Kolportaż ulotek w Wieliczce

Głównym założeniem ulotek i materiałów reklamowych jest skuteczne informowanie o nowych produktach czy usługach dostępnych w ofercie danej firmy. Nic dziwnego więc, że także w Wieliczce taką formę reklamy wybiera coraz więcej reklamodawców. Co więcej – optymalnie zaplanowana i rzetelnie wdrożona, jest naprawdę bardzo skuteczna. Warto więc wybrać sprawdzone i szeroko zróżnicowane usługi reklamowe dostępne w ofercie od posta.pl. Na reklamie w Wieliczce i nie tylko, znamy się jak nikt inny!

Wsparcie reklamowe na medal

W Wieliczce mieszka blisko 24 000 osób – i to do nich, oraz do mieszkańców najbliższych okolic, kierowane być mogą akcje promocyjno – reklamowe. Tych zrealizowanych przez zespół pracowników posta.pl z pewnością nie brakuje. Jako specjaliści z branży zajmujemy się przygotowywaniem ciekawych kampanii reklamowych, roznoszeniem i rzetelnym kolportażem materiałów reklamowych zamówionych przez naszych klientów. Absolutnym priorytetem w naszej pracy jest zwiększanie obrotów firm naszych reklamodawców. Przemyślanymi działaniami reklamowymi pokazujemy, jak ważna jest wiedza i wysokiej klasy specjalizacja w działaniach branżowych. Jesteśmy dobrzy w swoim fachu i wiemy, jak skutecznie docierać do dużych grup odbiorców. Z naszego wsparcia reklamowego w Wieliczce po prostu warto skorzystać. Polecamy się!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Wieliczki

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • wykonywanie projektów ulotek, broszur, gazetek reklamowych, wizytówek, plakatów
 • profesjonalny druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • przygotowywanie pakietowanych materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o atrakcyjne elementy gratisowe i zniżkowe
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • skuteczna dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • rzetelne roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalne usługi w zakresie wynajmu świetnie przeszkolonych zespołów hostess i hostów do prowadzenia akcji degustacyjnych, samplingowych oraz promocyjnych
 • dystrybucja ulotek do punktów usługowych
 • roznoszenie ulotek po placówkach publicznych
 • rozprowadzanie gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • kolportaż ulotek i gazet w newralgicznych punktach czy w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • dostarczanie ulotek na uczelnie i do akademików
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek do szkół, przedszkoli i żłobków
 • plakatowanie w miejscach prawnie dozwolonych

Wieliczka

Wieliczka – miasto powiatowe w województwie małopolskim, szeroko znany ośrodek turystyczny – głównie za sprawą kopalni soli. Kopalnia ta jest unikatowym miejscem w skali światowej – odwiedza ją rocznie ponad 1 milion turystów! Będąc w Wieliczce, oprócz odwiedzenia kopalni soli, warto zobaczyć również m.in.: kościół św. Sebastiana ze wspaniałą polichromią, klasztor Franciszkanów, Pałac Przychodzkich, dawne Łaźnie Sanilarne czy budynek Starej Synagogi.

Opinie klientów

„Dobrej piekarni w Wieliczce niby nie trzeba reklamować – ja jednak stwierdziłem, że profesjonalnego wsparcia reklamowego nigdy zbyt wiele. Dlatego też zamówiłem w posta.pl projekt i druk ulotek reklamowych, a następnie zleciłem dystrybucję tych materiałów reklamowych nie tylko w samym Wieliczce, ale i okolicach. Nie muszę dodawać chyba, że działania reklamowe okazały się prawdziwym strzałem w 10-tkę. Polecam.” – Karol, 42 lata

„Własna restauracja w dobrym miejscu w Wieliczce? To brzmi pięknie! Dodatkowo w moim przypadku jest też całkiem prawdziwe. Udało mi się otworzyć własny, zupełnie nieduży lokalik oraz serwować w nim wyłącznie sprawdzone dania kuchni regionalnej. Ulotki reklamowe z atrakcyjnym rabatem dla pierwszych klientów zamówiłem nie gdzie indziej, jak w posta.pl. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą!” – Michał, 36 lat

„Dobrze wyposażony sklep zoologiczny to moja największa pasja i sposób na zarobek. Żeby jednak zaistnieć chociażby na rynku lokalnym, musiałem zainwestować w dobrą reklamę. Koleżanka poradziła mi skorzystać ze wsparcia posta.pl i jestem zadowolony. Tak szybko pozyskać tylu stałych klientów sam bym nie potrafił. Warto wybrać wsparcie profesjonalistów od reklamy w Wieliczce.” – Mikołaj, 29 lat

PAKIETOWANIE

W Wieliczce zajmujemy się przygotowywaniem i opracowywaniem bardzo atrakcyjnych dla odbiorców pakietowych przesyłek reklamowych. Z doświadczenia wiemy, że są one popularną i  pożądaną formą reklamy, chętnie wybieraną przez klientów i z przyjemnością rozpakowywaną przez odbiorców. Nie dzieje się tak bez powodu. W pakietowych przesyłkach reklamowych znaleźć można bowiem mnóstwo korzystnych kuponów zniżkowych i rabatowych, jak również liczne, bezpłatne próbki reklamowanych właśnie produktów. Do tego w przesyłce znajdą się także dopasowane tematycznie ulotki i broszury reklamowe, dostosowane do grupy docelowej odbiorców. Taką przesyłkę otwiera się w Wieliczce z największą przyjemnością! Warto zamówić ją właśnie w posta.pl!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Dystrybucja oparta na bezadresowym kierowaniu przesyłek reklamowych cieszy się dużym zainteresowaniem wśród reklamodawców w Wieliczce. Nikogo nie powinno to dziwić – ulotki i różnorodne materiały reklamowe kolportowane bezadresowo skutecznie lądują na wycieraczkach pod drzwiami mieszkań, trafiają do skrzynek pocztowych odbiorców czy wnętrza specjalnych koszy reklamowych. W posta.pl dokładamy wszelkich starań, by kolportowane przez nas ulotki zawierały atrakcyjną zniżkę lub rabat. Właśnie wtedy wzrasta realne zainteresowanie ich treścią, co przekłada się na skorzystanie z oferty danej firmy. Warto postawić na profesjonalne usługi reklamowe od posta.pl  dostępne w Wieliczce!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Podczas realizacji działań dystrybucji adresowej z przyjemnością korzystamy z gotowych list adresowych kontrahentów, którzy niegdyś skorzystali z oferty naszych klientów. Wysyłamy więc do odbiorców materiały reklamowe dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zdarza się, że nasi klienci nie dysponują jednak gotowymi listami adresowymi. Wówczas zajmujemy się stworzeniem ich od podstaw, ściśle współpracując przy tym ze zleceniodawcami. Celem wspólnych działań jest przygotowanie i dystrybucja możliwie jak najbardziej atrakcyjnej, często spersonalizowanej reklamy. Do tego ta kierowana jest do nieprzypadkowej, ściśle wytypowanej grupy odbiorców. Warto wybrać skuteczną dystrybucję adresową w Wieliczce i postawić na profesjonalną realizację usługi w posta.pl!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Rozdawaniem ulotek i materiałów reklamowych z powodzeniem oraz prawdziwą przyjemnością zajmujemy się od lat. Bezpośredni kontakt z odbiorcą sprawia nam mnóstwo satysfakcji, dlatego też nieodłącznym elementem naszej pracy jest uśmiech oraz pozytywne podejście do odbiorców. Doskonale wiemy, jak ważny jest dobry kontakt z drugim człowiekiem i właśnie to jest priorytetem w naszej pracy. Klientom posta.pl w Wieliczce proponujemy niezwykle skuteczną i rzetelną bezpośrednią dystrybucję ulotek w centralnych punktach miasta, tętniących życiem ciągach komunikacyjnych czy miejscach często wybieranych  na spotkania. Polecane i chwalone usługi od posta.pl po prostu warto wybrać – niezależnie od branży, w której działa dana firma.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nieskończona kreatywność i duża pomysłowość zespołu pracowników posta.pl sprawia, że przygotowywanie niepowtarzalnych projektów materiałów reklamowych to nasza specjalność. Tworzymy nie tylko ulotki, gazetki czy broszury reklamowe, ale zajmujemy się również projektowaniem wizytówek, plakatów, a nawet szyldów reklamowych.  W naszej ofercie znaleźć też można dodatkowo zawsze terminowy i profesjonalny druk zamówionych materiałów reklamowych. Warto skorzystać z dogodnych terminów i szybkiej realizacji zleceń właśnie u nas. Polecamy usługi posta.pl dostępne w Wieliczce!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Specjalizujemy się w branży reklamowej, a sukces naszych działań opieramy także na udanej współpracy z doświadczonym zespołem hostess i hostów. Dzieje się tak nie bez przyczyny. W posta.pl w Wieliczce zajmujemy się organizacją i przeprowadzaniem rozmaitych akcji reklamowych, promocyjnych, jak też eventów firmowych. W naszej ofercie znaleźć można także organizację imprez promocyjnych czy różnorodnych  akcji degustacyjnych. Swoje usługi polecamy przede wszystkim wymagającym klientom. Ich zadowolenia jest dla nas miarą sukcesu zawodowego. W reklamie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Warto wybrać profesjonalne usługi od posta.pl właśnie w Wieliczce!

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ O WIELKIEJ MOCY REKLAMY ZLECONEJ W POSTA.PL?

Skontaktuj się z naszą firmą  i poznaj szczegóły zawsze udanej współpracy!