Roznoszenie ulotek Pszczyna

Roznoszenie ulotek w Pszczynie to świetny i bardzo opłacalny, a także przynoszący wymierne i szybkie efekty, sposób na reklamę. Powierzając projekt i jego realizację doświadczonym pracownikom zespołu posta.pl możemy mieć pewność, że przygotowane materiały reklamowe będą idealnie dopasowane do konkretnej branży. Nieskończona kreatywność oraz duże doświadczenie w reklamie sprawią, że teraz także kolportaż ulotek w Pszczynie będzie należał do bardzo udanych. Co więcej – świetnie zaprojektowane materiały reklamowe z powodzeniem trafią do specjalnie wyselekcjonowanej grupy docelowej klientów realnie zainteresowanych daną ofertą. Do tego dystrybucja ulotek dotrze nie tylko do Pszczyny, ale również i pobliskich miast. Mowa o Mikołowie czy Tychach.

Reklama uszyta na miarę

Kolportaż ulotek w Pszczynie to wspaniały pomysł na skuteczne poinformowanie zarówno stałych, jak i nowych klientów o ciekawych akcjach zniżkowych czy promocyjnych. Reklamowanie w ten sposób produktów czy usług jest zawsze bardzo udane. Tym bardziej, jeśli odbywa się pod czujnym okiem profesjonalistów z posta. pl. Warto ich wybrać!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Pszczyny

Kolportaż ulotek Knurów
 • roznoszenie ulotek i gazetek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek i listów do domowych skrzynek pocztowych
 • skuteczna dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib firm
 • kolportaż ulotek w szkołach i na uczelniach
 • dystrybucja ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • rozprowadzanie materiałów reklamowych po punktach usługowych
 • plakatowanie w miejscach dozwolonych
 • projektowanie gazetek reklamowych, ulotek i wizytówek
 • druk plakatów, ulotek, gazetek i wizytówek
 • fachowa obsługa akcji promocyjnych (samplingowych, degustacyjnych, eventów firmowych, targów)
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych

Pszczyna

Pszczyna – miasto w południowej Polsce, położone w Kotlinie Oświęcimskiej, siedziba władz powiatu pszczyńskiego oraz gminy miejsko – wiejskiej Pszczyna. Spośród polskich miast określane jest mianem Perły Górnego Śląska. Największa świetność gospodarki przemysłowej w Pszczynie przypadła na okres PRL-u. To wówczas miasto słynęło z produkcji elektrofiltrów. Zmiana ustroju spowodowała, że zdecydowana większość zakładów upadła i została zamknięta.

Co warto zobaczyć, będąc w Pszczynie? Z pewnością godny odwiedzenia jest rynek wraz z ciekawą atrapą studni, zbór ewangelicko – augsburski wraz z przylegającym ratuszem, dwór „Ludwikówka” czy zamek w Pszczynie, funkcjonujący obecnie jako muzeum.

Oferujemy również: roznoszenie ulotek Knurów

Opinie klientów

„Założyłam w Pszczynie swój wymarzony gabinet kosmetyczny, jednak liczba klientek mnie nie zadowalała. Postanowiłam więc zainwestować w indywidualnie dobraną reklamę. Postawiłam na wizytówki przygotowane przez najlepszych z branży. Usługi dostępne w posta.pl to najlepsze, na co mogłam postawić. Polecam!” – Martyna, 27 lat

„Handel i usługi w obecnych czasach wymagają odpowiedniej reklamy. Nie wiedziałam o tym dotąd, dopóki nie założyłam własnej firmy. Odkąd poznałam jednak wielkie możliwości skutecznego kolportażu ulotek w posta.pl – nie wybiorę żadnej innej firmy.” – Katarzyna, 35 lat

„Pilnie potrzebowałam ulotek reklamowych w Pszczynie. Szukałam niedrogiej, ale skutecznej reklamy z możliwością zamówienia dystrybucji. Udało mi się trafić na ofertę usług posta.pl. Jestem bardzo zadowolona, bo teraz liczba klientek mojego butiku odzieżowego stale rośnie.” – Klaudia, 41 lat

PAKIETOWANIE

Czy elegancko zapakowana przesyłka reklamowa wzbogacona atrakcyjnymi kuponami zniżkowymi czy gratisami nie będzie kusiła do zapoznania się z jej zawartością? Odpowiedź może być tylko jedna: oczywiście, że tak. Doskonale o tym wiemy, dlatego naszym klientom proponujemy kolportaż takich właśnie pakietowych materiałów reklamowych. Gwarantujemy pełną satysfakcję z powierzonych nam zadań i szybki odzew nowych klientów!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Rozprowadzanie ulotek do skrzynek pocztowych, dystrybucja gazetek pod wycieraczki samochodowe, a wreszcie – umieszczanie materiałów reklamowych bezpośrednio pod drzwiami mieszkań – to wciąż jedne z najbardziej popularnych sposobów reklamowania się. Wierzymy w moc siły ulotek i staramy się dokładnie zaplanować zleconą nam dystrybucję bezadresową. Wiemy, że w praktyce to się sprawdza.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Klienci naszej agencji niejednokrotnie zgłaszają się do nas z gotową bazą danych. Chcą dotrzeć do konsumentów, którzy niegdyś wyrazili zainteresowanie ich ofertą. Naszym zadaniem jest jej odświeżenie i wzbogacenie w czynnik świeżości, nierzadko też – uatrakcyjnienie wizualne. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by projekt ulotek reklamowych był jak najbardziej „wow”. By zainteresował klientów na nowo – najlepiej na stałe.
Jeśli jednak takiej bazy danych nasz klient nie ma, nic straconego. Opracujemy ją wspólnie!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe wręczone przez uśmiechniętą, życzliwą osobę to wcale nie przeżytek. My wiemy, jak wielką moc może mieć ta ulotna forma informacyjna. Wiemy też jak sprawić, by jak najwięcej osób dostało ulotkę do rąk własnych i nie wyrzuciło jej zaraz do pobliskiego kosza. Umiemy przyciągać ciekawymi realizacjami, kolorami i projektami. Jak się o tym przekonać? Najlepiej właśnie nam powierzyć skuteczny kolportaż ulotek reklamowych.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Gdy brak pomysłu na ciekawy projekt ulotek, warto do nas walić jak w dym. Ale warto także wówczas, gdy projekt jest, ale brak pewności, czy jest z potencjałem godnym wypuszczenia na rynek. Oprócz projektowania materiałów reklamowych, zajmujemy się także ich drukiem. Szybko, skutecznie, a do tego w wysokiej jakości. Niedowiarków zapewniamy – u nas satysfakcja jest gwarantowana!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Praktyka i doświadczenie pokazują – nie zawsze produkty czy usługi naszych zleceniodawców sprzedadzą się szybko i skutecznie. Czasem trzeba je wspomóc. Jak? Najlepiej z wykorzystaniem potencjału drzemiącego w naszym zespole hostess i hostów. Nikt tak dobrze jak oni nie przeprowadzi akcji degustacyjnej, samplingowe czy pokazowej. Polecamy.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej