Roznoszenie ulotek Szczecin

Informowanie o nowościach usługowych i towarach pojawiających się w ofercie danej firmy – to jedno z najważniejszych zadań stojących przed ulotkami reklamowymi. Nic dziwnego więc, że ta forma reklamy jest wyjątkowo często wybierana przez reklamodawców. Także w Szczecinie. Warto podkreślić, że wysokiej jakości usługi na terenie miasta i najbliższych okolic zlecimy teraz w firmie posta.pl. Z fachowego wsparcia profesjonalistów warto skorzystać, prowadząc działalność niezależnie od branży.

Dobra reklama na wagę złota

W Szczecinie mieszka ponad 400 000 tysięcy osób. Do nich można dotrzeć z odpowiednio przygotowanymi i skutecznie dostarczonymi materiałami reklamowymi. W jakiej firmie warto je zamówić? Z pewnością dobrym pomysłem będzie skorzystanie z szerokiej i bardzo zróżnicowanej oferty dostępnej w posta.pl. Tutaj właśnie zamówimy kompleksową obsługę reklamową od projektu, po druk i realizację, kończąc na skutecznej dystrybucji na terenie miasta i najbliższych okolic. Czy na efekty świetnie zaplanowanej reklamy trzeba długo czekać? Jak się okazuje – niekoniecznie. Wystarczy wybrać profesjonalne i w pełni fachowe usługi od posta.pl, a następnie tylko czeka na realny wzrost zainteresowania klientów oraz zyski w sprzedaży. Sprawdzone wsparcie reklamowe w Szczecinie naprawdę się opłaca!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Szczecina

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek i gazet w newralgicznych punktach i w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • roznoszenie ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • skuteczna dystrybucja ulotek do szkół, przedszkoli i żłobków
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • rzetelny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • świetnie przeprowadzone roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • współpraca z doświadczonym zespołem hostess i hostów i prowadzenie wyłącznie udanych akcji degustacyjnych, samplingowych oraz promocyjnych
 • roznoszenie ulotek po punktach usługowych
 • rozprowadzanie ulotek po placówkach publicznych
 • kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • konfekcjonowanie przesyłek z ulotkami i innymi materiałami reklamowymi zamówionymi przez klienta
 • przygotowywanie unikalnych projektów ulotek, broszur, gazetek reklamowych, wizytówek, plakatów
 • terminowy druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • przygotowywanie pakietowanych materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o elementy gratisowe i zniżkowe

Szczecin

Szczecin – miasto na prawach powiatu, a jednocześnie największe miasto i stolica województwa zachodniopomorskiego. W Szczecinie znajduje się port lotniczy Szczecin – Goleniów. Blisko 24% miasta zajmują grunty pod wodami, a powierzchniowo plasuje się na trzecim miejscu wśród innych miast Polski. Odwiedzając Szczecin, warto zobaczyć m.in. Most Długi, bazylikę archikatedralną św. Jakuba, Zamek Książąt Pomorskich, Stare Miasto, Operę na Zamku czy Muzeum Narodowe.

Opinie klientów

„Mój sklepik z artykułami papierniczymi w założeniu miał być sklepikiem osiedlowym. Kiedy jednak zdecydowałem się na zamówienie profesjonalnych ulotek reklamowych oraz ich kolportaż na terenie Szczecina, szybko okazało się, że moi klienci potrafili przyjeżdżać nawet z drugiego końca miasta. Takie profesjonalne wsparcie reklamowe naprawdę przynosi efekty. Współpracę z posta.pl polecam teraz wszystkim.” – Tomasz, 38 lat

„W Szczecinie brakowało sklepu z alkoholami świata. Postanowiłem więc otworzyć swój własny, niewielki biznes. Wizytówki i ulotki reklamowe z atrakcyjnym rabatem dla pierwszych klientów, zamówiłem w posta.pl. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony szybką realizacją zlecenia oraz pomysłowością zespołu posta.pl. Z ich usług w dziedzinie reklamy po prostu warto skorzystać!” – Janusz, 45 lat

„Niewielki sklepik z odzieżą dla dzieci był moim marzeniem od lat. Marzenia trzeba spełniać – udało mi się więc otworzyć własną działalność. Koleżanka doradziła zamówić ulotki i gazetki reklamowe w posta.pl. Z polecenia skorzystałam i byłam mile zaskoczona wysoką jakością realizacji oraz szybkim terminem jej wykonania. Do tego od razu też skorzystałam z usług rzetelnej dystrybucji materiałów reklamowych na terenie Szczecina. Polecam firmę posta.pl!” – Martyna, 31 lat

PAKIETOWANIE

Bogato wyposażone, pełne atrakcyjnych kuponów rabatowych, a do tego estetycznie zapakowane i skutecznie dostarczone do odbiorców. Takie są właśnie pakietowe przesyłki reklamowe, w przygotowaniu których się specjalizujemy w Szczecinie i najbliższych okolicach. Warto ustalić z nami szczegóły zawartości tych pakietów, by móc pozyskać nowych klientów dla swojej firmy i branży. Wierzymy w wielką moc pakietowych przesyłek promocyjnych, dlatego też proponujemy ich przygotowanie z myślą właśnie o Twojej firmie. Zgłoś się do nas i skorzystaj z wielkiej mocy świetnej reklamy, dopasowanej do branży i potrzeb!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Oferując szeroko rozumiane usługi reklamowe, zapewniamy także skuteczną dystrybucję bezadresową materiałów zamówionych przez naszych klientów. Na czym polega praca zespołu posta.pl w Szczecinie? Przede wszystkim na rzetelnym roznoszeniu i rozprowadzaniu ulotek i innych materiałów reklamowych po skrzynkach pocztowych odbiorców, jak i umieszczaniu ich pod drzwiami mieszkań. Wiemy, że właśnie w ten sposób szybko i skutecznie można poinformować o nowych produktach czy usługach lub zaproponować możliwość skorzystania z tychże po wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Polecamy się!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Nasi klienci w Szczecinie dysponują często listami adresowymi swoich dotychczasowych kontrahentów. Chętnie z tych list korzystamy wówczas, gdy chcemy przeprowadzić rzetelną dystrybucję adresową zamówionych materiałów reklamowych. Nie ma problemu jednak, gdy reklamodawcy nie dysponują taką listą. Stworzymy ją od początku i wykorzystamy w późniejszych działaniach reklamowych. Warto zdecydować się właśnie na taką reklamę od posta.pl w Szczecinie!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Bezpośrednio, zawsze z uśmiechem i pozytywnym podejściem do odbiorców. Tak przebiega bezpośrednia dystrybucja ulotek reklamowych, którą proponujemy w Szczecinie klientom naszej firmy. Z zamówionymi materiałami reklamowymi pojawiamy się w najpopularniejszych miejscach spotkań oraz tętniących życiem ciągach komunikacyjnych. Dobrze wiemy, że ulotka wręczona do rąk własnych odbiorcy ma wielką moc promocyjną oraz reklamową. Warto rozpocząć współpracę właśnie z nami!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Świadcząc usługi reklamowe w Szczecinie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dostępność jak najszerszych usług pod jednym adresem. Dlatego też naszym klientom proponujemy możliwość komfortowego zamówienia zarówno projektu materiałów reklamowych, jak i ich druku. Z powodzeniem wydrukujemy też każdy projekt własny, z którym klienci się do nas zgłoszą. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, bo nasz kreatywny zespół naszych pracowników ma milion pomysłów na minutę!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Usługi reklamowe i potrzeby klientów mogą być tak różne, jak ich indywidualne preferencje czy wymagania związane ze specyfiką branży. Zajmujemy się więc organizacją eventów firmowych, różnorodnych akcji promocyjnych, jak również reklamowych. W posta.pl zaplanujemy wszystko od A do Z, a do tego jeszcze zajmiemy się skutecznym przeprowadzaniem kampanii. Od teraz możesz być spokojny o wszelkie działania reklamowe dotyczące wizerunku Twojej firmy w Szczecinie. Warto wybrać nasze usługi!

Chcesz się przekonać, jak wiele możemy dla ciebie zrobić w reklamie?

Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów udanej współpracy z posta.pl!