Roznoszenie ulotek Rybnik

Wydawać by się mogło, że kolportaż ulotek w Rybniku nie ma w sobie nic szczególnego poza tym, co powszechnie znane i dość „oklepane”. Nic jednak bardziej mylnego. Szczególnie wówczas, gdy dystrybucja ulotek i gazetek reklamowych w Rybniku nie jest powierzona ot takiej, pierwszej lepszej firmie reklamowej. Aby osiągnąć sukces bowiem, celować trzeba dużo wyżej. Najlepiej gwiazd. Dlatego też zespół posta.pl dokłada wszelkich starań, by jak najlepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami zawodowymi. I generować taki kolportaż ulotek w Rybniku, że zyskuje on sławę nie tylko na terenie Śląska, ale i w całym kraju. Bo kreatywność i wyobraźnia, odpowiednio uruchomione, nie mają sobie równych!

Zaproszenie do skutecznej reklamy

Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek i gazetek w Rybniku dążą przede wszystkim do tego, by skuteczna i odpowiednio przemyślana dystrybucja materiałów reklamowych trafiała nie tylko do Rybnika. Gdzie jeszcze? Do okolicznych miast i miasteczek – aglomeracja na Śląsku jest tak wielka, że równie ogromny będzie potencjał reklamowy skierowany do otwartych na nowości ślązaków. W samym Rybniku mieszkańców nie jest mało – mowa nawet o liczbie blisko 140 tys. osób!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Rybnika

Kolportaż ulotek Rybnik
 • kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • skuteczna dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w znanych ciągach komunikacyjnych oraz newralgicznych punktach miasta
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • rozprowadzanie ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • kolportaż ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnych firm
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • kolportaż ulotek w punktach usługowych
 • roznoszenie ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • wynajem profesjonalnie przeszkolonych hostess i hostów do przeprowadzenia akcji degustacyjnych czy samplingowych
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o elementy gratisowe i rabatowe

Rybnik

Rybnik to miasto na prawach powiatu, położone w województwie śląskim, na Górnym Śląsku. Rybnik uznawany jest za jeden z największych ośrodków centralnych aglomeracji rybnickiej. Wchodzi też w skład Rybnickiego Okręgu Węglowego. Na terenie miasta działają dwie kopalnie węgla kamiennego wchodzące w skład Polskiej Grupy Górniczej. Dużą renomą na rynku krajowym cieszy się także Rybnicka Fabryka Maszyn RYFAMA S.A. Na terenie Rybnika działa również potężna, bo 24 – ha Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, jak również Rybnicka Strefa Aktywności Gospodarczej.

Opinie klientów

„Po kilku latach prowadzenia własnej firmy zaczęłam się nudzić. Wciąż te same wizytówki i logotyp? Nie, pora na zmianę. Miałam farta, bo trafiłam na prawdziwych speców od reklamy. Teraz moje wizytówki po liftingu prezentują się doskonale, a liczba klientów stale rośnie. Aha – ochota do pracy też mi wróciła, a jak. Posta.pl polecam całym sercem.” – Marcelina, 35 lat

„Konkurencyjne ceny i szybka realizacja usług – nawet tych dość skomplikowanych. Z takiej strony dali mi się poznać pracownicy zespołu posta.pl. Sprawdziłem i przekonałem się na własnym przykładzie – o reklamie wiedzą dużo więcej, niż przeciętna agencja marketingowa. Warto im zaufać, by nasz biznes mógł stale rosnąć w siłę.” – Mikołaj, 46 lat

„Zakładając sklep z odzieżą używaną byłam przekonana, że wysokogatunkowy towar zawsze się sprzeda. Kiedy jednak klientów stale ubywało, postanowiłam sięgnąć po wsparcie reklamowe. Świetnie dopracowane plakaty i ulotki reklamowe od posta.pl sprawiły, że klienci na nowo tłumnie mnie odwiedzają. I niech to trwa!” – Bogusława, 42 lata

PAKIETOWANIE

Znamy to uczucie, gdy nasza skrzynka jest przepełniona. O nie, kolejna zafoliowana przesyłka. Ale zaraz… czyżby można w niej było znaleźć super kupon zniżkowy do nowo otwartego sklepu? Muszę to poznać bliżej!
Tak, to jest to uczucie, w którym wiemy że z naszą reklamą trafiliśmy w punkt.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Nasze atrakcyjne wizualnie ulotki reklamowe czy gazetki wyróżniające się na tle innych, standardowych i spowszechniałych, lądują w dystrybucji bezpośredniej w skrzynkach pocztowych i pod drzwiami odbiorców. Po co? By pokazać, że działamy sprawnie i robimy wszystko, by konsumenci jako pierwsi dowiadywali się o planowanych w najbliższych dniach promocjach.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Chcemy by nasi zleceniodawcy byli zawsze mega zadowoleni, dlatego współpracujemy z nimi na całego. Jeśli dysponujemy udostępnioną przez nich bazą danych klientów – chętnie z niej korzystamy. Jeśli nie, tworzymy ją wspólnie. Cel jest jeden – dotarcie do możliwie jak najbardziej konkretnej grupy docelowej.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe rozdawane bezpośrednio to nasza specjalność. W kolportaż wkładamy wszystkie emocje świata – na czele z tymi pozytywnymi. Chcemy, by wizerunek Twojej firmy był nienaganny i kojarzył się wyłącznie korzystnie. To dla Ciebie pojawiamy się w najczęściej odwiedzanych miejscach miasta. By informować o Twojej firmie i jej ofercie.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Jeśli masz świetny pomysł na materiały reklamowe, zgłoś się z nim do nas. Doszlifujemy go i wydrukujemy. Zgłoś się do nas także wówczas, gdy w Twojej głowie zieje prawdziwa pustka kreatywna. I na to znajdziemy twórczy sposób. Bo na projektach i druku materiałów reklamowych znamy się jak nikt!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Jeśli chcesz zwiększyć zainteresowanie oferowanymi przez swoją firmę usługami lub pragniesz intensywnie zareklamować jakąś wyjątkową linię produktów, zgłoś się do nas. Wynajmiemy Ci nasze hostessy i hostów i przygotujemy ich do przeprowadzenia super udanej akcji promocyjnej. Degustacje, samplingi, pokazy, prezentacje – w naszej ofercie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej