Roznoszenie ulotek Zambrów

Czy wyobrażamy sobie współczesny świat bez ulotek i różnego rodzaju gazetek reklamowych? Odpowiedź może być tylko jedna: oczywiście, że nie. Reklama na niewielkim formacie ma ogromnie duży potencjał. I my dobrze o tym wiemy. Dlatego też swoim klientom z Zambrowa proponujemy kompleksowe usługi w zakresie przygotowania i przeprowadzenia udanych akcji promocyjno – marketingowych. Ze spersonalizowaną reklamą, idealnie oddającą misję danego przedsiębiorstwa, chcemy dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych odbiorców. Wśród nich są właśnie Twoi przyszli, stali klienci. Wspólnie zadbajmy o to, by jak najszybciej do nich dotrzeć!

Profesjonalna dystrybucja ulotek gwarancją firmowego sukcesu

Fachowe roznoszenie i dystrybucja materiałów promocyjno – reklamowych to recepta na sukces w każdej branży. Warto wybierać więc usługi od najlepszych w Zambrowie, by z powodzeniem móc dotrzeć nawet do ponad 22 000 mieszkańców tego miasta.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Zambrowa

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych

Kolportaż ulotek Zambrów

 • skuteczny kolportaż ulotek i listów po domowych oraz firmowych skrzynkach pocztowych klientów
 • rozprowadzanie ulotek pod drzwi mieszkań i domów klientów
 • dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
 • roznoszenie ulotek po szkołach i innych placówkach oświatowych
 • skuteczny kolportaż ulotek do często odwiedzanych instytucji państwowych
 • bezpośrednia dystrybucja ulotek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych i chętnie wybieranych miejscach spotkań
 • rzetelna dystrybucja materiałów reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach dozwolonych
 • przygotowywanie projektów i druk materiałów reklamowych zamówionych przez klientów
 • pakietowanie przesyłek reklamowych przy ścisłej współpracy z klientem
 • profesjonalna obsługa wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i eventów firmowych przy wsparciu doświadczonych hostess i hostów

Zambrów

Zambrów – miasto położone w północno – wschodniej części Polski, znajdujące się na terenie województwa podlaskiego, usytuowane nad rzeką Jabłonką. Ośrodek miejski leży na trasie Warszawa – Białystok. Zambrów słynie przede wszystkim z działalności Zakładu Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL. Będąc w Zambrowie warto zobaczyć m.in. kościół parafialny pw. Trójcy Przenajświętszej, pomnik żubra Zambrusia oraz liczne, miejskie tereny rekreacyjne.

Polecane artykuły na blogu:

Opinie klientów

„Otwierając gabinet weterynaryjny w Zambrowie, zainwestowałem w dobrą promocję i reklamę mojej wymarzonej firmy. Udało mi się skorzystać z profesjonalnego wsparcia świetnych specjalistów z posta.pl. Jestem bardzo zadowolony z wyrazistego i adekwatnego do branży logo firmowego, które zamówiłem właśnie u nich. Do tego doszły później świetne wizytówki. Ulotek jeszcze nie zleciłem, ale myślę, że to tylko kwestia czasu. Polecam profesjonalną obsługę reklamową u najlepszych w mieście!” – Jakub, 37 lat

„Sklep z odzieżą używaną nie przynosiłby tak dużych zysków, gdybym wcześniej nie pomyślała o dobrej reklamie nowego miejsca na mapie Zambrowa. Pracownicy posta.pl stanęli na wysokości zadania i zaprojektowali oraz wydrukowali świetne plakaty i ulotki reklamowe. Gdyby nie skuteczny kolportaż zamówionych materiałów w ich wykonaniu, nie mogłabym mówić o najlepiej zorganizowanej reklamie w mieście. Sprawdzili się świetnie i zawsze będę namawiać do skorzystania z szerokiej oferty ich usług. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję!” – Alicja, 46 lat

„Otwierając sklepik z artykułami pływackimi w Zambrowie bałem się, że utonę ze swoją ofertą wśród konkurencji. Tak się jednak nie stało. A wszystko dzięki świetnie zaplanowanej i profesjonalnie przeprowadzonej akcji reklamowej nadzorowanej przez specjalistów z posta.pl. Lepszego projektu ulotek reklamowych nie mogłem sobie wymarzyć! A do tego szybka i profesjonalna oraz bardzo skuteczna dystrybucja ulotek sprawiła, że mam już naprawdę wielu stałych klientów, a wciąż pojawiają się nowi. Dzięki – zrobiliście naprawdę dobrą robotę!” – Krzysztof, 33 lata

PAKIETOWANIE

Atrakcyjne, bogato wyposażone i dostarczone pod wskazany adres odbiorcy. Takie są właśnie pakietowe przesyłki reklamowe, w których przygotowaniu się specjalizujemy. Co je wyróżnia? Nie tylko kilka tematycznie dobranych ulotek i broszur reklamowych, ale również ciekawe kupony zniżkowe i rabatowe oraz liczne próbki reklamowanych produktów. Wierzymy, że właśnie w ten sposób można niezwykle skutecznie promować każdą markę, niezależnie od branży!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Niby bez adresów, a jednak bardzo skutecznie. Tak działa profesjonalnie zorganizowana i tak samo fachowo przeprowadzona, dystrybucja bezadresowa materiałów reklamowych. Gdzie je dystrybuujemy? Roznosimy je umieszczając w skrzynkach pocztowych w blokach, ale i skrzynkach pocztowych w domach jednorodzinnych. Nie zawahamy się wrzucić takich materiałów także do skrzynek pocztowych różnych firm. Do tego specjalizujemy się również w rozprowadzaniu reklam pod drzwi mieszkań odbiorców. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Ciekawie przygotowane i zaprojektowane materiały reklamowe z powodzeniem można kolportować również korzystając z przygotowanej listy adresów dotychczasowych klientów. Warto więc, by zleceniodawcy dzielili się takimi danymi. Jeśli jednak ich nie posiadają, stworzymy taką listę adresową od podstaw. Udowodnimy jednocześnie, że dobrze przemyślana dystrybucja adresowa jest równie skuteczną formą reklamy, jak bezpośrednia lub adresowa. Warto nam zaufać!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Bezpośrednio, z uśmiechem i otwartością. Tak właśnie roznosimy ulotki i zamówione przez naszych klientów materiały reklamowe. Dlatego też często spotkać nas można w popularnych ciągach komunikacyjnych i chętnie wybieranych miejscach spotkań. Chcąc być bliżej odbiorców ulotek reklamowych, nawiązujemy z nimi kontakt i zachęcamy uśmiechem. Warto wybrać usługi posta.pl właśnie w tej formie reklamy!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nasi klienci nie zawsze dysponują gotowymi projektami materiałów reklamowych lub ciekawymi pomysłami na ich realizację. Dlatego też proponujemy szerokie usługi tworzenia i projektowania takich materiałów, uruchamiając nieskończone złoża naszej kreatywności. Do tego zapewniamy także możliwość druku zamówionych przez klienta ulotek, plakatów lub gazetek reklamowych.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Rozprowadzanie materiałów reklamowych to nie wszystko, czym się zajmujemy. Z powodzeniem można zlecić nam także organizację, jak i przeprowadzenie kampanii reklamowych, degustacyjnych, samplingowych czy eventów promocyjnych lub firmowych. Jesteśmy otwarci na szeroką współpracę w tym zakresie. Dodatkowo współpracujemy również z doświadczonym zespołem hostess i hostów.

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ O SILE REKLAMY ZAMÓWIONEJ U NAS?

Skontaktuj się z zespołem posta.pl i dowiedz się więcej!