Roznoszenie ulotek Katowice

Kolportaż ulotek w Katowicach mocno stoi. Dlaczego? Jeśli za projekt ulotek, ich druk oraz dystrybucję ulotek odpowiadają doświadczeni profesjonaliści i pasjonaci jednocześnie – nie może być inaczej. Nasza drukarnia katowice to profesjonalna dystrybucja ulotek w Katowicach to moc czegoś zupełnie nieprzeciętnego. Jedyny w swoim rodzaju projekt w dobrej oprawie, trafiający do rąk odbiorców potencjalnie zainteresowanych usługami czy aktualną promocją, to prawdziwy strzał w 10!

W małej ulotce wielka tkwi moc

Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek i gazetek na terenie Katowic celują przede wszystkim w dystrybucję materiałów reklamowych adresowanych do mieszkańców tego dużego miasta – mogą liczyć nawet na dotarcie do ponad 300 000 osób. Nie samymi jednak Katowicami żyją zleceniodawcy i pragną dotrzeć także w okolice tego miasta – m.in. do: Sosnowca, Tych, Zabrza, Bytomia czy Chorzowa.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Katowic

Kolportaż ulotek Katowice
 • kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych zarówno w domach, jak i blokach
 • skuteczna dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w newralgicznych punktach i ciągach komunikacyjnych
 • rozprowadzanie ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • roznoszenie ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnych firm
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • roznoszenie ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • przeprowadzanie szeroko rozumianych kampanii reklamowych z udziałem hostess i hostów
 • roznoszenie ulotek po punktach usługowych
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o elementy gratisowe i rabatowe

Katowice

Katowice to miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, będące siedzibą władz województwa śląskiego. Katowice zaliczane są do jednego z największych miast Górnego Śląska. To także siedziba Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii, jak i jeden z najważniejszych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. To miasto położone bardzo korzystnie na trasie głównych szlaków krajowych i międzynarodowych – uwzględniając zarówno transport drogowy, jak i kolejowy. W odległości zaledwie 30 km od Katowic znajduje się międzynarodowy port lotniczy Katowice – Pyrzowice.

Polecane artykuły na blogu:

Zastanawiasz się czy roznoszenie ulotek jest legalne? Nasza oferta obejmuje rozdawanie ulotek Katowice! Działamy legalnie.

Opinie klientów

„Moja autorska księgarnia nie miałaby tak dużej siły przebicia na rynku, gdybym nie zainwestowała w świetną reklamę. Na szczęście znajomi polecili mi skorzystanie z waszej oferty. I nie zawiodłam się. Pełen profesjonalizm świadczonych usług reklamowych sprawił, że odtąd wszystkie sprawy związane z reklamą będę załatwiała tylko u nas. Co podobało mi się najbardziej? To, że w jednym miejscu znalazłam wszystko czego potrzebowałam – od doradztwa, po projekt, a następnie szybki druk materiałów reklamowych. Jesteście ekstra!” – Anna, 36 lat

„Byłam o jeden krok od założenia własnej działalności, pierwszej zresztą w życiu, kiedy przyszło mi do głowy, że nie mam przecież zaufanych speców od reklamy. Skontaktowałam się z zespołem posta.pl i oto żadne niuanse zabiegów reklamowych nie były już dla mnie obce. Dzięki wam mogę cieszyć się teraz idealnymi wizytówkami i rozdawać je klientom. Wielkie dzięki za profesjonalizm, który mi pokazaliście.” – Alicja, 26 lat

„Dobre ceny, szybka realizacja usług i pełna kompleksowość. To właśnie to, co doceniam najbardziej u firm świadczących usługi reklamowe. Dzięki wam wiem, że ogromny potencjał tkwi w młodych ludziach, gotowych realizować nawet najśmielsze pomysły marketingowe. Rozwijajcie się dalej – będę was polecał wszystkim zainteresowanym.” – Mariusz, 32 lata

PAKIETOWANIE

Wiemy co sprawia, że atrakcyjność przesyłek reklamowych momentalnie rośnie. To ich zawartość. Jeśli więc jako kolporter ulotek w jednym pakiecie dostarczymy klientom oprócz gazetek reklamowych również atrakcyjne gratisy czy kupony rabatowe, ci z większą przyjemnością zaznajomią się z zawartością przesyłki. Co to oznacza dla reklamodawców? Że będą mieli większą realną szansę na to, że w przyszłości osoby te dokonają zakupu reklamowych towarów lub usług. To się opłaca!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Kolportaż ulotek reklamowych bezadresowo to ni mniej nie więcej tyle, jak dostarczanie ulotek do skrzynek pocztowych, pod drzwi potencjalnych odbiorców, jak i umieszczanie ulotek w specjalnie wyeksponowanych koszach reklamowych. To jeden z najprostszych i wciąż bardzo popularnych sposobów na to, by poinformować o aktualnie obowiązującej ofercie firmowej lub przedstawić ogólne informacje o firmie znajdującej się w pobliżu. Sprawdź ulotki katowice i daj się zauważyć!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Kolportaż ulotek reklamowych pod adres klientów figurujących w bazach danych naszych zleceniodawców to dla nas łatwizna. Nie ma nic prostszego, jak dotrzeć z odpowiednio przygotowanymi materiałami pod wskazany adres. Trudniej jest wówczas, gdy nasz klient nie posiada własnej bazy danych. Ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – stworzymy tę bazę od podstaw. Wystarczy, że dostaniemy zlecenie i… zabieramy się do pracy!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Roznoszenie ulotek czy roznoszenie gazetek to dla nas bułka z masłem. Znamy się na tym doskonale, lubimy to, a i mamy sposoby na to, by kolportaż ulotek był bardzo skuteczny. Dlatego też z prowadzonymi akcjami reklamowymi wychodzimy tam, gdzie możemy spotkać wielu ludzi. Już my wiemy jak zachęcić ich do tego, by otrzymaną do rąk ulotkę zachowali sobie na dłużej. Jednym z rodzajów zatrzymywanych ulotek są ulotki składane i drukowanie ulotek katowice

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Czy wszyscy klienci zgłaszający się do naszej agencji mają pomysł na projekt materiałów reklamowych? Oczywiście, że nie. Dlatego też jesteśmy otwarci na współpracę – wspólnymi siłami wymyślimy taki projekt, który zachwyci nie tylko samego zleceniodawcę, ale będzie miał też ogromny potencjał marketingowy. Potem zajmiemy się jego szybkim wydrukiem, by następnie przejść do kolejnego kroku – skutecznego kolportażu. Często wykorzystywany jest druk wielkoformatowy. Na tym znamy się jak nikt!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Czasem jest tak, że dany produkt czy usługa nie sprzedadzą się łatwo „samo przez się”. Konieczne staje się wówczas wykorzystanie innych metod reklamowych. A do takich z pewnością zaliczyć można wsparcie doświadczonych ekip hostess i hostów. Tak, oni przeprowadzą skuteczną dystrybucję ulotek podczas starannie zaplanowanego eventu, nadzorować będą akcje degustacyjne czy samplingowe, zajmą się też prezentacją konkretnego sprzętu. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych – ale o tym warto się przekonać już na własne oczy.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej