Roznoszenie ulotek Knurów

Kolportaż ulotek w Knurowie może być skuteczny jedynie w kilku przypadkach. Wiesz w jakich? Ano takich, w których nawiążesz współpracę z doświadczonymi specjalistami od reklamy. A samych takich znajdziesz właśnie w zespole tworzącym firmę posta.pl. W POSTA, obok wiedzy i niezwykłej kreatywności, znajdziesz również moc sprawdzonych pomysłów na to, by roznoszenie ulotek i gazetek reklamowych odniosło skutek, który sobie wymarzyłeś. Bo za sukcesem rozwoju Twojego biznesu, stoi nasze doświadczenie.

Sukces biznesu? Dobra reklama!

Grono naszych Klientów to osoby, którym zależy na dotarciu do możliwie jak najszerszej grupy docelowej. A tę właściwą ustalamy wspólnie. Domyślamy się, w jakich miejscach potencjalni klienci naszych zleceniodawców bywają najczęściej. I tam uderzamy z akcjami reklamowymi. Skuteczna dystrybucja materiałów reklamowych to liczący blisko 40 000 mieszkańców Knurów i jego najbliższe okolice.

Usługi reklamowe dostępne w Knurowie i najbliższej okolicy

Kolportaż ulotek Knurów
 • kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • dystrybucja ulotek i gazetek reklamowych w punktach dużego natężenia ruchu pieszego i samochodowego
 • roznoszenie ulotek na terenie uczelni, w jej okolicach oraz w akademikach
 • dystrybucja materiałów reklamowych w szkołach, przedszkolach oraz żłobkach
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami aut
 • przeprowadzanie kampanii reklamowych z udziałem profesjonalnych hostess i hostów – organizowanie akcji samplingowych, degustacyjnych i prezentacji
 • dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnych firm
 • roznoszenie ulotek i gazetek reklamowych do placówek publicznych
 • kolportaż ulotek w licznie odwiedzanych punktach usługowych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • pakietowanie materiałów reklamowych, w tym wzbogacanie ich o atrakcyjne dla klienta elementy gratisowe i rabatowe

Knurów

Knurów to miasto w południowej Polsce, zaliczane do województwa śląskiego, mieszczące się na terytorium powiatu gliwickiego. To drugie w klasyfikacji najmniejszego metrażu miasto (tuż po Sopocie), w którym władzę sprawuje prezydent, a nie burmistrz.

O korzystnym położeniu Knurowa w regionie decyduje bliskość takich miast jak Gliwice (w odległości 9 km) oraz Rybnik (20 km). W obrębie miasta znajdziemy dwie drogi wojewódzkie oraz jeden z węzłów popularnej autostrady A1.

Knurów pozostaje miastem o wysokim potencjale wydobywczym węgla koksującego wysokiej jakości.

Polecane wpisy na blogu:

Opinie klientów

„Moim odwiecznym marzeniem było otwarcie działalności w branży niszowej. Zawsze chciałam szyć odzież na zamówienie. Co z tego jednak, że od dawna miałam fach w ręku, gdy brakowało mi właściwego pokierowania biznesowego? Na szczęście trafiłam na usługi w posta.pl. Moje ulotki reklamowe zostały nie tylko szybko zaprojektowane, ale równie szybko wydrukowane i rozniesione. Atrakcyjny rabat z ulotką przyniósł mi popularność, dzięki której ledwo wyrabiam z zamówieniami. Dzięki za wsparcie!” – Beata, 35 lat

„Szykowaliśmy ze znajomymi dość szeroko zakrojoną akcję społeczną. Chcieliśmy, by jak najwięcej mieszkańców naszego miasta dowiedziało się o naszej inicjatywie. Kserowanie plakatów to nie był najlepszy pomysł, ale zlecenie wydruku ich wam – to opcja idealna. Dzięki temu mogliśmy przy waszym nieocenionym wsparciu oplakatować wszystkie te miejsca, które nie wymagały zgody. A akcja udała się na 6!” – Łukasz, 21 lat i Mateusz, 23 lata

„Sklepów z odzieżą używaną w naszym mieście jest sporo. Ja jednak chciałam czymś zaskoczyć klientów. Nie miałam na to większego pomysłu, ale trafiłam na zespół posta.pl. I okazało się, że stworzyliśmy wspólnie świetną akcję rabatową, a moi klienci wraz z ulotką reklamową zyskiwali naprawdę dużo. I to nie tylko na otwarcie sklepu. Tak zainwestowane pieniądze w profesjonalnie przeprowadzoną akcję reklamową to ja bardzo lubię. I polecam!” – Luiza, 45 lat

PAKIETOWANIE

Czy elegancko zapakowana przesyłka reklamowa wzbogacona atrakcyjnymi kuponami zniżkowymi czy gratisami nie będzie kusiła do zapoznania się z jej zawartością? Odpowiedź może być tylko jedna: oczywiście, że tak. Doskonale o tym wiemy, dlatego naszym klientom proponujemy kolportaż takich właśnie pakietowych materiałów reklamowych. Gwarantujemy pełną satysfakcję z powierzonych nam zadań i szybki odzew nowych klientów!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Rozprowadzanie ulotek do skrzynek pocztowych, dystrybucja gazetek pod wycieraczki samochodowe, a wreszcie – umieszczanie materiałów reklamowych bezpośrednio pod drzwiami mieszkań – to wciąż jedne z najbardziej popularnych sposobów reklamowania się. Wierzymy w moc siły ulotek i staramy się dokładnie zaplanować zleconą nam dystrybucję bezadresową. Wiemy, że w praktyce to się sprawdza.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Klienci naszej agencji niejednokrotnie zgłaszają się do nas z gotową bazą danych. Chcą dotrzeć do konsumentów, którzy niegdyś wyrazili zainteresowanie ich ofertą. Naszym zadaniem jest jej odświeżenie i wzbogacenie w czynnik świeżości, nierzadko też – uatrakcyjnienie wizualne. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by projekt ulotek reklamowych był jak najbardziej „wow”. By zainteresował klientów na nowo – najlepiej na stałe.
Jeśli jednak takiej bazy danych nasz klient nie ma, nic straconego. Opracujemy ją wspólnie!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe wręczone przez uśmiechniętą, życzliwą osobę to wcale nie przeżytek. My wiemy, jak wielką moc może mieć ta ulotna forma informacyjna. Wiemy też jak sprawić, by jak najwięcej osób dostało ulotkę do rąk własnych i nie wyrzuciło jej zaraz do pobliskiego kosza. Umiemy przyciągać ciekawymi realizacjami, kolorami i projektami. Jak się o tym przekonać? Najlepiej właśnie nam powierzyć skuteczny kolportaż ulotek reklamowych.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Gdy brak pomysłu na ciekawy projekt ulotek, warto do nas walić jak w dym. Ale warto także wówczas, gdy projekt jest, ale brak pewności, czy jest z potencjałem godnym wypuszczenia na rynek. Oprócz projektowania materiałów reklamowych, zajmujemy się także ich drukiem. Szybko, skutecznie, a do tego w wysokiej jakości. Niedowiarków zapewniamy – u nas satysfakcja jest gwarantowana!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Praktyka i doświadczenie pokazują – nie zawsze produkty czy usługi naszych zleceniodawców sprzedadzą się szybko i skutecznie. Czasem trzeba je wspomóc. Jak? Najlepiej z wykorzystaniem potencjału drzemiącego w naszym zespole hostess i hostów. Nikt tak dobrze jak oni nie przeprowadzi akcji degustacyjnej, samplingowe czy pokazowej. Polecamy.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej