Kolportaż ulotek w Skawinie

Jako specjaliści od reklamy, zajmujemy się w Skawinie skutecznym roznoszeniem materiałów reklamowych. Wśród nich absolutny prym wiodą ulotki reklamowe. Mamy za sobą wiele udanych realizacji i projektów – nic nie stoi na przeszkodzie, by teraz zająć się także Twoim! W naszym zespole posta.pl nie brakuje pomysłowości, kreatywności i doświadczenia. Warto skorzystać z szerokiej i bardzo zróżnicowanej oferty usługowej. Jesteśmy do Twoich usług1

Bez dobrej reklamy ani rusz

W Skawinie mieszka ponad 24 000 osób – do nich też kierowane będą wszelkie działania reklamowe tworzone przez naszą firmę. W posta.pl specjalizujemy się głównie w nowoczesnej reklamie, choć doceniamy ogromne możliwości popularnych ulotek reklamowych. Wierzymy, że w niewielkim formacie ulotki tkwi ogromna moc informacyjna i promocyjna. Dlatego też naszym klientom proponujemy szerokie i kompleksowe usługi reklamowe. Zajmujemy się realizacją kampanii reklamowych, ale również obsługą eventów firmowych czy drukiem zamówionych przez klientów materiałów. Do tego doskonale czujemy się również w obszarze skutecznego i rzetelnego kolportażu wszelkiego rodzaju materiałów promocyjnych. Nasze usługi po prostu warto wybrać!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Skawiny

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • dostarczanie ulotek do punktów usługowych
 • rozprowadzanie ulotek po placówkach publicznych
 • dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w newralgicznych punktach i w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • rozprowadzanie ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek do szkół, przedszkoli i żłobków
 • rzetelne roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • kompleksowe usługi w zakresie wynajmu doświadczonych i przeszkolonych zespołów hostess i hostów do prowadzenia akcji degustacyjnych, samplingowych oraz promocyjnych
 • plakatowanie w miejscach prawnie dozwolonych
 • konfekcjonowanie przesyłek z ulotkami i gazetkami reklamowymi
 • przygotowywanie unikalnych projektów ulotek, broszur, gazetek reklamowych, wizytówek
 • fachowy druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanych materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o atrakcyjne dla odbiorców elementy gratisowe i zniżkowe

Skawina

Skawina – miasto na terenie województwa małopolskiego, położone nad rzeką Skawinką i znajdujące się zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Krakowa. Ośrodek miejski znany jest z działalności takich przedsiębiorstw jak: Elektrownia Skawina, Lajkonik Snacks S.A., Bahlsen czy Vesuvius. Będąc w Skawinie warto zobaczyć m.in.: budynek ratusza, Muzeum Regionalne czy pałacyk „Sokół” znajdujący się w skawińskim parku.

Opinie klientów

„Zakładając w Skawinie  własny salon fryzjerski wiedziałam, że bez dobrej reklamy nie jestem w stanie szybko pozyskać stałych klientów. Po naradzie z mężem zdecydowałam się więc na skorzystanie z profesjonalnego wsparcia w obszarze reklamy. Udało mi się zamówić projekt oraz druk ulotek reklamowych i wizytówek w jednej firmie. Specjaliści z posta.pl spełnili wszystkie moje oczekiwania wizualne i jakościowe, co do zamówionych materiałów. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, a usługi w posta.pl polecam teraz wszystkim swoim znajomym.” – Justyna, 37lat

„Od wielu lat zajmuję się profesjonalnym fotografowaniem. To nie tylko moja wielka pasja, ale również sposób na życie. I choć znam się na wizualnej stronie reklamy, z pewnością nie poradziłabym sobie tak sprawnie z dystrybucją materiałów reklamowych. Tę w Skawinie i okolicach powierzyłam specjalistom z posta.pl. Na efekty i realne zainteresowanie klientów nie musiałam długo czekać. Od teraz mój biznes rozwija się jeszcze prężniej. Polecam!” – Żaneta, 31 lat

„Miłością do szycia zaraziła mnie babcia. To po niej pewnie odziedziczyłam też talent do projektowania ubranek dla dzieci. Teraz z powodzeniem przekuwam to na biznes i pracę zawodową. O moich usługach jednak nie byłoby tak szeroko wiadomo, gdyby nie dobra reklama. Wizytówki i ulotki reklamowe zamówiłam w posta.pl. Im też zleciłam kolportaż materiałów reklamowych. Warto wybrać usługi posta.pl bo w tym co robią, są naprawdę skuteczni.” – Joanna, 37 lat

PAKIETOWANIE

Są zaliczane do jednych z najbardziej atrakcyjnych ze wszystkich przesyłek reklamowych. Spotykają się ze stale rosnącym zainteresowaniem odbiorców. O jakiego rodzaju przesyłkach mowa? Oczywiście o tych pakietowanych, w których skład wchodzą dopasowane tematycznie ulotki i broszury reklamowe, ale również atrakcyjne kupony rabatowe. Dodatkowo w takich przesyłkach znaleźć się mogą także bezpłatne próbki reklamowanych produktów. Te wszystkie przygotować teraz mogą w Skawinie wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie reklamy: pracownicy firmy posta.pl. Warto wybrać ich usługi!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Bezadresowy, ale zawsze bardzo skuteczny. Taki jest właśnie świetnie zaplanowany kolportaż bezadresowy zamówionych przez klientów materiałów reklamowych. Na czym polega w istocie? Jak wygląda jego realizacja w Skawinie? Zespół doświadczonych pracowników posta.pl dokłada wszelkich starań, by skutecznie dostarczyć materiały promocyjne, w tym głównie ulotki reklamowe, do skrzynek pocztowych odbiorców. Często materiały te trafiają do specjalnych koszy reklamowych lub są umieszczane na wycieraczkach przed mieszkaniami odbiorców. Wybierając dystrybucję bezadresową, z powodzeniem można dotrzeć nie tylko do mieszkańców Skawinie, ale też i tych, którzy mieszkają w najbliższych jej okolicach. Warto!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Klienci korzystający ze wsparcia reklamowego firmy posta.pl w Skawinie, często dysponują listami adresowymi swoich dotychczasowych kontrahentów. My również chętnie je wykorzystujemy w przygotowywaniu spersonalizowanych ofert reklamowych. Do tego zajmujemy się także ich skutecznym kolportażem na terenie Skawinie i najbliższych okolic. Nie ma problemu jednak, gdy nasi klienci nie posiadają gotowej listy adresowej. Z powodzeniem można ją stworzyć od podstaw – warto jednak wybrać naszą firmę i wspólnymi siłami taką bazę danych stworzyć. Gwarancja pełnego sukcesu reklamowego dostępna w pakiecie z reklamą!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Kolportaż bezpośredni materiałów reklamowych w Skawinie to przede wszystkim ich roznoszenie i rozdawanie w centralnych punktach miasta oraz popularnych i chętnie wybieranych miejscach spotkań. Osoby rozdające ulotki reklamowe z powodzeniem można także spotkać w tętniących  wciąż życiem ciągach komunikacyjnych. Ulotki lub inne materiały reklamowe, wręczane z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do odbiorców, to prawdziwa wizytówka najlepszej jakości usług oferowanych w posta.pl. Warto wybrać tę właśnie formę reklamy, by skutecznie promować firmowe produkty lub usługi.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Wymarzony plakat, wyjątkowa ulotka reklamowa czy elegancka wizytówka firmowa – przygotowanie projektu każdej z wymienionych form reklamy nie stanowi najmniejszego problemu dla specjalistów od reklamy z posta.pl. Warto postawić na duże doświadczenie branżowe, nieskończoną kreatywność zespołu pracowników oraz terminowość wykonania zleconych usług. Teraz także w Skawinie zajmiemy się projektem oraz drukiem materiałów reklamowych zamówionych przez naszych klientów. Najwyższej jakości usługi polecamy wszystkim wymagającym reklamodawcom. Znamy się na swoim fachu. Warto nas wybrać!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Dobrze zaplanowana i profesjonalnie przeprowadzona kampania reklamowa sprawdzi się w każdej branży. W posta.pl specjalizujemy się w organizacji działań promocyjno – reklamowych przy wsparciu profesjonalnego, świetnie przeszkolonego zespołu hostess i hostów. Z powodzeniem przygotujemy każdą akcję promocyjną, degustacyjną czy samplingową także w Skawinie. Wystarczy zlecić nam wykonanie usługi, a następnie poczekać na jej realizację. Gwarancję maksymalnego zadowolenia dodajemy w pakiecie!

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ, JAK WIELE DOBREGO MOŻEMY ZDZIAŁAĆ W REKLAMIE?

Skontaktuj się z naszą firmą i poznaj wszystkie interesujące Cię szczegóły współpracy z profesjonalistami z branży!