Roznoszenie ulotek podkarpackie

Informowanie o nowych usługach czy produktach dostępnych w sprzedaży, wiąże się ze skuteczną dystrybucją materiałów reklamowych i ulotek. Właśnie w ten sposób można dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych odbiorców, jak i do stałych klientów. Misją naszej firmy jest tworzenie jak najciekawszych projektów reklam i realizowanie ich, przygotowując do druku i rozpowszechniając na terenie wybranym przez klienta. Specjalizujemy się w tworzeniu skutecznych i często spersonalizowanych kampanii reklamowych. Szeroko zakrojoną współpracę warto nawiązać właśnie z nami!

Kolportaż ulotek gwarancją udanego rozwoju każdego biznesu

Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek reklamowych na terenie województwa podkarpackiego chcą z zamówionymi materiałami reklamowymi dotrzeć przede wszystkim do mieszkańców takich miast jak m.in.: Rzeszów, Przemyśl, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Sanok, Jasło, Łańcut, Leżajsk, Ustrzyki Dolne, Pilzno, Kolbuszowa, Strzyżów czy Iwonicz-Zdrój.

Województwo podkarpackie zajmuje obszar zbliżony do dawnego województwa rzeszowskiego, będąc jednocześnie najdalej wysuniętym na południe województwem Polski. Pod względem powierzchniowym zajmuje 11 miejsce w kraju, z uwagi na liczbę ludności zaś – 9. lokatę. Graniczy ze Słowacją i Ukrainą, jak również z trzema województwami naszego kraju: lubelskim, małopolskim oraz świętokrzyskim.
Zobacz także : Roznoszenie ulotek Świdnik

Usługi reklamowe dostępne na terenie województwa podkarpackiego

Kolportaż ulotek Śląsk
 • kolportaż ulotek w szkołach i innych placówkach oświatowych
 • dystrybucja materiałów reklamowych po skrzynkach pocztowych odbiorców
 • roznoszenie ulotek pod drzwi mieszkań i domów mieszkańców województwa podkarpackiego
 • skuteczna dystrybucja bezpośrednia ulotek w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • rozprowadzanie materiałów reklamowych do siedzib popularnych, lokalnych firm
 • rzetelna dystrybucja ulotek po często odwiedzanych instytucji państwowych
 • roznoszenie materiałów reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach wyznaczonych
 • projektowanie materiałów reklamowych i ich druk
 • pakietowanie przesyłek reklamowych przy współpracy z zamawiającym
 • profesjonalna obsługa i organizacja różnorodnych akcji promocyjnych i eventów firmowych

Podkarpackie

Podkarpackie to region w południowo-wschodniej części Polski, tworzony przez 51 miast, w tym 4 na prawach powiatu. Siedziba wojewody znajduje się w Rzeszowie, przy czym działają także trzy delegatury urzędu: w Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu. Województwo podkarpackie słynie z największego w Polsce klastra przemysłu lotniczego – jest nim Dolina Lotnicza z centrum w Rzeszowie i pobliskimi miastami: Mielcem, Krosnem, Dębicą, Stalową Wolą i Sędziszowem Małopolskim. Dolinę Lotniczą współtworzą też miasta spoza województwa: Świdnik oraz Bielsko-Biała.

Nasza oferta obejmuje również:

Opinie klientów

„Otworzyłam w Rzeszowie swój wymarzony salon optyczny, jednak bez dobrej reklamy nie miałabym szansy na zdobycie stałych klientów. Udało mi się rozpocząć współpracę z zespołem posta.pl, z której jestem bardzo zadowolona. Zamówione ulotki i wizytówki otrzymałam na czas, a do tego mogłam skorzystać także z fachowej dystrybucji tych materiałów reklamowych. Pełen profesjonalizm usług dostępnych w posta.pl będę polecała wszystkim zainteresowanym!” – Monika, 37 lat

„Pilnie potrzebowałem projektu plakatu dla swojej drużyny sportowej. Zleciłem to zadanie fachowcom z posta.pl i byłem zaskoczony tak szybką realizacją zlecenia. Do tego okazało się, że im także mogę powierzyć plakatowanie na mieście. Ile czasu i nerwów oszczędziłem dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu, to tylko ja wiem. Polecam!” – Piotr, 29 lat

„Szukałam skutecznej firmy specjalizującej się w projektowaniu i roznoszeniu ulotek reklamowych. Koleżanka poleciła mi usługi w posta.pl. Skorzystałam i nie żałuję. Liczba stałych klientów mojego sklepu zoologicznego wzrosła kilkukrotnie. Warto wybierać profesjonalistów od reklamy.” – Michalina, 41 lat

PAKIETOWANIE

Bogato wyposażone, pełne atrakcyjnych kuponów zniżkowych i rabatowych, a do tego estetycznie zapakowane i skutecznie dostarczone do odbiorców. Takie są właśnie pakietowe przesyłki reklamowe, w przygotowaniu których się specjalizujemy. Warto ustalić z nami szczegóły ich zawartości, by móc pozyskać nowych klientów dla swojej firmy i branży. Wierzymy w wielką moc pakietowych przesyłek promocyjnych, dlatego też proponujemy ich przygotowanie z myślą o Twojej firmie. Zgłoś się do nas i skorzystaj z wielkiej mocy świetnej reklamy!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Oferując szeroko rozumiane usługi reklamowe, zapewniamy także skuteczną dystrybucję bezadresową materiałów zamówionych przez naszych klientów. Na czym polega nasza praca? Na rzetelnym roznoszeniu i rozprowadzaniu ulotek i innych materiałów reklamowych po skrzynkach pocztowych odbiorców, jak i umieszczaniu ich pod drzwiami mieszkań. Wiemy, że właśnie w ten sposób można poinformować o nowych produktach czy usługach lub zaproponować możliwość skorzystania z tychże po wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Nasi klienci dysponują często listami adresowymi swoich dotychczasowych kontrahentów. Chętnie z tych list korzystamy wówczas, gdy chcemy przeprowadzić rzetelną dystrybucję adresową zamówionych materiałów reklamowych. Nie ma problemu jednak, gdy nasi klienci nie dysponują taką listą. Stworzymy ją od początku i wykorzystamy w późniejszych działaniach reklamowych. Warto zdecydować się właśnie na taką formę reklamy.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Bezpośrednio, zawsze z uśmiechem i pozytywnym podejściem do odbiorców. Tak przebiega bezpośrednia dystrybucja ulotek reklamowych, którą proponujemy klientom naszej firmy. Z zamówionymi materiałami reklamowymi pojawiamy się w najpopularniejszych miejscach spotkań oraz ciągach komunikacyjnych. Dobrze wiemy, że ulotka wręczona do rąk własnych odbiorcy ma wielką moc. Warto rozpocząć współpracę właśnie z nami!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Świadcząc usługi reklamowe doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dostępność jak najszerszych usług pod jednym adresem. Dlatego też naszym klientom proponujemy możliwość komfortowego zamówienia zarówno projektu materiałów reklamowych, jak i ich druku. Z powodzeniem wydrukujemy też każdy projekt własny, z którym klienci się do nas zgłoszą. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Usługi reklamowe i potrzeby klientów mogą być tak różne, jak ich indywidualne preferencje czy wymagania związane ze specyfiką branży. Zajmujemy się więc organizacją eventów firmowych, różnorodnych akcji reklamowych oraz promocyjnych. Zaplanujemy wszystko od A do Z, a do tego jeszcze zajmiemy się skutecznym przeprowadzaniem kampanii. Od teraz możesz być spokojny o wszelkie działania reklamowe dotyczące wizerunku Twojej firmy.

Chcesz się przekonać, jak wiele możemy dla ciebie zrobić?

Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów udanej współpracy!