Roznoszenie ulotek w Łapach

Ulotki reklamowe znane są od dawna i towarzyszą nam w codziennym życiu niemal na każdym kroku. Także zainteresowanie inwestycją w ich zamówienie stale rośnie. W ofercie naszej firmy znaleźć można nie tylko projektowanie czy druk materiałów reklamowych, ale również i skuteczną ich dystrybucję. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak ważna jest dobrze zaplanowana reklama. W kolportażu ulotek i różnych innych materiałów reklamowych jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami. Z naszych szerokich usług reklamowych po prostu grzechem byłoby nie skorzystać. Polecamy się w Łapach i najbliższych okolicach!

Rzetelna dystrybucja ulotek to nasza specjalność

Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek i gazetek reklamowych na terenie Łap chcą dotrzeć z przekazem reklamowym do jak największej liczby mieszkańców tego zamieszkałego przez blisko 16 000 osób miasta. Nic dziwnego więc, że zapotrzebowanie na wyjątkowe projekty reklamowe jest tak duże. Do tego teraz właśnie w posta.pl można zlecić także skuteczną i dobrze zaplanowaną dystrybucję zamówionych materiałów promocyjno- reklamowych. Grzechem byłoby nie skorzystać z tej opcji!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Łap

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych

Kolportaż ulotek w Łapach

 • rzetelny kolportaż ulotek i listów po domowych oraz firmowych skrzynkach pocztowych klientów
 • skuteczne roznoszenie ulotek pod drzwi mieszkań i domów klientów
 • dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek po szkołach i innych placówkach oświatowych
 • rozprowadzanie ulotek do często odwiedzanych instytucji państwowych
 • roznoszenie ulotek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych i miejscach częstych spotkań
 • kolportaż materiałów reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • projektowanie materiałów reklamowych i ich druk
 • przygotowywanie pakietowych przesyłek reklamowych oraz ich dystrybucja
 • profesjonalna obsługa wszelkiego rodzaju eventów i akcji promocyjnych

Łapy

Łapy – miasto położone w północno – wschodniej części Polski, na terenie województwa podlaskiego. Umiejscowione malowniczo nad rzeką Narew. To ośrodek edukacyjny i medyczny w regionie. Na terenie Łap funkcjonowała niegdyś mleczarnia, cukrownia oraz Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego w Łapach S.A. Będąc w Łapach warto zobaczyć m.in. kościół św. Piotra i Pawła, wieżę ciśnień czy osiedle kolejarskie “Osse”.

Opinie klientów

„Mój sklep z biżuterią artystyczną być może nie miał dużej konkurencji w Łapach, ale jednak potrzebował odpowiedniego wsparcia reklamowego. Logo wymyśliłam sobie sama, ale ulotek reklamowych nie potrafiłam zaprojektować tak dobrze, jak zrobili to specjaliści z posta.pl. Im właśnie zawdzięczam udaną akcję dystrybucyjną i wzrost zainteresowania klientów ofertą mojej firmy. Polecam współpracę z zespołem posta.pl!” – Marcelina, 27 lat

„Zawsze świetnie orientowałem się i czułem w branży motoryzacyjnej – dlatego też właśnie z nią związałem swoją przyszłość zawodową. Musiałem jednak zainwestować w dobrze zaplanowaną reklamę, bo liczba stałych klientów wcale nie rosła. Dzięki świetnie zorganizowanej przez posta.pl akcji kolportażowej zamówionych przeze mnie materiałów udało mi się zwiększyć sprzedaż produktów i usług w Łapach. Polecam.” – Kamil, 38 lat

„Marzeniem mojej żony była zawsze restauracja z daniami kuchni regionalnej. Marzenie udało się spełnić, jednak potrzebowaliśmy kogoś, kto zajmie się reklamą w naszej firmie. Kolega polecił usługi posta.pl – nie zawiedliśmy się na nich.  Zamówione materiały reklamowe zawsze były gotowe na czas, a do tego mogliśmy skorzystać także z ich skutecznej dystrybucji. Polecamy!” – Monika i Kacper 36 lat

PAKIETOWANIE

Atrakcyjne kupony zniżkowe i rabatowe, próbki produktów i ciekawe ulotki reklamowe. To wszystko znaleźć można w pakietowanych przesyłkach reklamowych, w których przygotowaniu się specjalizujemy. Wiemy, jak ważna z punktu widzenia odbiorców jest przesyłka reklamowa z bogatą zawartością. Właśnie takie tworzymy w ścisłej współpracy z naszymi klientami. Wszystko po to, by przygotować jak najciekawszą formę reklamy i zachwycić nią wszystkich tych, którzy są nie tylko naszymi klientami, ale przede wszystkim klientami naszych klientów. Warto zlecić nam taką właśnie formę reklamy w Łapach.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

W bezadresowym roznoszeniu materiałów reklamowych zamówionych przez naszych klientów nie mamy sobie równych. Zajmujemy się rozprowadzaniem ulotek, broszur i gazetek z promocjami po skrzynkach pocztowych odbiorców oraz z tymi materiałami docieramy także pod drzwi ich mieszkań. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest skrupulatna i rzetelna dystrybucja bezadresowa. Dlatego też oferujemy usługi w tym zakresie na naprawdę wysokim poziomie. Polecamy się wszystkim zainteresowanym tą skuteczną formą reklamy w Łapach.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Klienci korzystający z naszych usług chcą często zamówić spersonalizowane i świetnie dopasowane do potrzeb ich kontrahentów, materiały reklamowe. To jest możliwe dzięki wykorzystaniu list adresowych, którymi sami dysponują. Jeśli jednak nie mają takich danych, stworzymy je od podstaw. Wierzymy bowiem w to, że materiały reklamowe świetnie dopasowane do oczekiwań odbiorców mają w sobie największy potencjał informacyjny i sprzedażowy.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Roznoszenie ulotek czy innych materiałów reklamowych w popularnych punktach spotkań, centralnych punktach miast czy w chętnie uczęszczanych ciągach komunikacyjnych to nasza specjalność. Do każdego ze zleconych zadań przystępujemy z radością, pozytywnym nastawieniem i uśmiechem. Cenimy sobie kontakt z odbiorcami i pozwalamy nawet na chwilę rozmowy. Odpowiemy też na najważniejsze pytania, jeśli odbiorcy ulotek się do nas zwrócą. Warto nam właśnie powierzyć dystrybucję bezpośrednią materiałów reklamowych w Łapach.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Projektowaniem ulotek, wizytówek, broszur czy gazetek reklamowych zajmujemy się nie od dziś. Z każdym zleceniem uruchamiamy nasze nieskończone złoża kreatywności i pomysłowości. Doskonale wiemy o tym, jak ważne jest stworzenie unikatowych i ciekawych projektów materiałów reklamowych. Wiemy również, że istotny jest ich duży potencjał reklamowy. Dokładamy wszelkich starań, by zadowolenie naszych klientów było jak największe. Do tego oferujemy także możliwość profesjonalnego druku wszelkich materiałów do tego przeznaczonych. Warto wybrać nasze usługi w Łapach!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Specjalizując się w szeroko pojętej reklamie, organizujemy również ciekawe kampanie reklamowe, eventy firmowe i różnorodne akcje promocyjne. Jesteśmy specjalistami od akcji degustacyjnych i samplingowych. Pracujemy przy wsparciu doświadczonego zespołu hostess i hostów. Kochamy naszą pracę i świetnie się czujemy, mogąc urealniać nawet najskrytsze marzenia naszych klientów. Z myślą o nich tworzymy zupełnie wyjątkowe kampanie reklamowe. Warto nas wybrać w Łapach!

CHCESZ POZNAĆ OLBRZYMIĄ MOC NASZEJ PERFEKCYJNEJ REKLAMY?

Skontaktuj się z posta.pl i poznaj więcej szczegółów owocnej współpracy z nami!