Roznoszenie ulotek podlaskie

Ulotki reklamowe to jedna z najchętniej wybieranych i najczęściej zlecanych form nowoczesnej reklamy. Nic dziwnego więc, że nasi klienci wybierają taki właśnie sposób na skuteczne informowanie o nowych produktach czy usługach dostępnych w ofercie. Warto postawić na wielką moc informacji przedstawionych na zupełnie niedużym formacie, jakim jest ulotka. Teraz właśnie u nas zamówić można swój wymarzony projekt materiałów reklamowych, zlecić ich druk, a także dobrze zaplanowany kolportaż. Z nami zawsze warto rozpocząć współpracę!

Rzetelny kolportaż ulotek gwarancją udanego prowadzenia biznesu

Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek i gazetek reklamowych na terenie Podlasia celują przede wszystkim w dystrybucję materiałów reklamowych do takich miast jak m.in.: Białystok, Łomża, Suwałki, Augustów, Łapy, Sokółka, Dąbrowa Białostocka, Krynki, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Siemiatycze, Zambrów, Mońki, Wysokie Mazowieckie, Kolno czy Sejny.

Województwo podlaskie to region położony w północno- wschodniej Polsce, w samym sercu geograficznej Europy. Siedziba władz znajduje się w stolicy województwa, w Białymstoku. Podlasie graniczy z Białorusią i Litwą oraz trzema województwami krajowymi: lubelskim, mazowieckim i warmińsko-mazurskim.

Usługi reklamowe dostępne na terenie województwa podlaskiego

Kolportaż ulotek Śląsk
 • dystrybucja materiałów reklamowych po skrzynkach pocztowych odbiorców
 • roznoszenie ulotek pod drzwi mieszkań i domów mieszkańców województwa podkarpackiego
 • kolportaż ulotek w szkołach i innych placówkach oświatowych
 • rzetelna dystrybucja bezpośrednia ulotek w popularnych ciągach komunikacyjnych i miejscach spotkań
 • rozprowadzanie materiałów reklamowych do siedzib popularnych, lokalnych firm
 • skuteczna dystrybucja ulotek po często odwiedzanych instytucji państwowych
 • roznoszenie materiałów reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach do tego dozwolonych
 • projektowanie materiałów reklamowych i ich druk
 • pakietowanie przesyłek reklamowych i kolportaż ich do odbiorców
 • profesjonalna obsługa i organizacja akcji promocyjnych i eventów firmowych, także przy współudziale doświadczonego zespołu hostess i hostów

Podlasie

Podlasie – region tworzony przez 14 powiatów oraz trzy miasta na prawach powiatu: Białystok, Suwałki i Łomżę. Województwo zamieszkuje stosunkowo mało mieszkańców, a gęstość zaludnienia jest bardzo niska. To, co wyróżnia region, to największe w Polsce zróżnicowanie pod względem etnicznym i kulturowym. Na Podlasiu spotkamy Białorusinów, Litwinów, Tatarów, jak również Rosjan czy Ukraińców. Siedziba wojewody i Sejmiku Województwa Podlaskiego znajduje się w Białymstoku. Urząd ma swoją delegaturę także w Łomży.

Opinie klientów

„Uruchamiając kawiarnię w Białymstoku doskonale zdawałam sobie sprawę, że bez fachowej reklamy nie będę mogła liczyć na zainteresowanie klientów. Dlatego też skorzystałam z bardzo atrakcyjnej i szerokiej oferty dostępnej w posta.pl. Niezwykle kreatywni specjaliści nie zawiedli – stworzyli oryginalne i bardzo ciekawe logo mojej firmy oraz zadbali o to, by ulotki reklamowe z atrakcyjnym rabatem roznieść po kluczowych punktach w mieście. Polecam.” – Natalia, 32 lata

„Sala zabaw dla najmłodszych nie miałaby racji bytu, gdyby nie profesjonalne wsparcie reklamowe. To otrzymałem od zespołu posta.pl, a współpracę z nimi zaliczyć mogę do naprawdę bardzo udanej. Polecam wszystkim tym, którzy szukają fachowego i terminowego zleceniobiorcy.” – Michał, 40 lat

„Salonów fryzjerskich w Łomży jest naprawdę sporo. Musiałam więc opracować świetny plan reklamy swojej firmy, chcąc liczyć na stałych klientów. Na reklamie się nie znam, wolałam zaufać najlepszym z branży. Udało mi się skorzystać z usług dostępnych w posta.pl. Jestem bardzo zadowolona – przygotowane przez nich ulotki zostały do tego rzetelnie rozprowadzone, a mój biznes wciąż rośnie w siłę.” – Klaudia, 27 lat

PAKIETOWANIE

Pakietowe przesyłki reklamowe to niezwykle chętnie otwierane przesyłki, w których znaleźć można nie tylko ciekawe zestawy ulotek czy broszur reklamowych, ale również atrakcyjne kupony zniżkowe czy rabatowe. W przygotowywaniu takich przesyłek właśnie się specjalizujemy, oferując naszym klientom dostęp do spersonalizowanych i atrakcyjnych pakietów produktów. W przesyłkach często znaleźć można także próbki produktów. Warto zainwestować w tą nowoczesną formę reklamy!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Bezadresowo, ale niezwykle skutecznie. Tak wygląda dystrybucja ulotek i gazetek reklamowych, którą się zajmujemy. Klienci podejmujący współpracę z nami mogą liczyć na to, że zamówione przez nich materiały reklamowe z sukcesem trafią do skrzynek pocztowych odbiorców. Do tego zajmujemy się także rzetelnym rozprowadzaniem materiałów reklamowych pod drzwi mieszkań odbiorców. Dysponujemy licznym gronem zaufanym współpracowników i właśnie im powierzamy te odpowiedzialne zadania.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Listy adresowe dotychczasowych kontrahentów, którzy mieli okazję korzystać z usług naszych klientów, to listy, z których często korzystamy. Szczególnie wówczas, gdy chcemy zorganizować spersonalizowane i atrakcyjne działania reklamowe adresowane właśnie do nich. Nie będzie jednak żadnym problemem, gdy nasi klienci taką listą nie dysponują. Stworzymy taką listę od podstaw, odpowiednio planując dodatkowo działania reklamowe.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Roznoszenie ulotek reklamowych w popularnych ciągach reklamowych czy chętnie wybieranych miejscach spotkań to nasza specjalność. Powierzone zadania wykonujemy z niezwykłą skrupulatnością oraz nieodłącznym uśmiechem na ustach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest pomysłowe rozdawanie materiałów reklamowych, a praca sprawia nam prawdziwą przyjemność. Doceniają to także odbiorcy materiałów reklamowych, którzy nie koncentrują się na ich wyrzuceniu, wybierając raczej zapoznanie się z ich treścią.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nieskończona kreatywność i pomysłowość pracowników zespołu posta.pl sprawia, że coraz więcej klientów zleca nam wykonanie projektu wymarzonych materiałów reklamowych. Do tego z powodzeniem można zamówić u nas także druk tychże materiałów. Co więcej – nasze usługi wykonujemy zawsze na czas i ze szczególną dbałością o to, by zadowolenie klientów osiągało najwyższy poziom zadowolenia.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Bez świetnie zaplanowanych i tak samo profesjonalnie przeprowadzonych kampanii reklamowych nie wyobrażamy sobie dzisiejszych czasów. Dlatego też specjalizujemy się w tworzeniu różnorodnych akcji promocyjnych, organizując je od A do Z. W ofercie naszej firmy znajdują się nie tylko eventy firmowe, ale rozmaite akcje reklamowe, z degustacyjnymi i samplingowymi na czele. Do tego współpracujemy także z zespołem doświadczonych hostess i hostów, którzy znają się na swoim fachu i świetnie wspomagają wszelkie z zaplanowanych przez nas działań reklamowych. Warto wybrać nasze usługi!

Chcesz zobaczyć, jak wiele możemy dla ciebie zrobić?

Skontaktuj się z naszą firmą i dowiedz się więcej o współpracy!