Roznoszenie ulotek opolskie

Szeroko pojęte informowanie, reklamowanie oraz zachęcanie do skorzystania z atrakcyjnych i wyjątkowych ofert. Tym właśnie zajmujemy się w swojej codziennej pracy, realizując nawet najbardziej nietypowe zlecenia od naszych klientów. Czym się zajmujemy? Projektowaniem i drukowaniem różnorodnych materiałów reklamowych oraz ich skuteczną dystrybucją. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dotarcie do potencjalnego klienta z ciekawą formą reklamy. W posta.pl realizujemy wyłącznie takie! Chcesz się o tym przekonać? Poznaj naszą szczegółową i szeroką ofertę choćby jeszcze dziś!

Profesjonalna reklama dźwignią handlu

Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek i różnorodnych materiałów reklamowych na terenie województwa opolskiego pragną, by zamówione przez nich materiały dotarły do mieszkańców takich miast jak m.in.: Opole, Nysa, Brzeg, Kędzierzyn – Koźle, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Namysłów, Olesno, Głogówek, Leśnica, Głuchołazy, Kietrz, Gogolin, Gorzów Śląski, Krapkowice czy Paczków.

Województwo opolskie to najmniejsze z 16 województw znajdujących się na terytorium Polski, jak również najmniej licznie zamieszkany region naszego kraju. Siedzibą władz pozostaje stolica województwa, Opole. Opolskie leży w południowo – zachodniej Polsce, granicząc z Czechami oraz czterema województwami: dolnośląskim, łódzkim, śląskim i wielkopolskim.

Usługi reklamowe dostępne na terenie województwa opolskiego

Kolportaż ulotek Śląsk
 • projektowanie materiałów reklamowych i ich druk
 • rzetelna, bezpośrednia dystrybucja ulotek w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów po domowych oraz firmowych skrzynkach pocztowych klientów
 • roznoszenie ulotek pod drzwi mieszkań i domów klientów
 • rozprowadzanie materiałów reklamowych do siedzib popularnych, lokalnych firm
 • kolportaż ulotek w szkołach i innych placówkach oświatowych
 • skuteczna dystrybucja ulotek po często odwiedzanych instytucji państwowych
 • rzetelne roznoszenie materiałów reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach wyznaczonych
 • pakietowanie przesyłek reklamowych przy współpracy z klientem
 • profesjonalna obsługa i organizacja wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i eventów firmowych

Opolskie

Opolskie to województwo tworzone przez 36 miast, w tym 1 na prawach powiatu. Największą aglomeracją miejską pozostaje Opole, będące stolicą województwa oraz siedzibą władz. Największymi przedsiębiorstwami pozostają Grupa Azoty ZAK w Kędzierzynie-Koźlu, ArcelorMittal Poland w Zdzieszowicach, najstarsza huta w Polsce – Małapanew w Ozimku, meble KLER w Dobrodzieniu oraz jedno z największych w Polsce w branży cukierniczej, szeroko znane Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych „Odra” w Brzegu.

Polecane wpisy na blogu:

Opinie klientów

„Szukałem w Opolu firmy, która szybko i sprawnie przygotuje projekt wizytówek dla mojej firmy, a dodatkowo zajmie się także jego drukiem. Trafiłem na usługi oferowane przez posta.pl i jestem mile zaskoczony pełnym profesjonalizmem oferowanych usług. Z pewnością z nich jeszcze skorzystam. Warto wybierać najlepszych z branży!” – Karol, 38 lat

„Przejęłam salon sukien ślubnych po poprzedniej właścicielce i musiałam coś zrobić, by przyciągnąć uwagę klientek. Udało mi się zainwestować pieniądze w dobrą reklamę. W posta.pl zamówiłam nie tylko projekt, ale i wykonanie nowego logo firmy, jak i wizytówek. Współpraca przebiegła idealnie, a z jej efektów jestem bardzo zadowolona. Do tego znacznie wzrosła liczba moich klientek. Dziękuję za profesjonalne przejęcie sterów nad opieką reklamową w moim salonie!” – Dagmara, 42 lata

„Sklep z artykułami papierniczymi w Opolu był moim marzeniem od zawsze. Jak tylko przeszłam na emeryturę, od razu wzięłam się za robotę. Udało mi się stworzyć chętnie odwiedzane miejsce, ale ukłony za profesjonalne wsparcie reklamowe należą się specjalistom z posta.pl. Jestem wdzięczna wnuczce, że namówiła mnie na zamówienie ulotek reklamowych i kolportaż właśnie u nich.” – Maria, 57 lat

PAKIETOWANIE

Z doświadczenia wiemy, że pakietowe przesyłki reklamowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem odbiorców. Przygotowujemy je więc z dbałością o to, by znalazły się w nich nie tylko ciekawe materiały i ciekawie zaprezentowane informacje, ale również by nie brakowało atrakcyjnych kuponów zniżkowych i rabatowych. Pakietowe przesyłki reklamowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta i branży, którą reprezentuje. Otrzymać taką przesyłkę to sama przyjemność!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

W posta.pl zajmujemy się dystrybucją i świetnie zaplanowanym kolportażem bezadresowym. Na czym on polega? Dostarczamy zamówione przez klienta ulotki czy inne materiały reklamowe do skrzynek pocztowych odbiorców lub umieszczamy pod drzwiami ich mieszkań. Dobrze wiemy, że szansa na szczegółowe zapoznanie się z ciekawie zaprojektowaną ulotką jest naprawdę duża. Wierzymy w to, że nasze ulotki nie trafiają od razu do kosza, a są źródłem cennych informacji. Ulotka i kupon rabatowy w jednym dopiero mają wielką moc!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Korzystając z gotowych list adresowych udostępnionych przez naszych klientów, szczególnie starannie opracowujemy przesyłki adresowe kierowane do ich dotychczasowych odbiorców. Nieposiadanie takiej listy adresowej nie wyklucza nawiązania współpracy z nami. Niezawodny zespół posta.pl z powodzeniem stworzy taką listę od podstaw, a następnie przygotuje reklamę w atrakcyjnej formie, zajmując się także jej dystrybucją.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Zawsze z uśmiechem, w popularnych punktach spotkań czy wciąż tętniących życiem ciągach komunikacyjnych. W tych miejscach można spotkać prawdziwych wojowników, uzbrojonych w ciekawie zaprojektowane ulotki i inne materiały reklamowe. Zgodnie z założeniami dystrybucji bezpośredniej, zajmujemy się ich rozdawaniem, wręczaniem i informowaniem o obowiązujących promocjach i akcjach specjalnych. Lubimy to, co robimy, dlatego też jesteśmy znani z dużej skuteczności działań!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Do naszej firmy nie zawsze zgłaszają się klienci z gotowym pomysłem na wizualizację ich wymarzonej reklamy. Dlatego też uruchamiamy zespołową pomysłowość i tworzymy absolutnie wyjątkowe projekty materiałów reklamowych. Wszystkie dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klientów i branży, w której działają. Dodatkowo nam także można zlecić druk zamówionych materiałów promocyjnych. Warto!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Współpracując z doświadczonymi hostessami i hostami udało nam się zorganizować niejedną kampanię reklamową, event firmowy czy akcję promocyjną. Z przyjemnością zajmiemy się organizacją i przeprowadzeniem takiej akcji także w Twojej firmie. Zgłoś się do nas – razem znajdziemy sposób na idealną promocję Twojej działalności!

Chcesz się przekonać o sile naszych działań?

Skontaktuj się z posta.pl i poznaj więcej szczegółów współpracy z nami!