Roznoszenie ulotek Dębica

Czym jest dystrybucja i skuteczny kolportaż ulotek reklamowych? To świetnie zaplanowane działania informacyjno – promocyjne, których celem jest informowanie szerokiego grona odbiorców o nowych produktach i usługach dostępnych w sprzedaży. Dodatkowo to także często wybierana forma współczesnej reklamy, uwielbiana przez reklamodawców nie tylko we Wrocławiu. Czy warto postawić na taką promocję firmy? Oczywiście, że tak. A do tego warto skorzystać ze wsparcia doświadczonych profesjonalistów z branży – zespół posta.pl ma na swoim koncie niejedną udaną reklamę dla firm.

Mini format = super efekty reklamowe

Kolportaż ulotek w Dębicy to ściśle zaplanowane działania reklamowe realizowane z myślą o dotarciu do jak najszerszego grona odbiorców (klientów). Maksymalne zaangażowanie w wykonywaną pracę, doświadczenie branżowe i nieskończona kreatywność – to właśnie najwyższy poziom profesjonalizmu całej ekipy posta.pl. Warto postawić na tę formą reklamy, bo dzięki niej z powodzeniem można dotrzeć do wielu spośród ponad 47 000 mieszkańców Dębicy i najbliższych okolic!

Nasze działania jednak nie kończą się tylko w Dębicy.
Zobacz również: Roznoszenie ulotek Wrocław

Usługi reklamowe dostępne na terenie Dębicy

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • dystrybucja ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dobrze zaplanowany kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w popularnych punktach spotkań oraz w ciągach komunikacyjnych
 • rzetelna dystrybucja ulotek na uczelniach i na terenie akademików – wówczas, gdy branża usług zgadza się z potrzebami młodych ludzi
 • skuteczny kolportaż ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych: w tym samplingowych czy degustacyjnych, prowadzonych przez doświadczone hostessy lub hostów
 • doręczanie ulotek do punktów usługowych
 • kolportaż ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • projektowanie oraz druk ulotek, gazetek reklamowych, wizytówek i plakatów
 • pakietowanie materiałów reklamowych wzbogaconych o elementy gratisowe i rabatowe

Dębica

Dębica – miasto położone w południowo – wschodniej części Polski, znany polski ośrodek przemysłowy. Miasto znane głównie z działalności firmy oponiarskiej Dębica S.A. oraz przedsiębiorstwa Tikkurila Polska S.A. Będąc w Dębicy warto zobaczyć m.in.: kościół św. Jadwigi oraz pomnik króla Kazimierza III Wielkiego.

Opinie klientów

„Od zawsze marzyłem o uruchomieniu gabinetu z usługami weterynaryjnymi w Dębicy. Brakowało mi jednak pomysłów na ciekawe logo firmy oraz dobry projekt ulotek. Miałem szczęście, że trafiłem na zespół specjalistów od reklamy i marketingu w posta.pl. Dzięki współpracy z posta.pl, o moich usługach dowiedziało się wielu mieszkańców Dębicy oraz najbliższych okolicach. Od teraz nie mogę narzekać na brak futrzanych pacjentów w swoim gabinecie. Polecam!” – Mikołaj, 35 lat

„Miałam już ulotki własnego projektu, ale szukałam firmy, która zajmie się ich rozprowadzeniem. Wybrałam posta.pl, bo cieszyli się wieloma pozytywnymi opiniami w branży. I nie żałuję – o skuteczniejszym kolportażu ulotek nie mogłam marzyć! Teraz mieszkańcy Dębicy wiedzą, że właśnie u mnie kupią markowe perfumy w doskonałych cenach” – Matylda, 26 lat

„Tuż przed otwarciem nowego butiku odzieżowego w Dębicy dużo myślałam o tym, jak skutecznie przyciągnąć uwagę nowych klientów. Koleżanka poleciła mi usługi od posta.pl – korzystał z nich do tej pory jej syn. Okazało się, że lepiej trafić nie mogłam! Tak idealnie dopasowanych ulotek do mojej branży nie widziałam nigdy wcześniej. Dzięki Wam mój biznes świetnie się kręci. Polecam reklamę w posta.pl!” – Oliwia, 41 lat

PAKIETOWANIE

Pakietowe przesyłki reklamowe to niezwykle chętnie otwierane przesyłki, w których znaleźć można nie tylko ciekawe zestawy ulotek czy broszur reklamowych, ale również atrakcyjne kupony zniżkowe czy rabatowe. W przygotowywaniu takich przesyłek właśnie się specjalizujemy, oferując naszym klientom dostęp do spersonalizowanych i atrakcyjnych pakietów produktów. W przesyłkach często znaleźć można także próbki produktów. Warto zainwestować w tak nowoczesną formę reklamy właśnie w Dębicy. Sukces reklamowy gwarantowany!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Bezadresowo, ale zawsze niezwykle skutecznie. Tak wygląda dystrybucja ulotek i gazetek reklamowych, którą się zajmujemy w Dębicy i najbliższych okolicach. Klienci podejmujący współpracę z nami mogą liczyć na to, że zamówione przez nich materiały reklamowe z sukcesem trafią do skrzynek pocztowych odbiorców. Do tego zajmujemy się także rzetelnym rozprowadzaniem materiałów reklamowych pod drzwi mieszkań odbiorców. Dysponujemy licznym gronem zaufanym współpracowników i właśnie im powierzamy te odpowiedzialne zadania. Warto wybrać nasze usługi w posta.pl!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Listy adresowe dotychczasowych kontrahentów, którzy mieli okazję korzystać z usług naszych klientów, to listy, z których często korzystamy. Szczególnie wówczas, gdy chcemy zorganizować spersonalizowane i atrakcyjne działania reklamowe adresowane właśnie do nich. Nie będzie jednak żadnym problemem, gdy nasi klienci z Dębicy taką listą nie dysponują. Stworzymy taką listę od podstaw, odpowiednio planując dodatkowo działania reklamowe. Udana reklama z nami gwarantowana!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Roznoszenie ulotek reklamowych w popularnych ciągach reklamowych czy chętnie wybieranych miejscach spotkań to nasza specjalność. Powierzone zadania wykonujemy z niezwykłą skrupulatnością oraz nieodłącznym uśmiechem na ustach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest pomysłowe rozdawanie materiałów reklamowych, a praca sprawia nam prawdziwą przyjemność. Doceniają to także odbiorcy materiałów reklamowych w Dębicy, którzy nie koncentrują się na ich wyrzuceniu, wybierając raczej zapoznanie się z ich treścią.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nieskończona kreatywność i pomysłowość pracowników zespołu posta.pl sprawia, że coraz więcej klientów z Dębicy zleca nam wykonanie projektu wymarzonych materiałów reklamowych. Do tego z powodzeniem można zamówić u nas także druk tychże materiałów. Co więcej – nasze usługi wykonujemy zawsze na czas i ze szczególną dbałością o to, by zadowolenie klientów osiągało najwyższy poziom zadowolenia. Warto nam zaufać!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Bez świetnie zaplanowanych i tak samo profesjonalnie przeprowadzonych kampanii reklamowych nie wyobrażamy sobie dzisiejszych czasów. Dlatego też specjalizujemy się w tworzeniu różnorodnych akcji promocyjnych, organizując je od A do Z. W ofercie naszej firmy znajdują się nie tylko eventy firmowe, ale rozmaite akcje reklamowe, z degustacyjnymi i samplingowymi na czele. Do tego współpracujemy także z zespołem doświadczonych hostess i hostów, którzy znają się na swoim fachu i świetnie wspomagają wszelkie z zaplanowanych przez nas działań reklamowych. Warto wybrać nasze usługi w Dębicy!

CHCESZ ZOBACZYĆ, JAK WIELE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ W REKLAMIE?

Skontaktuj się z posta.pl i dowiedz się więcej o udanej współpracy z nami!