Roznoszenie ulotek śląskie

Gdybyśmy mieli w skrócie opisać, czym się zajmujemy, byłoby to po prostu: pomaganie. Pomagamy firmom (niezależnie od ich wielkości) znaleźć się w tym samym miejscu i o tym samym czasie, co ich potencjalni odbiorcy. Stale poszerzamy swoją ofertę i dbamy o to, by jakość naszych usług była nie do pobicia. Kolportaż ulotek na Śląsku to możliwość dotarcia do naprawdę szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych ofertą Klientów. Mowa o dostępie do nawet 4, 5 miliona mieszkańców województwa śląskiego. To nie jest mało, nawet przy założeniu, że co 100. osoba realnie zainteresuje się przedstawioną ofertą reklamową i z niej skorzysta. Warto więc działać bardziej globalnie i dążyć do tego, by o aktualnej akcji promocyjnej dowiedziało się jak najwięcej osób mieszkających na Śląsku.

Kolportaż ulotek na Śląsku gwarancją skuteczności!

Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek i gazetek na terenie Śląska celują przede wszystkim w dystrybucję materiałów reklamowych do takich miast jak m.in.: Będzin, Bieruń, Bytom, Bielsko-Biała, Chorzów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lubliniec, Łaziska Dolne, Łaziska Górne, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Ślaska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Szczekociny, Świętochłowice, ŚwierklanyTarnowskie Góry, Tychy, Ustroń, Wisła, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory i Żywiec.

Województwo śląskie to jedno z wiodących regionów dla rozwoju biznesowego, ale i demograficznego, gospodarczego oraz ekonomicznego. Szerokie możliwości oferowane przez Aglomerację Śląską sprawiają, że jest ona niezwykle ważnym administracyjnie i gospodarczo, centrum województwa.

Zobacz również: Roznoszenie ulotek Wrocław, Roznoszenie ulotek Kamienna Góra

Usługi reklamowe dostępne na terenie województwa śląskiego

Kolportaż ulotek Śląsk
 • kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w newralgicznych punktach i ciągach komunikacyjnych
 • dystrybucja ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • dystrybucja ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • usługi w zakresie wynajmu profesjonalnie przeszkolonych hostess i hostów do przeprowadzenia akcji degustacyjnych czy samplingowych
 • kolportaż ulotek w punktach usługowych
 • roznoszenie ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o elementy gratisowe i rabatowe

Śląsk

Śląsk – kraina geograficzna ze stolicą we Wrocławiu, położona w dorzeczu Odry oraz tuż przy początku biegu Wisły. Do największych miast Śląska oprócz Wrocławia, zaliczamy Katowice, Gliwice, Zabrze, Bielsko – Białą oraz Bytom. Dolny Śląsk uznaje się za rejon typowo rolniczy, Górny Śląsk zaś słynie z bogactwa złóż mineralnych – miedzi (Legnicko – Głogowski Okręg Miedziowy) oraz węgla kamiennego (Zagłębie Noworudzkie i Wałbrzyskie). Śląsk słynie również z przemysłu motoryzacyjnego – tutaj działają takie przedsiębiorstwa jak General Motors Manufacturing Poland z siedzibą w Gliwicach i trzy fabryki firmy Fiat Auto Poland (Tychy oraz Bielsko – Biała).

Opinie klientów

„Otwierałem nowy oddział popularnej sieci dyskontowej. Potrzebowałem na szybko profesjonalnego wsparcia reklamowego. Traf chciał, że znajomy polecił mi posta.pl. Jestem bardzo zadowolony, bo oprócz druku gazetek reklamowych, pracownicy firmy zajęli się też rozprowadzeniem materiałów marketingowych. Dzięki temu oferta mojego sklepu mogła trafić do wszystkich zainteresowanych. Warto zaufać zespołowi posta.pl.” – Bartosz, 4o lat

