Roznoszenie ulotek Myślenice

Dystrybucja ulotek reklamowych to jedna z najczęściej zlecanych i wybieranych form nowoczesnej reklamy. Zaskoczeniem nie będzie więc to, że właśnie w naszej firmie można zlecić profesjonalne roznoszenie materiałów reklamowych. Specjalizujemy się w różnorodnej formie dystrybucji, jednak zawsze priorytetem pozostaje rzetelne i skuteczne wykonywanie powierzonych nam zadań. Wierzymy w ogromną moc zawartą na niewielkim formacie ulotek. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu ciekawych projektów materiałów reklamowych oraz ich druku.

Profesjonalna dystrybucja ulotek drogą do sukcesu każdej firmy

Myślenice to miasto zamieszkane przez ponad 18 000 osób. Celem działań reklamowych jest dotarcie z profesjonalnie przygotowanym komunikatem reklamowym chociaż do części z nich. Pragnienie promowania usług dostępnych w naszej firmie czy towarów oferowanych w sprzedaży, warto oddać w ręce profesjonalistów. To się naprawdę opłaca!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Myślenic

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych

Kolportaż ulotek Myślenice

 • skuteczna dystrybucja ulotek i listów po domowych oraz firmowych skrzynkach pocztowych klientów
 • roznoszenie ulotek pod drzwi mieszkań i domów klientów
 • kolportaż materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
 • rozprowadzanie ulotek po szkołach i innych placówkach oświatowych
 • rzetelna dystrybucja ulotek do często odwiedzanych instytucji państwowych
 • bezpośrednie roznoszenie ulotek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych i chętnie wybieranych miejscach spotkań
 • skuteczny kolportaż materiałów reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • przygotowywanie projektów i druk materiałów reklamowych
 • pakietowanie przesyłek reklamowych przy ścisłej współpracy z klientem
 • profesjonalna obsługa wszelkiego rodzaju eventów i akcji promocyjnych – także przy współpracy z doświadczonym zespołem hostess i hostów

Myślenice

Myślenice – miasto w województwie małopolskim, położone zaledwie 30 km od Krakowa, nad rzeką Rabą. Przez miasto przechodzi droga łącząca Kraków z Czyżnem. Będąc w Myślenicach warto zobaczyć m.in.: Rynek, kościół parafialny pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny, Dom grecki, kościół pw. św. Jakuba, studnię-fontannę „Tereska” czy pomnik św. Floriana pochodzący z XVIII wieku.

Opinie klientów

„Inwestując w otwarcie księgarni w Myślenicach wiedziałam, że powinnam zainteresować się nie tylko reklamą w mediach społecznościowych, ale i standardowymi jej formami. I tak postawiłam na ulotki reklamowe według projektu od posta.pl. Jestem bardzo zadowolona, bo w pakiecie otrzymałam także skuteczny ich kolportaż. To właśnie dzięki niemu o ofercie mojej księgarni dowiedziało się naprawdę dużo klientów. Polecam!” – Irena, 41 lat

„Mój salon z usługami kosmetycznymi nie byłby tak konkurencyjny w Myślenicach, gdyby nie inwestycja w świetną reklamę. Skorzystałam ze wsparcia doświadczonego zespołu posta.pl i mogę teraz cieszyć się pięknym logo i równie eleganckimi wizytówkami. W planach mam jeszcze zamówienie ulotek reklamowych wraz z dystrybucją.” – Janina, 37 lat

„Usług fryzjerskich w moich rodzinnych Myślenicach ogólnie nie brakuje. Ja chciałem jednak się wyróżnić i postawić na nieszablonowe podejście do klienta. Mój pomysł na biznes świetnie uchwycili pracownicy posta.pl, tworząc wyjątkowe logo firmowe. Teraz jestem zauważalny w branży i żaden klient nie pomyli moich usług z innymi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z posta.pl.” – Michał, 44 lata

PAKIETOWANIE

Zajmujemy się przygotowywaniem i opracowywaniem pakietowych przesyłek reklamowych. Z doświadczenia wiemy, że są one bardzo atrakcyjną formą reklamy, chętnie wybieraną przez klientów i z przyjemnością rozpakowywaną przez odbiorców. Nie dzieje się tak bez przyczyny. W pakietowych przesyłkach reklamowych znaleźć można bowiem wiele atrakcyjnych kuponów zniżkowych i rabatowych, jak również liczne próbki produktów. Do tego w zestawie znajdą się także dopasowane tematycznie ulotki i broszury reklamowe, dopasowane do grupy docelowej odbiorców. Taką przesyłkę w Myślenicach otwiera się z przyjemnością!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Dystrybucja oparta na bezadresowym kierowaniu przesyłek reklamowych cieszy się dużym i wcale niesłabnącym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Nic w tym dziwnego – ulotki i różnorodne materiały reklamowe bowiem skutecznie trafiają do skrzynek pocztowych odbiorców lub lądują na wycieraczkach przed drzwiami mieszkań. Staramy się, by ulotki zawierały atrakcyjną zniżkę lub rabat. Właśnie wtedy realne zainteresowanie nimi sprawi, że odbiorcy skorzystają z oferty danej firmy i kto wie – może zasilą także grono stałych klientów?

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

W naszej pracy korzystamy z przyjemnością z gotowych list adresowych kontrahentów, którzy niegdyś skorzystali z oferty naszych klientów. Wysyłamy więc do odbiorców niemal spersonalizowane materiały reklamowe, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zdarzają się jednak i takie przypadki, w których nasi klienci nie dysponują listami adresowymi. Wówczas tworzymy je od podstaw, ściśle współpracując przy tym ze zleceniodawcami. Cel wspólnych działań jest jeden: przygotowanie i dystrybucja możliwie jak najbardziej atrakcyjnej reklamy. Warto wybrać nasze usługi w Myślenicach!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Rozdawaniem ulotek i materiałów reklamowych zajmujemy się od lat. Bezpośredni kontakt z odbiorcą sprawia nam wiele przyjemności, dlatego też nieodłącznym elementem naszej pracy jest uśmiech oraz pozytywne podejście do ludzi. Doskonale wiemy, jak ważny jest dobry kontakt z drugim człowiekiem i właśnie to jest priorytetem pracy, w której roznosimy ulotki w centralnych punktach miasta, popularnych ciągach komunikacyjnych czy miejscach często wybieranych spotkań. Nasze usługi po w Myślenicach prostu warto wybrać!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nieskończona kreatywność i dużą pomysłowość zespołu naszych pracowników sprawia, że przygotowywanie ciekawych projektów materiałów reklamowych to nasza specjalność. Tworzymy nie tylko ulotki, broszury czy gazetki reklamowe, ale również projektujemy wizytówki, plakaty i loga firmowe. Do tego w naszej ofercie znaleźć można również atrakcyjny cenowo i szybki w realizacji druk zamówionych materiałów reklamowych. Warto skorzystać z dogodnych terminów i szybkiej realizacji zleceń dostępnych w Myślenicach właśnie u nas!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

W naszej branży współpracujemy z doświadczonym zespołem hostess i hostów – i to zupełnie nieprzypadkowo. Zajmujemy się bowiem organizacją i przeprowadzaniem różnorodnych akcji promocyjnych i reklamowych. W ofercie znaleźć można także organizację eventów firmowych czy rozmaitych akcji degustacyjnych. Swoje usługi polecamy przede wszystkim wymagającym klientom. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ O WIELKIEJ MOCY REKLAMY DOSTĘPNEJ WŁAŚNIE U NAS?

Skontaktuj się z zespołem posta.pl i poznaj szczegóły owocnej współpracy!