Roznoszenie ulotek Pruszcz Gdański

Szeroko pojęte informowanie o nowych usługach i produktach dostępnych w atrakcyjnych cenach, to główne założenia i istota dobrze zaplanowanej i tak samo przeprowadzonej akcji kolportażu ulotek. W tej dziedzinie jesteśmy prawdziwymi specjalistami i świetnie czujemy się jako sprawcy głównego zamieszania. Jednocześnie też bardzo wierzymy w to, że niewielki format ulotek ma w sobie wielką moc. Czym zajmujemy się w posta.pl? Nie tylko dystrybucją i kolportażem różnorodnych materiałów reklamowych, ale również ich projektowaniem i drukiem. Właśnie u nas warto zamówić kompleksową obsługę reklamową – świadczy o tym stale rosnące zadowolenie naszych dotychczasowych klientów. Polecamy się!

Udana reklama? Ulotkami usłana!

Im więcej osób dowie się o istnieniu konkretnych usług czy produktów dostępnych w atrakcyjnych cenach, tym więcej osób skorzysta z korzystnych cenowo ofert i napędzi prężny rozwój lokalnych przedsiębiorstw. Warto wybierać polecane usługi reklamowe od najlepszych w branży. Posta.pl w Pruszczu Gdańskim to oferta na miarę potrzeb! Przekonaj się sam, jak łatwo z profesjonalnym przekazem reklamowym można dotrzeć do wielu z 31 000 mieszkańców tego miasta!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Pruszcza Gdańskiego

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych

Kolportaż ulotek Pruszcz Gdański

 • profesjonalna obsługa eventów firmowych i różnorodnych akcji promocyjnych
 • projektowanie materiałów reklamowych i ich druk
 • pakietowanie przesyłek reklamowych oraz ich dystrybucja
 • rzetelne roznoszenie ulotek i listów po domowych oraz firmowych skrzynkach pocztowych klientów
 • skuteczny kolportaż ulotek pod drzwi mieszkań i domów klientów
 • dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
 • rzetelne roznoszenie ulotek po szkołach i innych placówkach oświatowych
 • rozprowadzanie ulotek po często odwiedzanych instytucji państwowych
 • bezpośrednia dystrybucja ulotek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych i miejscach częstych spotkań
 • roznoszenie materiałów reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach dozwolonych

Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański – miasto położone w województwie pomorskim, liczące ponad 31 000 mieszkańców, sąsiadujące z Gdańskiem. Będąc w Pruszczu Gdańskim warto zobaczyć m.in. Kanał Raduni, kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, dom Wiedemanna oraz zespół cukrowni Pruszcz.

Opinie klientów

„Mój butik z odzieżą dla nowoczesnych, dbających o elegancję kobiet, nie byłby tak popularny, gdyby nie inwestycja w świetną reklamę. Tę zamówiłam w posta.pl. Trafiony projekt logo firmy, wraz z wizytówkami i ulotkami reklamowymi sprawił, że dużo pań z okolic Pruszcza Gdańskiego dowiedziało się o mojej firmie. Teraz oprócz sprzedaży stacjonarnej, prowadzę również sprzedaż wysyłkową.” – Kamila, 46 lat

„Od najmłodszych lat miałam smykałkę do krawiectwa i z tym zawodem związałam swoją przyszłość. Do otwarcia własnej pracowni nie potrzebowałam wiele, a projekt eleganckich wizytówek zamówiłam w posta.pl. Jestem bardzo zadowolona z wykonania usługi. Polecam wymagającym klientom.” – Mariola, 53 lata

„O sklepie z zabawkami marzyłem od lat. Otworzyłem go w Pruszczu Gdańskim i gdyby nie wsparcie reklamowe od zespołu posta.pl, w starciu z konkurencją nie miałbym większych szans. A tak zainwestowałem w ulotki reklamowe i ich dystrybucję oraz pakietowe przesyłki promocyjne. Moja firma wciąż się rozwija, a liczba stałych klientów rośnie. Warto współpracować ze specami od reklamy!” – Mikołaj, 37 lat

PAKIETOWANIE

Pakietowe przesyłki reklamowe zaliczamy do najbardziej atrakcyjnych i pożądanych zarazem przesyłek nie tylko przez odbiorców, ale i klientów zlecających skuteczną reklamę swoich produktów. Co znaleźć się powinno w takiej przesyłce? Będzie to z pewnością zestaw dopasowanych tematycznie ulotek i broszur reklamowych, ale nie tylko. W przesyłce zabraknąć nie może korzystnych kuponów zniżkowych czy rabatowych, jak również próbek produktów. W przygotowywaniu takich przesyłek właśnie się specjalizujemy. Warto nam zaufać i wybrać profesjonalne usługi reklamowe właśnie w tym zakresie!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Bezadresowo dostarczamy zamówione przez klientów ulotki, gazetki i inne materiały reklamowe. Gdzie je roznosimy? Po skrzynkach pocztowych odbiorców prywatnych i firmowych. Nierzadko docieramy z materiałami promocyjnymi także pod drzwi mieszkań odbiorców, poszerzając ich wiedzę o dostępnych w ofercie produktach i usługach. Przykładamy ogromną wagę do tego, by rzetelnie zajmować się dystrybucją materiałów reklamowych. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Klienci korzystający ze wsparcia reklamowego naszej firmy często dysponują listami adresowymi swoich dotychczasowych kontrahentów. My również chętnie je wykorzystujemy, przygotowując spersonalizowane oferty reklamowe i zajmując się ich kolportażem. Warto zaznaczyć jednak, że nieposiadanie takiej listy adresowej nie będzie większym problemem. Przy współpracy z klientem stworzymy ją od podstaw. Warto nas wybrać!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Realizując założenia dystrybucji bezpośredniej, z ulotkami i innymi materiałami reklamowymi zamówionymi przez naszych klientów, pojawiamy się w centralnych punktach miast, popularnych punktach spotkań oraz wciąż tętniących życiem ciągach komunikacyjnych. To właśnie tam wręczamy zawsze z uśmiechem materiały reklamowe i odpowiadamy na najczęstsze pytania ich odbiorców. Do swojej pracy przykładamy się nad wyraz solidnie bo wierzymy, że niewielki format ulotek reklamowych ma w sobie nie tylko wielką moc informacyjną, ale i ogromny potencjał reklamowy właśnie. Polecamy się!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Materiały reklamowe zamawiane przez naszych klientów mogą być bardzo różne. Wykonujemy projekty ulotek, broszur, gazetek reklamowych, wizytówek, a nawet plakatów. Wiele z nich trzeba także szybko i profesjonalnie wydrukować. Teraz te wszystkie usługi zlecić można w jednym miejscu i to właśnie nam. Fachowy zespół posta.pl to zespół o wielkiej kreatywności i nieskończonej pomysłowości. Warto zlecić nam wizualizację także Twojej firmy!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Bez świetnie zaplanowanych i tak samo profesjonalnie przeprowadzonych kampanii reklamowych nie można byłoby dziś mówić o profesjonalnych i szerokich działaniach reklamowych. Dlatego też specjalizujemy się w organizacji kampanii reklamowych, eventów firmowych i różnorodnych akcji promocyjnych. Współpracujący z nami zespół doświadczonych hostess i hostów pomaga sprawnie ogarnąć wszystkie obowiązki i przygotować akcję reklamową na medal. Warto nas wybrać!

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ O WIELKIEJ MOCY REKLAMY W POSTA.PL?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o owocnej współpracy!