Roznoszenie ulotek Limanowa

Szeroko pojęte informowanie o nowych usługach i produktach dostępnych w atrakcyjnych cenach, to główne założenia i istota dobrze zaplanowanej i tak samo przeprowadzonej akcji kolportażu ulotek. W tej dziedzinie jesteśmy prawdziwymi specjalistami i świetnie czujemy się jako sprawcy głównego zamieszania. Jednocześnie też bardzo wierzymy w to, że niewielki format ulotek ma w sobie wielką moc. Czym zajmujemy się w posta.pl? Nie tylko dystrybucją i kolportażem różnorodnych materiałów reklamowych, ale również ich projektowaniem i drukiem. Właśnie u nas warto zamówić kompleksową obsługę reklamową – świadczy o tym stale rosnące zadowolenie naszych dotychczasowych klientów. Polecamy się!

Dobry plan na kolportaż ulotek to jest to!

W Limanowej mieszka ponad 15 000 osób. Do nich właśnie warto dotrzeć z profesjonalnie przygotowanymi materiałami reklamowymi. U kogo warto je zamówić? Najlepiej u osób specjalizujących się w szeroko pojętej reklamie. Z pewnością dobrze jest poznać szczegółową ofertę od posta.pl.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Limanowej

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych

Kolportaż ulotek Limanowa

 • profesjonalna obsługa eventów firmowych i różnorodnych akcji promocyjnych
 • projektowanie materiałów reklamowych i ich druk
 • pakietowanie przesyłek reklamowych oraz ich dystrybucja
 • rzetelne roznoszenie ulotek i listów po domowych oraz firmowych skrzynkach pocztowych klientów
 • skuteczny kolportaż ulotek pod drzwi mieszkań i domów klientów
 • dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
 • rzetelne roznoszenie ulotek po szkołach i innych placówkach oświatowych
 • rozprowadzanie ulotek po często odwiedzanych instytucji państwowych
 • bezpośrednia dystrybucja ulotek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych i miejscach częstych spotkań
 • roznoszenie materiałów reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach dozwolonych

Limanowa

Limanowa – miasto w południowej Polsce, znajdujące się na terenie województwa małopolskiego, położone w Beskidzie Wyspowym. Od Nowego Sącza dzieli je odległość 25 km. Limanowa jest miastem chętnie odwiedzanym przez turystów ze względu na liczne szklaki turystyczne piesze oraz rowerowe. Do tego znajduje się tutaj również regionalne muzeum Ziemi Limanowskiej. Będąc w Limanowej warto zobaczyć także dwór Marsów, kościół parafialny pw. Matki Bożej Bolesnej, jak również dwór i park w Łososinie Górnej.

Nasza oferta obejmuje również:

Opinie klientów

„Mój butik z odzieżą dla nowoczesnych, dbających o elegancję kobiet, nie byłby tak popularny, gdyby nie inwestycja w świetną reklamę. Tę zamówiłam w posta.pl. Trafiony projekt logo firmy, wraz z wizytówkami i  ulotkami reklamowymi sprawił, że dużo pań z okolic Limanowej dowiedziało się o mojej firmie. Teraz oprócz sprzedaży stacjonarnej, prowadzę również sprzedaż wysyłkową.” – Lidia, 47 lat

„Od najmłodszych lat miałam smykałkę do krawiectwa i z tym zawodem związałam swoją przyszłość. Do otwarcia własnej pracowni nie potrzebowałam wiele, a projekt eleganckich wizytówek zamówiłam w posta.pl. Jestem bardzo zadowolona z wykonania usługi. Polecam wymagającym klientom w Limanowej i nie tylko.” – Maria, 52 lata

„O sklepie z zabawkami marzyłem od lat. Otworzyłem go w Szczecinie i gdyby nie wsparcie reklamowe od zespołu posta.pl, w starciu z konkurencją nie miałbym większych szans. A tak zainwestowałem w ulotki reklamowe i ich dystrybucję oraz pakietowe przesyłki promocyjne. Moja firma wciąż się rozwija, a liczba stałych klientów rośnie. Warto współpracować ze specami od reklamy!” – Mikołaj, 36 lat

PAKIETOWANIE

Pakietowe przesyłki reklamowe zaliczamy do najbardziej atrakcyjnych i pożądanych zarazem przesyłek nie tylko przez odbiorców, ale i klientów zlecających skuteczną reklamę swoich produktów. Co znaleźć się powinno w takiej przesyłce? Będzie to z pewnością zestaw dopasowanych tematycznie ulotek i broszur reklamowych, ale nie tylko. W przesyłce zabraknąć nie może korzystnych kuponów zniżkowych czy rabatowych, jak również próbek produktów. W przygotowywaniu takich przesyłek właśnie się specjalizujemy. Warto nam zaufać i wybrać profesjonalne usługi reklamowe właśnie w tym zakresie!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Bezadresowo dostarczamy zamówione przez klientów ulotki, gazetki i inne materiały reklamowe. Gdzie je roznosimy? Po skrzynkach pocztowych odbiorców prywatnych i firmowych. Nierzadko docieramy z materiałami promocyjnymi także pod drzwi mieszkań odbiorców, poszerzając ich wiedzę o dostępnych w ofercie produktach i usługach. Przykładamy ogromną wagę do tego, by rzetelnie zajmować się dystrybucją materiałów reklamowych na terenie Limanowej i w najbliższych okolicach. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Klienci korzystający ze wsparcia reklamowego naszej firmy często dysponują listami adresowymi swoich dotychczasowych kontrahentów. My również chętnie je wykorzystujemy, przygotowując spersonalizowane oferty reklamowe i zajmując się ich kolportażem. Warto zaznaczyć jednak, że nieposiadanie takiej listy adresowej nie będzie większym problemem. Przy współpracy z klientem stworzymy ją od podstaw. Warto nas wybrać w Limanowej!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Realizując założenia dystrybucji bezpośredniej, z ulotkami i innymi materiałami reklamowymi zamówionymi przez naszych klientów, pojawiamy się w centralnych punktach miast, popularnych punktach spotkań oraz wciąż tętniących życiem ciągach komunikacyjnych. To właśnie tam wręczamy zawsze z uśmiechem materiały reklamowe i odpowiadamy na najczęstsze pytania ich odbiorców. Do swojej pracy przykładamy się nad wyraz solidnie bo wierzymy, że niewielki format ulotek reklamowych ma w sobie nie tylko wielką moc informacyjną, ale i ogromny potencjał reklamowy właśnie. Polecamy nasze usługi w Limanowej!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Materiały reklamowe zamawiane przez naszych klientów mogą być bardzo różne. Wykonujemy projekty ulotek, broszur, gazetek reklamowych, wizytówek, a nawet plakatów. Wiele z nich trzeba także szybko i profesjonalnie wydrukować. Teraz te wszystkie usługi zlecić można w jednym miejscu i to właśnie nam. Fachowy zespół posta.pl to zespół o wielkiej kreatywności i nieskończonej pomysłowości. Warto zlecić nam wizualizację także Twojej firmy!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Bez świetnie zaplanowanych i tak samo profesjonalnie przeprowadzonych kampanii reklamowych nie można byłoby dziś mówić o profesjonalnych i szerokich działaniach reklamowych. Dlatego też specjalizujemy się w organizacji kampanii reklamowych, eventów firmowych i różnorodnych akcji promocyjnych. Współpracujący z nami zespół doświadczonych hostess i hostów pomaga sprawnie ogarnąć wszystkie obowiązki i przygotować akcję reklamową na medal. Warto nas wybrać!

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ O WIELKIEJ MOCY REKLAMY OD POSTA.PL?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o wyłącznie profesjonalnej współpracy!