Roznoszenie ulotek pomorskie

Skuteczne informowanie o nowych usługach oraz atrakcyjnych promocjach i zniżkach możliwe jest dzięki wykorzystaniu ulotek reklamowych. Te, choć nie są wielkich rozmiarów, mają w sobie ogromną moc. I właśnie w ich tworzeniu, projektowaniu i drukowaniu, a następnie także dystrybucji, specjalizuje się nasza firma. Najwyższy poziom rzetelności w roznoszeniu zamówionych przez klientów materiałów reklamowych, to firmowa specjalność całego zespołu posta.pl. Warto rozpocząć współpracę właśnie z nami. Zrobimy wszystko, by skutecznie informować o ofercie także Twojej firmy!

Kolportaż ulotek sprawdzoną dźwignią handlu

Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek reklamowych na terenie Pomorza celują przede wszystkim w dystrybucję materiałów promocyjnych do takich miast jak m.in.: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Tczew. Wejherowo, Rumia, Starogard Gdański, Reda, Malbork, Lębork, Pruszcz Gdański, Kościerzyna, Sztum, Ustka, Kartuzy, Puck, Władysławowo, Nowy Dwór Gdański, Chojnice, Kwidzyn, Hel, Jastarnia czy Krynica Morska.

Województwo pomorskie to region położony w północnej części Polski, zaliczany do najbardziej wysuniętych miejsc na mapie naszego kraju. Graniczy z Rosją oraz czterema województwami krajowymi: kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim i zachodnio-pomorskim. Zdecydowana większość obszaru województwa znajduje się na terenie Pomorza Gdańskiego.

Usługi reklamowe dostępne na terenie województwa pomorskiego

Kolportaż ulotek Śląsk
 • dystrybucja materiałów reklamowych do skrzynek pocztowych odbiorców
 • rozprowadzanie ulotek pod drzwi mieszkań i domów mieszkańców województwa podkarpackiego
 • roznoszenie materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
 • kolportaż ulotek w szkołach i innych placówkach oświatowych
 • rzetelna dystrybucja bezpośrednia ulotek w popularnych ciągach komunikacyjnych i miejscach spotkań
 • roznoszenie ulotek reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach wyznaczonych
 • skuteczna dystrybucja ulotek do często odwiedzanych instytucji państwowych
 • projektowanie materiałów reklamowych i ich druk
 • przygotowywanie pakietowych przesyłek reklamowych i ich kolportaż
 • fachowa obsługa i organizacja akcji promocyjnych oraz eventów firmowych

Pomorskie

Pomorskie – tutaj znajduje się popularne i atrakcyjne turystycznie Trójmiasto, czyli zespół trzech miast: Gdańska, Gdyni i Sopotu. Tutaj również funkcjonuje Małe Trójmiasto Kaszubskie, tworzone przez Wejherowo, Rumię i Redę. Na terenie województwa są cztery miasta na prawach powiatu: te zaliczane do Trójmiasta oraz Słupsk. Siedzibą sejmiku województwa jest Gdańsk, w Słupsku zaś funkcjonuje zamiejscowy oddział urzędu marszałkowskiego.

Opinie klientów

„Otworzyłam w Gdyni sklep z rękodziełem i chciałam, by wyróżnił się na tle wielu innych mu podobnych. Postanowiłam więc zainwestować w dobrą, profesjonalną reklamę. Projektem logo zajęli się specjaliści z posta.pl. Im także powierzyłam projekt ulotek, ich druk, a następnie kolportaż. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy. Polecam.” – Krystyna, 48 lat

„Mój salon kosmetyczny nie byłby tak chętnie odwiedzany przez stałe, jak i nowe klientki, gdyby nie fachowe wsparcie reklamowe, które otrzymałam od zespołu posta.pl. Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście do tematu i nieskończoną kreatywność podczas współpracy. Planuję jeszcze u nich zamówić ulotki wraz z dystrybucją, bo wiem, że tym też się zajmują.” – Justyna, 36 lat

„Od zawsze pasjonowałem się modą. Postanowiłem więc otworzyć butik z elegancką odzieżą dla nowoczesnych panów. Udało się, ale gdyby nie pomoc w projekcie reklam, byłoby ciężko się przebić przez konkurencję na rynku. Dzięki fachowości posta.pl jestem zadowolonym przedsiębiorcą, który wciąż się rozwija. Dziękuję za dobrą robotę!” – Roman, 41 lat

PAKIETOWANIE

Pakietowane przesyłki reklamowe cieszą się coraz większą popularnością. Jako nowoczesna forma reklamy, zyskują na atrakcyjności i zainteresowaniu odbiorców. Nie dzieje się tak bez przyczyny – wypełnione są bowiem licznymi kuponami zniżkowymi i rabatowymi, jak też tematycznie dopasowanymi ulotkami i broszurami reklamowymi. Specjalizujemy się w ich przygotowywaniu i dystrybucji, by możliwie jak najszybciej i najskuteczniej dotrzeć do najszerszej liczby odbiorców. Każdą z takich przesyłek jesteśmy w stanie przygotować na podstawie ścisłej współpracy z klientem. Warto skorzystać z oferowanych przez nas usług!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

W organizowaniu dystrybucji bezadresowej nie korzystamy z listy adresów odbiorców przesyłek reklamowych. Bazujemy na tym, by jak najskuteczniej dotrzeć z materiałami reklamowymi do skrzynek odbiorców na wytypowanym przez nas obszarze. Dbamy o to, by ulotki reklamowe dotarły w nienaruszony sposób do tych skrzynek lub zostały umieszczone pod drzwiami mieszkań odbiorców. Wierzymy w to, że właśnie dystrybucja bezadresowa jest doskonałym pomysłem na skuteczne informowanie o aktualnych promocjach lub ofertach specjalnych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, bo w rzetelnej dystrybucji bezadresowej nie mamy sobie równych!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Istotą dystrybucji adresowej jest przygotowanie i dystrybucja spersonalizowanych przesyłek reklamowych, przygotowanych z myślą o konkretnych odbiorcach, interesujących się daną ofertą. Dobrze, jeśli klienci zgłaszający się do naszej firmy, dysponują gotowymi listami adresowymi swoich dotychczasowych kontrahentów. Jeśli jednak takich nie mają, nic straconego. Wspólnymi wysiłkami, przy współpracy z klientami, taką listę z powodzeniem się przygotuje.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe rozdawane w popularnych ciągach komunikacyjnych czy miejscach częstych spotkań, cieszą się dużą popularnością. Niewielki format ulotki, ze względu na swoje nieduże rozmiary, ma jednak dużą moc informacyjną. Warto zlecić właśnie nam rozdawanie ulotek, bo do swoich zadań przykładamy się z niezwykłą starannością i obowiązkowym uśmiechem. Wierzymy w to, że ulotka dostarczona do rąk własnych może stać się początkiem stałej i owocnej współpracy z daną firmą.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Przygotowywaniem projektów materiałów reklamowych zajmujemy się nie od dziś. Doskonale wiemy o tym, jak ważny jest oryginalny i nieszablonowy pomysł na reklamę. Dlatego też zatrudniamy wyłącznie bardzo kreatywnych i doświadczonych pracowników, którzy są w stanie stworzyć unikatowe projekty reklam. Do tego klienci wybierający usługi posta.pl mogą liczyć także na to, że profesjonalnie i szybko zajmiemy się także drukiem wszelkich zamówionych przez nich materiałów reklamowych. Gwarantujemy, że współpraca z nami przebiegać będzie zawsze owocnie i na najwyższym poziomie z możliwych.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Współpracując z doświadczonymi hostessami i hostami, możemy z powodzeniem zorganizować każdą kampanię reklamową. Specjalizujemy się w organizacji eventów firmowych, ale i różnorodnych akcji promocyjnych, w tym degustacyjnych i samplingowych. Wierzymy w to, że wspólnie z naszymi klientami jesteśmy w stanie wymyślić możliwie jak najciekawszą i najbardziej skuteczną kampanię reklamową z możliwych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Warto nawiązać współpracę właśnie z naszym zespołem posta.pl!

Chcesz się przekonać o mocy powyższych słów?

Skontaktuj się z naszą firmą i dowiedz się więcej!