Roznoszenie ulotek Siemianowice Śląskie

Każda z firm marketingowych ma zapewne coś, w czym się specjalizuje i na czym zna się możliwie najlepiej. U nas prawdziwym firmowym konikiem jest kolportaż ulotek w Siemianowicach Śląskich. Żyjąc w tym mieście od lat, żadnych tajemnic nie kryje przed nami mentalność mieszkańców Siemianowic Śląskich oraz okolic. Doskonale też wiemy, jakie są aktualne potrzeby większości z nich. Dlatego działania marketingowe planowane przez zespół posta.pl są często trafione w punkt. I przynoszą efekty w postaci prężnie rozwijających się biznesów – nawet tych funkcjonujących na rynku od niedawna. Kolportaże w Siemianowicach Śląskich mogą być bardzo skuteczne. A ładne ulotki nietrudno zaprojektować – doprowadzić do ich druku. Wystarczy zaufać specjalistom.

Ulotki to nasza specjalność!

Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek i gazetek na terenie Siemianowic Śląskich chcą nie bez przyczyny dotrzeć do możliwie jak największej liczby potencjalnych klientów. Dlatego celują przede wszystkim w dystrybucję materiałów reklamowych nie tylko w samych Siemianowicach Śląskich, ale i najbliższych okolicach. Mowa o takich miastach jak m.in.: Sosnowiec, Katowice, Chorzów czy Bytom.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Siemianowic Śląskich

Kolportaż ulotek Siemianowice Śląskie
 • przemyślana dystrybucja ulotek i listów do skrzynek pocztowych w blokach i domach
 • kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych wzbogaconych o atrakcyjne elementy rabatowe i gratisowe
 • rozdawanie ulotek i gazet w popularnych ciągach komunikacyjnych i newralgicznych punktach Piekar
 • kolportaż ulotek na uczelniach i na w akademikach
 • dystrybucja ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • roznoszenie gazetek reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • kolportaż ulotek w punktach usługowych
 • rozprowadzanie ulotek i gazetek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • organizowanie akcji degustacyjnych oraz samplingowych w wykorzystaniu przeszkolonego zespołu hostess i hostów współpracujących z agencją reklamową

Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku. Przez miasto przepływa rzeka Brynica, a same Siemianowice Śląskie zaliczane są do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

O korzystnym położeniu miasta na mapie Śląska decyduje bliska odległość od portu lotniczego Katowice – Pyrzowice (30 km). Od 2014 roku w Siemianowicach Śląskich funkcjonuje także sanitarne lądowisko dla helikopterów.

Jedną z najważniejszych atrakcji kulturalnych miasta pozostaje Muzeum Miejskie, działające od 1966 roku.

Opinie klientów

„Kiedyś wydawało mi się, że oferując dobre usługi fryzjerskie, nigdy nie będę musiała się zbyt mocno reklamować. Jednak na rynku jest tak duża konkurencja, że wsparcie profesjonalnej firmy reklamowej okazało się niezbędne. I tak trafiłam do posta.pl. Zaprojektowane przez nich i wydrukowane ulotki reklamowe wprost mnie oczarowały. Moje klientki były również zachwycone. I nasza współpraca tak trwa do dziś.” – Karina, 28 lat

„Planowałam otworzyć punkt ze zdrową żywnością. Wiedziałam, że bez reklamy się nie obejdzie. Wsparcie w projekcie ulotek reklamowych oraz plakatów, które dostałam w posta.pl jest dla mnie bezcenne. Bardzo dziękuję za trafioną pomoc.” – Andżelika, 31 lat

„Jakiś czas temu uruchomiłem punkt z błyskawiczną naprawą sprzętu AGD i RTV. Nie udało mi się jednak trafić z własną reklamą do większego grona odbiorców. Na szczęście wsparcie otrzymane od zespołu posta.pl pozwoliło mi wypłynąć na szersze wody mojego biznesu. I teraz się kręci naprawdę dobrze. Dzięki!” – Andrzej, 36 lat

PAKIETOWANIE

Przesyłka o bogatej zawartości w skrzynce pocztowej zawsze wzbudzi zainteresowanie jeśli będzie zawierała atrakcyjne kupony rabatowe, uwielbiane przez konsumentów gratisy czy inne karty lojalnościowe. Wiemy o tym doskonale, dlatego też staramy się robić wszystko, by takie przesyłki pakietowane wychodziły od nas jak najczęściej.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Kolportaż ulotek czy gazetek reklamowych po skrzynkach pocztowych to jeden z najprostszych, najbardziej znanych, ale też i skutecznych sposobów na to, by poinformować konsumentów o naszej firmie lub aktualnie obowiązujących promocjach. Do dystrybucji bezadresowej przykładamy się naprawdę mocno.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Nawiązanie kontaktu z konkretnym klientem to dla nas bułka z masłem. Korzystamy więc często z baz przygotowanych przez naszych zleceniodawców. Nie martw się jednak, jeśli takiej bazy nie posiadasz. Chętnie stworzymy ją razem z Tobą. Wszystko po to, by móc z sukcesem dotrzeć do konkretnej grupy docelowej Twoich klientów.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Roznoszenie ulotek czy innych materiałów reklamowych w często odwiedzanych punktach na mapie miasta to dla nas nie pierwszyzna. Potrafimy skutecznie przeprowadzić kolportaż ulotek – tak, że zostaną one w rękach konsumentów dużo dłużej, niż odległość do pierwszego kosza na śmieci. Zaufaj naszemu doświadczeniu – wypróbuj oferowane przez nas usługi.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nie zawsze zgłaszają się do nas klienci z gotowym pomysłem na ulotki czy plakaty reklamowe. Dla nich właśnie mamy otwarte głowy pełne pomysłów. Wspólnie stworzymy projekt na miarę zwycięstwa, a później zajmiemy się jego drukiem. Szybko, skutecznie i profesjonalnie. To nasze zasady działania.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Nie każdy produkt ma szansę sprzedać się „sam przez się”, dlatego prowadzimy działania wzmacniające sprzedaż. Jakie? Akcje degustacyjne, samplingowe, pokazowe, promocyjne – co tylko chcesz. Twoją firmę najlepiej zareklamuje nasz doświadczony zespół hostów i hostess. Zleć nam obsługę profesjonalnie zakrojonej akcji reklamowej.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej