie miasta, ale i w najbliższych okolicach. Sam bym tego lepiej nie zrobił, a dodatkowym atutem było szybkie wykonanie zlecenia. Polecam usługi dostępne w posta.pl wszystkim zainteresowanym.” – Krzysiek, 36 lat

PAKIETOWANIE

Pakietowane przesyłki reklamowe cieszą się w Żarach coraz większą popularnością. Jako nowoczesna forma reklamy, zyskują na atrakcyjności i zainteresowaniu odbiorców. Nie dzieje się tak bez przyczyny. O ich popularności decyduje atrakcyjne wypełnienie  licznymi kuponami zniżkowymi i rabatowymi, jak też tematycznie dopasowanymi ulotkami oraz broszurami reklamowymi. W posta.pl specjalizujemy się w ich przygotowywaniu i dystrybucji, by możliwie jak najszybciej i najskuteczniej dotrzeć do najszerszej liczby odbiorców. Każdą z takich przesyłek jesteśmy w stanie przygotować na podstawie ścisłej współpracy z klientem. Warto skorzystać z oferowanych przez nas usług właśnie w Żarach!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

W organizowaniu dystrybucji bezadresowej nie korzystamy z listy adresów odbiorców przesyłek reklamowych. Bazujemy na tym, by jak najskuteczniej dotrzeć z materiałami reklamowymi do skrzynek odbiorców na wytypowanym przez nas obszarze. Dbamy o to, by ulotki reklamowe dotarły w nienaruszony sposób do skrzynek pocztowych lub zostały umieszczone pod drzwiami mieszkań odbiorców. Wierzymy w to, że właśnie dystrybucja bezadresowa  w Żarach jest doskonałym pomysłem na skuteczne informowanie o aktualnych promocjach lub ofertach specjalnych. Zachęcamy do skorzystania z usług dostępnych w posta.pl, bo w rzetelnej dystrybucji bezadresowej nie mamy sobie równych!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Istotą dystrybucji adresowej jest przygotowanie i dystrybucja spersonalizowanych przesyłek reklamowych, przygotowanych z myślą o konkretnych odbiorcach, interesujących się ofertą danej firmy. Dobrze, jeśli klienci zgłaszający się do posta.pl, dysponują gotowymi listami adresowymi swoich dotychczasowych kontrahentów. Jeśli jednak takich nie mają, nic straconego. Wspólnymi wysiłkami, przy współpracy z klientami, taką listę z powodzeniem przygotujemy. Warto postawić na profesjonalną dystrybucję adresową od posta.pl w Żarach!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe rozdawane w popularnych ciągach komunikacyjnych czy miejscach częstych spotkań, cieszą się dużą popularnością. Tak jest także w Żarach. Niewielki format ulotki, ze względu na swoje nieduże rozmiary, ma jednak ogromną moc informacyjną. Warto zlecić rozdawanie ulotek w posta.pl,  bo do swoich zadań przykładamy się w firmie z niezwykłą starannością i obowiązkowym uśmiechem. Wierzymy w to, że ulotka dostarczona do rąk własnych może stać się początkiem stałej i owocnej współpracy z daną firmą. I to się sprawdza!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Przygotowywaniem projektów materiałów reklamowych zajmujemy się nie od dziś. Doskonale wiemy o tym, jak ważny jest oryginalny i nieszablonowy pomysł na reklamę. Dlatego też zatrudniamy wyłącznie bardzo kreatywnych i doświadczonych pracowników, którzy są w stanie stworzyć unikatowe projekty reklam. Do tego klienci z Żar wybierający usługi posta.pl mogą liczyć także na to, że profesjonalnie i szybko zajmiemy się również drukiem wszelkich zamówionych przez nich materiałów reklamowych. Gwarantujemy, że współpraca z nami przebiegać będzie zawsze owocnie i na najwyższym poziomie z możliwych. Warto nas wybrać!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Współpracując z doświadczonymi hostessami i hostami, możemy z powodzeniem zorganizować każdą, nawet tą najbardziej wymagającą kampanię reklamową. Specjalizujemy się w organizacji eventów firmowych, ale i różnorodnych akcji promocyjnych, w tym degustacyjnych i samplingowych. Wierzymy w to, że wspólnie z naszymi klientami jesteśmy w stanie opracować możliwie jak najciekawszą i najbardziej skuteczną kampanię reklamową z możliwych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Warto nawiązać współpracę właśnie z naszym zespołem posta.pl właśnie w Żarach!

Chcesz się przekonać, o wielkiej sile powyższych słów?

Skontaktuj się z naszą firmą i dowiedz się więcej o skutecznej reklamie w Żarach!