Roznoszenie ulotek świętokrzyskie

Dystrybucja ulotek reklamowych to jedna z najczęściej zlecanych i wybieranych form nowoczesnej reklamy. Zaskoczeniem nie będzie więc to, że właśnie w naszej firmie można zlecić profesjonalne roznoszenie materiałów reklamowych. Specjalizujemy się w różnorodnej formie dystrybucji, jednak zawsze priorytetem pozostaje rzetelne i skuteczne wykonywanie powierzonych nam zadań. Wierzymy w ogromną moc zawartą na niewielkim formacie ulotek. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu ciekawych projektów materiałów reklamowych oraz ich druku.

Profesjonalna dystrybucja ulotek drogą do sukcesu firmy

Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek i gazetek na terenie województwa świętokrzyskiego celują przede wszystkim w dystrybucję materiałów reklamowych do takich miast jak m.in.: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Sandomierz, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Końskie, Staszów, Pińczów, Włoszczowa, Opatów, Kazimierza Wielka, Ożarów, Chmielnik, Wąchock, Oleśnica, Pacanów czy Ożarów.

Województwo świętokrzyskie to obszar położony w południowo-wschodniej Polski.
Graniczy z województwami: lubelskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, podkarpackim i śląskim. To właśnie tutaj znajdują się przepiękne Góry Świętokrzyskie, zaostrzając klimat regionu.

Usługi reklamowe dostępne na terenie województwa świętokrzyskiego

Kolportaż ulotek Śląsk
 • skuteczna dystrybucja ulotek i listów po domowych oraz firmowych skrzynkach pocztowych klientów
 • roznoszenie ulotek pod drzwi mieszkań i domów klientów
 • kolportaż materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
 • rozprowadzanie ulotek po szkołach i innych placówkach oświatowych
 • rzetelna dystrybucja ulotek do często odwiedzanych instytucji państwowych
 • bezpośrednie roznoszenie ulotek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych i chętnie wybieranych miejscach spotkań
 • skuteczny kolportaż materiałów reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • przygotowywanie projektów i druk materiałów reklamowych
 • pakietowanie przesyłek reklamowych przy ścisłej współpracy z klientem
 • profesjonalna obsługa wszelkiego rodzaju eventów i akcji promocyjnych – także przy współpracy z doświadczonym zespołem hostess i hostów

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie to województwo tworzone przez 13 powiatów i 1 miasto na prawach powiatu, Kielce. Na terenie regionu funkcjonują aż 43 miasta, jak i 102 gminy, wliczając w to 5 gmin miejskich. Ośrodkiem akademickim z dwiema uczelniami publicznymi pozostają Kielce. O rozwoju regionu decyduje jego przemysłowo-rolniczy charakter. Można zaobserwować podział na zdecydowanie przemysłową część północną oraz typowo rolniczą część południową. Świętokrzyskie pozostaje potentatem w produkcji cementu.

Przeczytaj na blogu: Gdzie roznosić ulotki?

Opinie klientów

„Inwestując w otwarcie księgarni wiedziałam, że powinnam zainteresować się nie tylko reklamą w mediach społecznościowych, ale i standardowymi jej formami. I tak postawiłam na ulotki reklamowe według projektu od posta.pl. Jestem bardzo zadowolona, bo w pakiecie otrzymałam także skuteczny ich kolportaż. To właśnie dzięki niemu o ofercie mojej księgarni dowiedziało się naprawdę dużo klientów. Polecam!” – Marzena, 37 lat

„Mój salon z usługami kosmetycznymi nie byłby tak konkurencyjny w Kielcach, gdyby nie inwestycja w świetną reklamę. Skorzystałam ze wsparcia doświadczonego zespołu posta.pl i mogę teraz cieszyć się pięknym logo i równie eleganckimi wizytówkami. W planach mam jeszcze zamówienie ulotek reklamowych wraz z dystrybucją.” – Paulina, 26 lat

