Roznoszenie ulotek małopolskie

Szeroko pojęte informowanie, promowanie oraz reklamowanie – tak w wielkim skrócie można by określić usługi reklamowe dostępne w ofercie firmy posta.pl. Nie od dziś wiadomo, że dobra i skutecznie przeprowadzona oraz profesjonalnie zaplanowana reklama, jest dźwignią handlu. Dzięki niej z powodzeniem rozwijać się może każde przedsiębiorstwo, niezależnie od branży. Z pewnością warto wybrać fachowe wsparcie reklamowe dostępne w ofercie u najlepszych. Dzięki profesjonalnej dystrybucji ulotek reklamowych w Małopolsce, informacje o nowych i atrakcyjnych usługach lub produktach mają szansę dotrzeć do naprawdę szerokiego grona odbiorców!

Dobry kolportaż ulotek gwarancją udanej reklamy

Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek i gazetek reklamowych na terenie Małopolski pragną, by zamówione przez nich materiały dotarły do mieszkańców takich miast jak m.in.: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Olkusz, Nowy Targ, ChrzanówBochnia, Andrychów, Kęty,  Zakopane, Wieliczka, Wadowice, Myślenice, Libiąż, Rabka-Zdrój, Sucha Beskidzka, Limanowa, Krynica-Zdrój, Gorlice,  Skawina , Brzesko, Trzebinia, czy Kalwaria Zebrzydowska. Im więcej osób dowie się o istnieniu konkretnych usług czy produktów dostępnych w atrakcyjnych cenach, tym więcej osób skorzysta z atrakcyjnych ofert i napędzi prężny rozwój lokalnych przedsiębiorstw. Ponadto działamy na terenie miast w całym kraju np : Katowice, Kamienna Góra.

Województwo małopolskie zaliczane jest do jednych z najmniejszych w kraju – zajmuje 12. miejsce w klasyfikacji zajmowanej powierzchni Polski. Liczba mieszkańców Małopolski to blisko 3,5 mln ludzi. Z uwagi na dużą gęstość zaludnienia, region zajmuje wysoką, bo 4. lokatę w kraju.

Usługi reklamowe dostępne na terenie województwa małopolskiego

Kolportaż ulotek Śląsk
 • skuteczna dystrybucja ulotek i listów po domowych oraz firmowych skrzynkach pocztowych klientów
 • roznoszenie ulotek pod drzwi mieszkań i domów klientów
 • kolportaż materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
 • rozprowadzanie ulotek po szkołach i innych placówkach oświatowych
 • roznoszenie ulotek do często odwiedzanych instytucji państwowych
 • bezpośrednia dystrybucja ulotek reklamowych w ciągach komunikacyjnych
 • kolportaż materiałów reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • przygotowywanie projektów i druk materiałów reklamowych
 • przygotowywanie atrakcyjnych, pakietowych przesyłek reklamowych
 • profesjonalna obsługa eventów firmowych i wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych przy wsparciu doświadczonych hostess i hostów

Małopolska

Małopolska to kraina geograficzna położona w południowej Polsce, granicząca ze Słowacją oraz trzema województwami naszego kraju: podkarpackim, śląskim oraz świętokrzyskim. Na terenie Małopolski istnieją 62 miasta, w tym 3 na prawach powiatu. W Krakowie znajduje się siedziba Sejmiku Województwa Małopolskiego, tam również urzęduje wojewoda. Delegatury tego urzędu znajdują się także w Tarnowie oraz w Nowym Sączu. Małopolska to teren o blisko 30% zalesieniu, atrakcyjny pod względami turystycznymi i rekreacyjnymi. Prawdziwym ewenementem jest pustynia Błędowska, położona na zachód od Olkusza, między miejscowościami Klucze, Chechło i Błędów.

Opinie klientów

„Moim marzeniem było założenie w Tarnowie butiku z odzieżą dla nowoczesnych kobiet. Udało się spełnić marzenie, jednak szybko przekonałam się, że bez dobrej reklamy ani rusz. Za namową koleżanki zaufałam zespołowi posta.pl. Tak pięknego logo, wizytówek i ulotek reklamowych nie mogłam sobie wyśnić! Szybka realizacja projektu i jego druk, a później także przemyślany kolportaż materiałów reklamowych sprawił, że o moim sklepie zrobiło się głośno nie tylko w samym Tarnowie, ale i najbliższych okolicach. Polecam współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów z posta.pl!” – Justyna, 32 lata

