Roznoszenie ulotek Opole

Ulotki reklamowe, choć niewielkich rozmiarów, mają ogromną moc skutecznego informowania o nowych usługach i atrakcyjnych promocjach oraz zniżkach. Nic dziwnego więc, że zainteresowanie reklamą w takiej właśnie formie w Opolu stale rośnie, nie malejąc. Doświadczeni pracownicy cenionej firmy posta.pl specjalizując się w tworzeniu takich materiałów reklamowych, ich projektowaniu, jak również drukowaniu czy dystrybucji. Decydując się na usługi reklamowe od posta.pl, otrzymuje się pełen pakiet usług dostępnych w jednym miejscu. Warto z niego skorzystać!
W posta.pl zrobimy wszystko, by skutecznie poinformować odbiorców o nowej ofercie Twojej firmy!

Kolportaż ulotek – skuteczność ponad wszystko

W Opolu mieszka blisko 130 000 osób – i z myślą o nich właśnie warto skorzystać z profesjonalnie przygotowanej i wykonanej akcji reklamowej. W tych działaniach specjalizują się pracownicy cenionej firmy posta.pl. Teraz wygodnie, bo w  jednym miejscu, zamówić można projekt unikatowej reklamy, jej wykonanie oraz dystrybucję nie tylko na terenie Zielonej Góry, ale i w najbliższych okolicach. Warto dodać, że firma posta.pl słynie z niezwykle skutecznego kolportażu ulotek i materiałów reklamowych, rzetelnie dostarczając zamówione materiały do naprawdę dużej liczby odbiorców. Warto postawić na sprawdzone działania reklamowe od najlepszych z branży!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Opola

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych

Kolportaż ulotek Opole

 • dystrybucja materiałów reklamowych do skrzynek pocztowych odbiorców
 • roznoszenie ulotek pod drzwi mieszkań i domów mieszkańców województwa podkarpackiego
 • rozprowadzanie materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
 • kolportaż ulotek w szkołach i innych placówkach oświatowych
 • skuteczna dystrybucja bezpośrednia ulotek w popularnych ciągach komunikacyjnych i miejscach spotkań
 • rozprowadzanie ulotek reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • rzetelna dystrybucja ulotek do często odwiedzanych instytucji państwowych
 • projektowanie materiałów reklamowych i ich profesjonalny druk
 • przygotowywanie atrakcyjnych, pakietowych przesyłek reklamowych i ich kolportaż
 • fachowa obsługa i organizacja akcji promocyjnych oraz różnego rodzaju eventów firmowych

Opole

Opole – miasto położone w południowo-zachodniej Polsce, w Pradolinie Wrocławskiej i Równinie Opolskiej, nad rzeką Odrą, w odległości zaledwie 40 km od granicy z Czechami. Opole jest jedną z historycznych stolic Górnego Śląska i zaliczane jest do jednego z najstarszych miast w Polsce. Miasto znane jest z rozwoju przemysłu materiałów budowlanych, spożywczego, maszyn i urządzeń oraz branży IT. Będąc w Opolu warto zobaczyć m.in.: rynek Starego Miasta, fontannę Ceres, Katedrę Świętego Krzyża, kościół Świętej Trójcy, Wieżę Piastowską czy ogród zoologiczny z jedyny w Polsce uchatkami kalifornijskimi.

 

 

Świadczymy również usługi w innych miastach:

Opinie klientów

„Od zawsze marzyłam o otworzeniu własnego salonu fryzjerskiego, choćby niewielkiego. Kiedy więc udało mi się wynająć atrakcyjnie położony lokal w Opolu, od razu postanowiłam zainwestować w materiały reklamowe. Te szybko i sprawnie przygotowali mi specjaliści z posta.pl. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Dodatkowo skorzystałam także z usług skutecznego kolportażu. Warto!” – Kasia, 38 lat

„Niewielki sklepik z pamiątkami był moim planem na spokojne lata przed emeryturą. Udało mi się założyć własną firmę w rodzinnym mieście. Gdyby jednak nie ciekawa oprawa reklamowa, pewnie tak szybko nie dotarłabym do licznego grona klientów. W posta.pl zamówiłam ulotki reklamowe wraz z kolportażem oraz projekt logo mojego sklepu. Polecam wszystkim współpracę z najlepszymi profesjonalistami!” – Justyna, 47 lat

„Sklep z markowymi tytoniami był w Opolu bardzo potrzebny. Kiedy miałem już pomysł i miejsce na jego otwarcie, potrzebowałem jeszcze wsparcia reklamowego. Udało mi się je otrzymać od firmy posta.pl – szeroko polecanej wśród innych przedsiębiorców. Wielość usług dostępnych w jednym miejscu i atrakcyjne ceny to duży atut współpracy z tą firmą. Polecam, bo z reklamy i kolportażu ulotek jestem bardzo zadowolony!” – Krzysztof, 51 lat

PAKIETOWANIE

Atrakcyjne dla odbiorców, ciekawie wyposażone i zupełnie inne od tradycyjnych przesyłek reklamowych – pakietowe przesyłki cieszą się coraz większą popularnością w całej Polsce, nie tylko w Opolu. W tym mieście jednak można skorzystać z usługi przygotowania takiej atrakcyjnej formy reklamy – z licznymi kuponami zniżkowymi, rabatowymi czy próbkami produktów. Pracownicy posta.pl specjalizują się w przygotowywaniu pakietowych przesyłek reklamowych, jak również w ich dystrybucji. Cel działań reklamowych jest jeden – możliwie jak najszybciej i najrzetelniej móc dotrzeć z przesyłką reklamową do jak największej liczby odbiorców. I to się udaje. Warto skorzystać z profesjonalnych usług reklamowych dostępnych w jednym miejscu!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

W organizowaniu dystrybucji bezadresowej w posta.pl nie korzysta się z listy adresów odbiorców przesyłek reklamowych. Bazuje się raczej na tym, by jak najskuteczniej dotrzeć z materiałami reklamowymi do skrzynek odbiorców na wytypowanym przez nas obszarze. Dbamy o to, by ulotki reklamowe dotarły w nienaruszony sposób do skrzynek lub zostały umieszczone pod drzwiami mieszkań odbiorców. Wierzymy w to, że dystrybucja bezadresowa w Opolu jest doskonałym pomysłem na skuteczne informowanie o aktualnych promocjach lub ofertach specjalnych w firmie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, bo w rzetelnej dystrybucji bezadresowej nie mamy sobie równych!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Istotą dystrybucji adresowej w Opolu jest przygotowanie i dystrybucja spersonalizowanych przesyłek reklamowych, stworzonych z myślą o konkretnych odbiorcach, interesujących się daną ofertą. Dobrze, jeśli klienci zgłaszający się do naszej firmy, dysponują gotowymi listami adresowymi swoich dotychczasowych kontrahentów. Jeśli jednak takich nie mają, absolutnie nic straconego. Wspólnymi wysiłkami, przy współpracy z klientami, przygotowujemy taką listę, po czym przystępujemy do dystrybucji adresowej zamówionych materiałów reklamowych.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe rozdawane w popularnych ciągach komunikacyjnych czy miejscach częstych spotkań w Opolu, cieszą się dużą popularnością. Niewielki format ulotki, ze względu na swoje nieduże rozmiary, ma jednak ogromną i niesłabnącą moc informacyjną. Warto zlecić bezpośrednie rozdawanie ulotek właśnie pracownikom posta.pl, bo do swoich zadań przykładamy się z niezwykłą starannością i obowiązkowym uśmiechem. Wierzymy w to, że ulotka dostarczona do rąk własnych może stać się początkiem stałej i owocnej współpracy z daną firmą. Warto nas wybrać!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Przygotowywaniem projektów materiałów reklamowych w posta.pl zajmujemy się nie od dziś. Doskonale wiemy o tym, jak ważny jest oryginalny i nieszablonowy pomysł na reklamę. Dlatego też zatrudniamy wyłącznie bardzo kreatywnych i doświadczonych pracowników, którzy są w stanie stworzyć unikatowe projekty reklam. Do tego klienci wybierający usługi posta.pl w Opolu mogą liczyć także na to, że profesjonalnie i szybko zajmiemy się także drukiem wszelkich zamówionych przez nich materiałów reklamowych. Gwarantujemy, że współpraca z nami przebiegać będzie zawsze owocnie i na najwyższym poziomie z możliwych. Do tego terminowo i w atrakcyjnych cenach. Warto nas wybrać!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Współpracując z doświadczonymi hostessami i hostami, możemy z powodzeniem zorganizować każdą kampanię reklamową w Opolu i okolicach. W posta.pl specjalizujemy się w organizacji eventów firmowych, ale i różnorodnych akcji promocyjnych, w  tym samplingowych oraz degustacyjnych. Wierzymy w to, że wspólnie z naszymi klientami jesteśmy w stanie wymyślić możliwie jak najciekawszą i najbardziej skuteczną kampanię reklamową. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Warto nawiązać współpracę właśnie z naszym niezawodnym zespołem posta.pl!

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ O WIELKIEJ MOCY REKLAMY OD POSTA.PL?

Skontaktuj się z naszą firmą i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!