„Usług fryzjerskich w moich rodzinnych Starachowicach nie brakuje. Ja chciałem jednak się wyróżnić i postawić na nieszablonowe podejście do klienta. Mój pomysł na biznes świetnie uchwycili pracownicy posta.pl, tworząc wyjątkowe logo firmowe. Teraz jestem zauważalny w branży i żaden klient nie pomyli moich usług z innymi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z posta.pl.” – Kamil, 42 lata

PAKIETOWANIE

Zajmujemy się przygotowywaniem i opracowywaniem pakietowych przesyłek reklamowych. Z doświadczenia wiemy, że są one bardzo atrakcyjną formą reklamy, chętnie wybieraną przez klientów i z przyjemnością rozpakowywaną przez odbiorców. Nie dzieje się tak bez przyczyny. W pakietowych przesyłkach reklamowych znaleźć można bowiem wiele atrakcyjnych kuponów zniżkowych i rabatowych, jak również liczne próbki produktów. Do tego w zestawie znajdą się także dopasowane tematycznie ulotki i broszury reklamowe, dopasowane do grupy docelowej odbiorców. Taką przesyłkę otwiera się z przyjemnością!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Dystrybucja oparta na bezadresowym kierowaniu przesyłek reklamowych cieszy się dużym i wcale niesłabnącym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Nic w tym dziwnego – ulotki i różnorodne materiały reklamowe bowiem skutecznie trafiają do skrzynek pocztowych odbiorców lub lądują na wycieraczkach przed drzwiami mieszkań. Staramy się, by ulotki zawierały atrakcyjną zniżkę lub rabat. Właśnie wtedy realne zainteresowanie nimi sprawi, że odbiorcy skorzystają z oferty danej firmy i kto wie – może zasilą także grono stałych klientów?

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

W naszej pracy korzystamy z przyjemnością z gotowych list adresowych kontrahentów, którzy niegdyś skorzystali z oferty naszych klientów. Wysyłamy więc do odbiorców niemal spersonalizowane materiały reklamowe, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zdarzają się jednak i takie przypadki, w których nasi klienci nie dysponują listami adresowymi. Wówczas tworzymy je od podstaw, ściśle współpracując przy tym ze zleceniodawcami. Cel wspólnych działań jest jeden: przygotowanie i dystrybucja możliwie jak najbardziej atrakcyjnej reklamy.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Rozdawaniem ulotek i materiałów reklamowych zajmujemy się od lat. Bezpośredni kontakt z odbiorcą sprawia nam wiele przyjemności, dlatego też nieodłącznym elementem naszej pracy jest uśmiech oraz pozytywne podejście do ludzi. Doskonale wiemy, jak ważny jest dobry kontakt z drugim człowiekiem i właśnie to jest priorytetem pracy, w której roznosimy ulotki w centralnych punktach miasta, popularnych ciągach komunikacyjnych czy miejscach często wybieranych spotkań. Nasze usługi po prostu warto wybrać!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nieskończona kreatywność i dużą pomysłowość zespołu naszych pracowników sprawia, że przygotowywanie ciekawych projektów materiałów reklamowych to nasza specjalność. Tworzymy nie tylko ulotki, broszury czy gazetki reklamowe, ale również projektujemy wizytówki, plakaty i loga firmowe. Do tego w naszej ofercie znaleźć można również atrakcyjny cenowo i szybki w realizacji druk zamówionych materiałów reklamowych. Warto skorzystać z dogodnych terminów i szybkiej realizacji zleceń dostępnych właśnie u nas!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

W naszej branży współpracujemy z doświadczonym zespołem hostess i hostów – i to zupełnie nieprzypadkowo. Zajmujemy się bowiem organizacją i przeprowadzaniem różnorodnych akcji promocyjnych i reklamowych. W ofercie znaleźć można także organizację eventów firmowych czy rozmaitych akcji degustacyjnych. Swoje usługi polecamy przede wszystkim wymagającym klientom. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Chcesz się przekonać o mocy reklamy dostępnej właśnie u nas?

Skontaktuj się z zespołem posta.pl i poznaj szczegóły współpracy!