„Swoją firmą z powodzeniem zarządzałem od wielu lat. Jak to jednak w życiu bywa – przyszedł czas na zmiany. Dość radykalnie zmieniłem profil swojej działalności i potrzebowałem kompleksowego wsparcia w obsłudze reklamowej swojej firmy. Udało mi się trafić na usługi posta.pl i mogę je teraz polecić każdemu. Atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zlecenia sprawił, że ulotki reklamowe i pakietowe przesyłki dla odbiorców spełniły wszystkie moje oczekiwania. Dziękuję za pełną fachowość obsługi!” – Zbyszek, 55 lat

„Do firmy posta.pl trafiłem przypadkiem – pilnie potrzebowałem eleganckiego projektu wizytówki na potrzeby uruchamianego właśnie start-upu. Udało się zrealizować wspaniały projekt, a na jego wykonanie nie musiałem czekać długo. Czas naglił, a eksperci z posta.pl sprostali swojemu zadaniu idealnie. Mają usługi na najwyższym poziomie. Polecam.” – Adrian, 24 lata

PAKIETOWANIE

Przygotowywanie atrakcyjnych, bo pakietowych przesyłek reklamowych, sprawia nam zawsze mnóstwo przyjemności. Doskonale wiemy, jak wiele radości sprawia możliwość skorzystania z kuponów rabatowych czy korzystnych promocji. Dlatego też naszym klientom proponujemy możliwość spersonalizowania takich pakietów reklamowych. Dodatkowo zajmujemy się także ich skuteczną dystrybucją i kolportażem. Wszystko po to, by atrakcyjne pakiety reklamowe szybko trafiły do odbiorców.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Bezadresowo, ale niezwykle skutecznie. Tak działa dystrybucja materiałów reklamowych roznoszonych po skrzynkach pocztowych czy rozprowadzanych pod drzwi mieszkań. To doskonały sposób na poinformowanie odbiorców o aktualnie obowiązujących promocjach, poszerzeniu asortymentu czy listy oferowanych usług. Wierzymy z całego serca w to, że takie działania przynoszą realne efekty. Potwierdzają to nasi zadowoleni klienci, a im po prostu warto zaufać.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Korzystając z listy adresowej osób, które skorzystały niegdyś z oferty naszych klientów, jest nam łatwo dotrzeć do nich z kolejną ofertą reklamową. Nic nie stoi na przeszkodzie jednak, gdy nasi klienci taką listą nie dysponują. Wówczas tworzymy ją od podstaw, by skutecznie dostarczać nowe, atrakcyjne materiały reklamowe stałym klientom naszych klientów.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Rozdawaniem ulotek czy innych materiałów reklamowych zajmujemy się od dawna. Śmiało można by stwierdzić, że znamy się na swojej robocie i świetnie w niej orientujemy, a do tego bezpośrednia dystrybucja sprawia nam wiele przyjemności. Nieprzypadkowo wybieramy też miejsca, w których prowadzimy kolportaż zamówionych przez klienta materiałów. Są to popularne miejsca spotkań oraz ciągi komunikacyjne, w których niezależnie od pory dnia, przemieszcza się dużo ludzi. Polecamy się w takiej właśnie formie reklamy!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Materiały reklamowe mogą być bardzo różne: wielkościowo, kolorystycznie i branżowo. Przy ich projektowaniu jednak przykładamy wielką wagę do tego, by były wyjątkowe i jak najlepiej dopasowane zarówno do oczekiwań klienta, jak i branży, w której klient ma firmę. Jesteśmy nastawieni na współpracę z klientem, ale chcemy też uwolnić nieskończone pokłady kreatywności, którymi dysponujemy. Polecamy swoje usługi nie tylko w projektowaniu materiałów reklamowych, ale również ich druku. Korzystając z naszych usług, klienci dostają zawsze wszystko na czas.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Bez udanych kampanii reklamowych i promocyjnych nie można byłoby mówić o kompleksowej obsłudze żadnej reklamy. Dlatego też specjalizujemy się także w obsłudze i organizacji różnorodnych akcji promocyjnych oraz eventów firmowych. Dzięki współpracy z doświadczonymi hostessami i hostami wszystkie z prowadzonych przez nas kampanii udają się znakomicie. Warto się o tym przekonać na własnym przykładzie.

Chcesz poznać wielką moc współpracy z nami?

Skontaktuj się już dziś i poznaj szczegóły najlepszej obsługi reklamowej w mieście!