Kolportaż ulotek w Bochni

Nowoczesna reklama może przybierać różnorodne formy. Ważne, by była skuteczna i trafiona w punkt oraz spełniała oczekiwania reklamodawców. Dlatego też w posta.pl w Bochni przykładamy ogromną wagę do tego, by tworzyć reklamę spersonalizowaną i doskonale dopasowaną do specyfiki danej branży. Wiemy, że skuteczna i dobrze zaplanowana dystrybucja materiałów reklamowych może przynieść naprawdę duży skutek w realnym zwiększeniu obrotów czy zainteresowania daną ofertą. Polecamy szerokie usługi dostępne w posta.pl!

Reklama szybka i niedroga

W Bochni mieszka blisko 30 000 osób – do nich też kierowane będą wszelkiego rodzaju działania reklamowe. Największym zainteresowaniem zaś cieszyć się będą te, które są nowoczesne i nieoczywiste zarazem. Dlatego też warto zainteresować się wielkimi możliwościami informacyjno – promocyjnymi, które idą za inwestycją w kolportaż i dystrybucję ulotek reklamowych. Do tego, zadanie to warto zlecić tym, którzy znają się na swojej branży i mają doskonałe wyniki w praktyce. Do mieszkańców Bochni i najbliższych okolic najlepiej trafić właśnie za pośrednictwem dobrze zaplanowanej akcji reklamowej. Inwestycja w projekt, druk, a następnie dystrybucję ulotek reklamowych nie jest wielka. Warto więc choćby jeszcze dziś, zlecić wykonanie tej usługi profesjonalistom. Szybkie i realne zyski ze sprzedaży będą widoczne naprawdę szybko. To się opłaca – i to nie tylko w Bochni!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Bochni

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • rzetelna dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • skuteczne roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • kompleksowe usługi w zakresie wynajmu profesjonalnie przeszkolonych zespołów hostess i hostów – ci zajmą się prowadzeniem akcji promocyjnych, degustacyjnych czy samplingowych
 • rozprowadzanie ulotek po punktach usługowych
 • roznoszenie ulotek po placówkach publicznych
 • kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • dystrybucja ulotek i gazet w newralgicznych punktach i w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • dostarczanie ulotek na uczelnie i do akademików
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek do szkół, przedszkoli i żłobków
 • plakatowanie w miejscach prawnie dozwolonych
 • konfekcjonowanie przesyłek z ulotkami i gazetkami reklamowymi
 • przygotowywanie ciekawych projektów ulotek, broszur, wizytówek, gazetek reklamowych
 • terminowy druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • przygotowywanie pakietowanych materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o korzystne dla odbiorców elementy gratisowe i zniżkowe

Bochnia

Bochnia – miasto położone w południowej części Polski, znajdujące się na terenie województwa małopolskiego, położone nad rzeką Rabą. Na terenie Bochni działa wiele firm, z czego największe to Stalprodukt i Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska. Od 2014 roku na terenie miasta funkcjonuje Bocheńska Strefa Aktywności Gospodarczej. Będąc w Bochni warto zobaczyć m.in.: drewnianą dzwonnicę bazyliki św. Mikołaja, kopalnię soli – szyb Sutoris czy kamienicę Dom Bochniaków przy Rynku.

Opinie klientów

„Odkąd założyłam w Bochni swoją niedużą kwiaciarnię, spełniam się zawodowo i z prawdziwą radością wychodzę każdego dnia do pracy. Gdybym jednak nie zainwestowała w dobrą reklamę od posta.pl, o moich usługach dowiedzieliby się tylko nieliczni. Świetnym pomysłem było więc zamówienie ulotek reklamowych z atrakcyjnym rabatem na pierwsze zamówienie. Polecam!” – Wiktoria, 35 lat

„Własna kawiarnia na mapie Bochni była moim marzeniem od dawna. W końcu udało się je spełnić, a swoją rolę odegrali w tym również specjaliści z posta.pl. Dlaczego postawiłam właśnie na nich? Kontakt dostałam z polecenia i jestem zadowolona. Tak sprawnie i rzetelnie nikt dotąd nie zajął się kolportażem zamówionych ulotek reklamowych. Dodatkowo złożyłam zamówienie również na wizytówki z miejscem na pieczątki dla moich stałych klientów. Pełen profesjonalizm i elegancja wykonania – warto skorzystać z dobrych usług reklamowych!” – Agata, 28 lat

„Mechaniką precyzyjną zajmowałem się wiele lat pracując w firmie prywatnej. W końcu jednak żona namówiła mnie do założenia własnej firmy. Był to strzał w 10-tkę! Z pewnością swój udział w moim sukcesie zawodowym mieli specjaliści z posta.pl. To właśnie dzięki ulotkom zamówionym u nich, wraz z kolportażem, o moim punkcie usługowym dowiedziało się wielu mieszkańców Bochni i najbliższych okolic. Polecam współpracę z tą firmą.” – Waldek, 48 lat

PAKIETOWANIE

Z uwagi na swoją zawartość, pakietowe przesyłki reklamowe są zaliczane do najbardziej atrakcyjnych i pożądanych przez współczesnych odbiorców. Nie dzieje się tak bez powodu. W Bochni w takich przesyłkach znaleźć można bowiem kupony zniżkowe i rabatowe, próbki popularnych produktów oraz zestawy dopasowanych branżowo materiałów reklamowych. Teraz przygotowanie takich pakietowych przesyłek reklamowych można zlecić doświadczonym profesjonalistom z branży. W Bochni warto wybrać zespół pracowników posta.pl. Ten wybór się naprawdę opłaca!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Zamówione przez klienta materiały reklamowe dostarczane są w dystrybucji bezadresowej właśnie bezadresowo. Co to oznacza? To, że ulotki, broszury czy gazetki reklamowe trafiają do skrzynek pocztowych odbiorców, jak i na wycieraczki pod drzwi ich mieszkań. Dodatkowo dostarczone być mogą np. do specjalnych koszy reklamowych umieszczonych przy wejściu do klatek schodowych. W Bochni usługi dystrybucji bezadresowej z powodzeniem realizują pracownicy posta.pl. Warto wybrać ich usługi, by móc cieszyć się skutecznym dotarciem do naprawdę dużej grupy odbiorców. Sprawdzone działania w branży reklamowej szybko przekują się na realny sukces w każdej branży!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Istotą profesjonalnej dystrybucji adresowej jest korzystanie z gotowych list adresowych, którymi dysponują klienci zlecający usługi reklamowe. W Bochni warto zlecić działania dystrybucji adresowej tym, którzy się na niej znają. Cenionymi specjalistami w tej dziedzinie są pracownicy posta.pl. Warto do nich się zgłosić także wówczas, gdy nie dysponuje się listami adresowymi. Takie można stworzyć także od zera. Wystarczy skorzystać ze wsparcia wysokiej klasy profesjonalistów z branży reklamowej.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Kolportaż bezpośredni materiałów reklamowych w Bochni to przede wszystkim aktywne rozdawanie ulotek reklamowych w popularnych miejscach skupisk większej liczby osób, ciągach komunikacyjnych czy centralnych punktach miasta. To właśnie w takich miejscach można spotkać osoby z uśmiechem rozdające materiały reklamowe. Usługi profesjonalnej, a do tego skutecznej dystrybucji bezpośredniej warto zlecić tym, którzy się na niej znają. Polecamy usługi zespołu posta.pl. Niewielki format ulotki reklamowej ma wielką moc informacyjno – promocyjną. Warto wypróbować ją na przykładzie własnej firmy – niezależnie od branży, w której działa nasze przedsiębiorstwo. Warto postawić na najwyższą jakość usług reklamowych!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Materiały reklamowe zamawiane przez naszych klientów mogą być bardzo różne. Wykonujemy projekty ulotek, broszur reklamowych, gazetek produktowych, wizytówek, a nawet plakatów promocyjnych.  Dodatkowo zajmujemy się też szybkim i profesjonalnym ich drukiem. Teraz wszystkie z wymienionych usług z powodzeniem zlecić można w jednym miejscu i firmie. Zespół posta.pl w Bochni zrealizuje każdy projekt materiałów reklamowych i przygotuje go do druku. Warto wybrać ofertę najlepszych w branży – ta się po prostu opłaca i pozwala szybko osiągnąć duże, realne zyski ze zwiększonej sprzedaży.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Bez świetnie zaplanowanych i profesjonalnie przeprowadzonych kampanii reklamowych, nie można byłoby dziś mówić o skutecznych, a do tego i szeroko zakrojonych działaniach reklamowych. Dlatego też w posta.pl specjalizujemy się w organizacji kampanii reklamowych, eventów firmowych i różnorodnych akcji promocyjnych. Współpracujący z nami zespół doświadczonych hostess i hostów pomaga sprawnie ogarnąć wszystkie obowiązki i przygotować akcję reklamową na medal. Warto wybrać profesjonalne usługi reklamowe w posta.pl i zlecić ich wykonanie właśnie w Bochni.

ESZ SIĘ PRZEKONAĆ, JAK WIELKĄ SKUTECZNOŚCIĄ WYRÓŻNIA SIĘ REKLAMA W POSTA.PL?

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i poznaj najważniejsze szczegóły zawsze udanej współpracy!