Roznoszenie ulotek Chorzów

Roznoszenie ulotek w Chorzowie to sprawdzony i polecany sposób na efektywną i bardzo skuteczną reklamę dopasowaną do każdej branży. Skąd ta pewność? Świetnie wyszkoleni i doświadczeni specjaliści od reklamy z posta.pl znają się na swoim fachu. Nie tylko więc przygotują trafiony pomysł reklamy, ale również zadbają o to, by go zrealizować, a następnie zająć się skuteczną dystrybucją materiałów reklamowych. Kolportaż ulotek w Chorzowie sprawi, że te niewielkiego formatu ulotki trafią nie tylko do zainteresowanych mieszkańców Chorzowa, ale również i do osób mieszkających nieopodal tego miasta: w Katowicach, Siemianowicach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Bytomiu czy Świętochłowicach.

Reklama na miarę potrzeb

Roznoszenie ulotek w Chorzowie pozwoli na dotarcie do szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych klientów oraz z sukcesem przybliży im oferowane przez reklamodawcę usługi lub produkty. Co więcej – ulotki zawierać mogą kupon rabatowy lub zniżkowy – a jak powszechnie wiadomo – to jeden z największych wabików generujących zainteresowanie konkretną ofertą. Warto nawiązać więc współpracę ze specjalistami od reklamy z posta.pl.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Chorzowa

Kolportaż ulotek Siemianowice Śląskie
 • projektowanie i druk materiałów reklamowych: ulotek, gazetek i wizytówek
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych
 • roznoszenie ulotek na uczelniach i w szkołach różnego szczebla
 • dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • kolportaż ulotek i gazetek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • roznoszenie ulotek i wkładanie ich za wycieraczki samochodowe
 • fachowa obsługa różnorodnych akcji promocyjnych
 • rozprowadzanie ulotek po często odwiedzanych punktach usługowych
 • plakatowanie w miejscach dozwolonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • pakietowanie materiałów reklamowych według wytycznych klienta

Chorzów

Chorzów – miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, w samym centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. To prężnie działający ośrodek gospodarczy oraz kulturalny. Za rozwój przemysłu w Chorzowie odpowiadają takie zakłady jak Huta Batory, Zakłady Azotowe, elektrociepłownia ELCHO Chorzów, Zakłady Chemiczne HAJDUKI czy Alstom Konstal. Odwiedzając Chorzów, warto zobaczyć Planetarium Śląskie z 1955 roku, Stadion Śląski, Śląski Ogród Zoologiczny, najstarszy lunapark w Polsce – Legendia oraz skansen Górnośląski Park Etnograficzny.

Opinie klientów

„Mój firmowy butik w Chorzowie nie byłby tak często odwiedzany, gdyby nie skuteczna reklama zapewniona przez posta.pl. Wybierając sprawdzonych przez znajomych specjalistów od reklamy wiedziałam, że trafiłam w punkt. Piękny projekt ulotek reklamowych i ich skuteczna dystrybucja na terenie miasta były właśnie tym, czego oczekiwałam. Liczba stałych klientek wciąż rośnie!” – Alicja, 38 lat

„Szukałem sprawdzonej firmy specjalizującej się w projektowaniu, druku, a wreszcie i kolportażu gazetek reklamowych. Chciałem zadbać o to, by oferta produktów spożywczych w moim sklepie zawsze była przygotowana na tip top. Postawiłem na usługi oferowane przez posta.pl i od teraz wiem, że moi klienci będą zawsze świetnie poinformowani. Polecam!” – Arkadiusz, 40 lat

„Pełen profesjonalizm usług, fachowe podejście do projektowania ulotek i mnóstwo pomysłów – za to współpracę z posta.pl cenię sobie najbardziej. Nawet w trudnej branży chemicznej świetnie poradzili sobie z przygotowaniem i dystrybucją materiałów reklamowych.” – Maciek, 55 lat

PAKIETOWANIE

Przesyłka o bogatej zawartości w skrzynce pocztowej zawsze wzbudzi zainteresowanie jeśli będzie zawierała atrakcyjne kupony rabatowe, uwielbiane przez konsumentów gratisy czy inne karty lojalnościowe. Wiemy o tym doskonale, dlatego też staramy się robić wszystko, by takie przesyłki pakietowane wychodziły od nas jak najczęściej.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Kolportaż ulotek czy gazetek reklamowych po skrzynkach pocztowych to jeden z najprostszych, najbardziej znanych, ale też i skutecznych sposobów na to, by poinformować konsumentów o naszej firmie lub aktualnie obowiązujących promocjach. Do dystrybucji bezadresowej przykładamy się naprawdę mocno.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Nawiązanie kontaktu z konkretnym klientem to dla nas bułka z masłem. Korzystamy więc często z baz przygotowanych przez naszych zleceniodawców. Nie martw się jednak, jeśli takiej bazy nie posiadasz. Chętnie stworzymy ją razem z Tobą. Wszystko po to, by móc z sukcesem dotrzeć do konkretnej grupy docelowej Twoich klientów.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Roznoszenie ulotek czy innych materiałów reklamowych w często odwiedzanych punktach na mapie miasta to dla nas nie pierwszyzna. Potrafimy skutecznie przeprowadzić kolportaż ulotek – tak, że zostaną one w rękach konsumentów dużo dłużej, niż odległość do pierwszego kosza na śmieci. Zaufaj naszemu doświadczeniu – wypróbuj oferowane przez nas usługi.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nie zawsze zgłaszają się do nas klienci z gotowym pomysłem na ulotki czy plakaty reklamowe. Dla nich właśnie mamy otwarte głowy pełne pomysłów. Wspólnie stworzymy projekt na miarę zwycięstwa, a później zajmiemy się jego drukiem. Szybko, skutecznie i profesjonalnie. To nasze zasady działania.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Nie każdy produkt ma szansę sprzedać się „sam przez się”, dlatego prowadzimy działania wzmacniające sprzedaż. Jakie? Akcje degustacyjne, samplingowe, pokazowe, promocyjne – co tylko chcesz. Twoją firmę najlepiej zareklamuje nasz doświadczony zespół hostów i hostess. Zleć nam obsługę profesjonalnie zakrojonej akcji reklamowej.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej