Kolportaż ulotek w Sokółce

Jak skutecznie i szybko dotrzeć do jak największej grupy odbiorców? Najlepiej poprzez dobrze zaplanowane działania reklamowe. A tych w Sokółce nie brakuje. Tym bardziej, jeśli korzysta się ze wsparcia doświadczonych specjalistów z branży. Zespół posta.pl ma na swoim koncie niejedną udaną kampanię reklamową. Może nadszedł czas na to, by teraz specjaliści zajęli się opracowaniem działań reklamowych dedykowanych naszej firmie? Warto!

Dobra reklama to jest właśnie to!

W Sokółce mieszka ponad 18 000 osób. Czy można do nich skutecznie i szybko dotrzeć z reklamą? Oczywiście, że tak! Wystarczy tylko skorzystać z profesjonalnych i sprawdzonych oraz szeroko polecanych usług reklamowych u najlepszych. Zespół doświadczonych pracowników posta.pl czeka na zadanie chociażby od Ciebie. W szerokiej ofercie firmy znaleźć można nie tylko projekty czy druk materiałów reklamowych, na czele z ulotkami, ale również profesjonalne usługi dystrybucji tych materiałów. Rzetelność i skuteczność to najważniejsze i najbardziej cenione wyznaczniki doskonałej reklamy. Warto w nią zainwestować, by z powodzeniem promować nowe produkty czy usługi dostępne w ofercie firmowej. Inwestycja w sprawdzoną reklamę zawsze się opłaca!

Usługi reklamowe dostępne w Sokółce

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w blokach i domach odbiorców
 • dobrze zaplanowana dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • rzetelne dostarczanie ulotek do punktów usługowych
 • rozprowadzanie ulotek po placówkach publicznych
 • skrupulatne roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • rozprowadzanie ulotek i gazet w newralgicznych punktach i w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • dostarczanie ulotek na uczelnie i do akademików
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek do szkół, przedszkoli i żłobków
 • rozwieszanie plakatów w miejscach prawnie dozwolonych
 • konfekcjonowanie przesyłek z ulotkami i gazetkami reklamowymi
 • przygotowywanie unikatowych projektów ulotek, broszur, gazetek reklamowych, wizytówek
 • terminowy druk plakatów, ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o atrakcyjne elementy rabatowe oraz gratisowe
 • współpraca z profesjonalnie przeszkolonymi hostessami i hostami przy organizacji akcji degustacyjnych, samplingowych oraz promocyjnych

Sokółka

Sokółka – miasto położone w północno-wschodniej części Polski, na terenie województwa podlaskiego. Ośrodek miejski jest znany przede wszystkim z działalności rolniczej, ale i stolarki okiennej (Sokółka Okna i Drzwi), importu węgla kamiennego i gazu oraz przetwórstwa mleka, na czele Spółdzielni Mleczarskiej SOMLEK Sokółka, przejętej przez Mlekpol. Będąc w Sokółce warto zobaczyć przede wszystkim kościół św. Antoniego Padewskiego, prawosławną cerkiew pw. Św. Aleksandra Newskiego, przedwojenne kamienice wzdłuż ulic Białostockiej i Grodzieńskiej oraz granitową płaskorzeźbę Alegoria Nauki, pochodzącą z 19 33 roku.

Opinie klientów

„Na usługi profesjonalnego prania nigdy nie brakuje chętnych. Dlatego też postanowiłam otworzyć własną pralnię w Sokółce. Chcąc pozyskać jak największą liczbę stałych klientów w krótkim czasie, zamówiłam projekt i wykonanie ulotek reklamowych z atrakcyjnym rabatem dla nowych klientów. Skorzystałam z oferty dostępnej w posta.pl. Od razu zamówiłam też polecane przez znajomych usługi kolportażu na terenie miasta i w najbliższych okolicach. Z efektów współpracy jestem bardzo zadowolona.” – Mirosława, 51 lat

„W rodzinie i wśród znajomych mam ksywkę „złotej rączki”. Pracując na niepełnym etacie, postanowiłem sobie nieco dorobić. Założyłem więc własną działalność. Kuzyn doradził mi, by zainwestował w zakup wizytówek. Skorzystałem z usług w posta.pl i teraz wszystkim swoim klientom zostawiam elegancki kartonik z namiarami na moją firmę. Warto korzystać z profesjonalnych usług reklamowych w Sokółce!” – Jerzy, 55 lat

„Kosmetologia od zawsze jest moją pasją. Dotychczas pracowałam w firmie prywatnej, w końcu jednak postanowiłam zadbać o swój rozwój zawodowy. Założyłam własną działalność i wynajęłam lokal. Pozyskanie stałych klientek nie było takie proste – postanowiłam więc skorzystać z profesjonalnych usług reklamowych. Wybrałam ofertę od posta.pl i zamówiłam nie tylko eleganckie wizytówki, ale również ulotki reklamowe wraz z ich dystrybucją na terenie Sokółce. Nie muszę chyba mówić, że teraz mam wypełniony kalendarz usług na długi czas. Polecam!” – Judyta, 32 lata

PAKIETOWANIE

Atrakcyjne pakiety ulotek reklamowych, wzbogacone interesującymi kuponami zniżkowymi czy innymi rabatami, spotykają się od zawsze z dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów. Teraz przygotowanie takich pakietów nie będzie stanowiło najmniejszego problemu także w Sokółce. Wystarczy zgłosić się do zespołu pracowników firmy posta.pl, a wspólnymi siłami przygotujemy najlepiej skomponowane pakietowe przesyłki reklamowe. Co więcej, później zajmiemy się także skutecznym ich kolportażem i dystrybucją na wybranym przez naszego klienta obszarze. Warto wybrać profesjonalne usługi branżowe!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Roznoszenie ulotek i różnorodnych materiałów reklamowych w Sokółce to nasza specjalność. Mamy świetnie opracowane metody działania – tak, by można było uznać dystrybucję bezadresową za doskonale przeprowadzoną. Dobrze zaplanowany kolportaż ulotek do skrzynek pocztowych czy pod drzwi mieszkań to z pewnością doskonały sposób na poinformowanie o nowych promocjach, czy produktach lub usługach dostępnych w ofercie danej firmy.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Dostarczanie materiałów reklamowych do konkretnych odbiorców jest możliwe wówczas, gdy dysponuje się listą adresów i kontaktów. Jeśli jednak takiej listy się nie ma – nic straconego. Z powodzeniem można ją stworzyć od podstaw. I my właśnie w tym się specjalizujemy – także w Sokółce. Warto rozpocząć owocną współpracę z firmą posta.pl.  Specjalizujemy się w zakresie skutecznej dystrybucji adresowej, skierowanej do ściśle wyznaczonej, docelowej grupy klientów.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Rozdawanie ulotek reklamowych w popularnych punktach spotkań czy wciąż tętniących życiem ciągach komunikacyjnych w Sokółce to bardzo dobry pomysł na informowanie o ofercie firmowej. Decydując się na tę formę reklamy, mądrze jest postawić na współpracę z osobami mogącymi pochwalić się dużym doświadczeniem w kolportażu ulotek. Właśnie z takimi osobami współpracujemy. Wiemy, jak wiele oznacza uśmiech i pozytywne podejście do potencjalnego klienta. Stąd też na dobrze zaplanowaną dystrybucję bezpośrednią stawiamy w każdych działaniach reklamowych realizowanych przez zespół posta.pl. Warto nas wybrać!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Pomysłów na ciekawe materiały reklamowe może być mnóstwo, jak też może być ich naprawdę niewiele. Trzeba jednak głośno mówić o swoich potrzebach, oczekiwaniach i wizjach kreacji reklamowej. Nasi pracownicy z posta.pl zawsze z uwagą wysłuchają klienta oraz wesprą go dokładnie takim wsparciem, jakiego oczekuje. Do tego kreatywność naszego zespołu nie zna granic – z powodzeniem stworzymy więc nawet najbardziej wymyślny projekt wizytówek, ulotek czy plakatów w Sokółce. Jest coś jeszcze, co nas wyróżnia. To szybki i profesjonalny druk zamówionych materiałów reklamowych. Polecamy się do całkiem małych, jak i wielkich projektów! Razem damy radę zrealizować każdą kampanię reklamową!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Akcja reklamowa lub promocyjna przeprowadzona mało fachowo, z pewnością nie spotka się z oczekiwanym, dużym odzewem potencjalnych klientów. Dobrze więc postawić na akcję profesjonalnie zaplanowaną i tak samo mądrze przeprowadzoną. Taką zlecić można w Sokółce właśnie nam – z gwarancją doskonałego zrealizowania założonego planu. Specjalizujemy się w organizacji akcji degustacyjnych, samplingowych, ale również różnego rodzaju eventów firmowych. Współpracujemy także z doświadczonym zespołem hostess i hostów. Usługi sygnowane marką posta.pl w Sokółce po prostu warto wybrać!

CHCESZ POZNAĆ WIELKIE MOŻLIWOŚCI PROFESJONALNEJ REKLAMY?

Skontaktuj się z posta.pl i poznaj szczegółowe warunki świetnej współpracy z nami!