„Przygotowywaliśmy materiały na akcję społeczną. Nie bardzo wiedzieliśmy, jak opracować projekt plakatu dla dobrego efektu naszej akcji. Dzięki wsparciu doświadczonego zespołu marketingowego z posta.pl nasz projekt zyskał nowy, arcyciekawy wyraz. I osiągnęliśmy prawdziwy sukces. Dzięki!” – Rafał, 29 lat i Tymoteusz, 37 lat

„Tak szybkiego i fachowego projektu ulotek nie widziałam, odkąd zajmuję się biznesem. Dzięki profesjonalizmowi posta.pl moja najnowsza firma z impetem weszła na rynek branżowy i wciąż utrzymuje się w czołówce wyboru klientów. Taką jakość to ja rozumiem.” – Hanna, 49 lat

PAKIETOWANIE

O zdecydowanie większej skuteczności kolportażu ulotek decydują specjalistyczne formy wzbogacenia przesyłki pakietowej. Istotą pakietowania przesyłek jest umieszczenie w jednym, zafoliowanym zestawie, kilku gazetek i ulotek promocyjnych. To jednak nie wszystko – taki pakiet musi być wzbogacony o dodatkowe, atrakcyjne dla grupy docelowej klientów, zestaw kuponów rabatowych, próbek produktów czy innych gratisów. Dystrybucja gazetek i ulotek o tak zwiększonym potencjale atrakcyjności wpływa na wzrost odsetka konsumentów gotowych do otworzenia i zapoznania się z zawartością przesyłki reklamowej.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Istotą dystrybucji bezadresowej jest rozprowadzanie ulotek i gazetek reklamowych do skrzynek, koszyków reklamowych lub pod drzwi odbiorców. Roznoszenie materiałów reklamowych w tej formie służy do przekazania ogólnych informacji o firmie oraz zaznajomienie klientów z wszelkimi aktualnie obowiązującymi nowościami i promocjami.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Ulotki reklamowe i gazetki reklamowe dedykowane konkretnym odbiorcom – klientom, którzy wykazali już wcześniej zainteresowanie ofertą danej firmy – to główne założenie dystrybucji adresowej. Jeśli jednak nasz klient nie posiada bazy danych klientów – chętnie ją wspólnie z nim stworzymy od podstaw. Dystrybucja adresowa to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na dotarcie z akcją reklamową do ściśle określonej grupy docelowej.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Bezpośrednia dystrybucja i roznoszenie ulotek reklamowych to działania zaliczane do grupy dystrybucji bezpośredniej. Dzięki temu kolportaż ulotek odbywa się w miejscach często uczęszczanych przez duże grupy ludzi. Nietrudno więc o to, by ulotka czy gazetka reklamowa z aktualną ofertą firmy trafiła do rąk własnych potencjalnego odbiorcy (klienta).

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Projekt ulotek czy gazetek reklamowych to nasza specjalność – żeby jednak osiągnąć pełen sukces w tej dziedzinie, chętnie nawiążemy ścisłą współpracę z naszym klientem. Dzięki połączeniu jego wizji promocji firmy, z naszym doświadczeniem, możemy razem osiągnąć naprawdę wiele. Nic straconego jednak, jeśli klient nie ma pomysłu na akcję reklamową. Wykorzystamy naszą nieskończoną kreatywność i stworzymy kompletny projekt ulotek. Następnie zaś zabierzemy się za druk ulotek – szybko i skutecznie!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Atrakcyjne przedstawienie produktu bądź usługi nierzadko odbywać się musi w równie atrakcyjnej formie. Do tego chętnie wykorzystuje się doświadczone osoby – hostów i hostessy. To oni właśnie mają za zadanie aktywnie zachęcać do kupna, stosując skuteczne umiejętności sprzedażowe. Na czym polega ich praca? Na dystrybucji darmowych próbek, prowadzeniu akcji degustacyjnych czy samplingowych, jak i nawiązywaniu bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi klientami. A jaki jest udział naszej agencji w tym procesie? Stała kontrola przeprowadzanych działań to podstawa marketingowego sukcesu!

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej