Roznoszenie ulotek Wodzisław Śląski

Roznoszenie ulotek w Wodzisławiu Śląskim to skuteczny, szybki i niedrogi sposób na to, by z sukcesem reklamować świadczone przez własną firmę usługi czy promować produkty dostępne w sprzedaży. Kompleksowe wsparcie doświadczonego zespołu profesjonalistów z posta.pl sprawia, że teraz każdy projekt ulotek będzie idealnie dopasowany do potrzeb i specyfiki danej branży. Indywidualne podejście, nieskończona pomysłowość i doświadczenie branżowe – to wszystko sprawia, że udana reklama i jej dystrybucja w Wodzisławiu Śląskim są co najmniej gwarantowane. Usługi posta.pl po prostu warto wybrać – świetnie opracowane ulotki trafią też i do mieszkańców pobliskich miast. Mowa o Rybniku, Katowicach czy Jastrzębiu-Zdroju.

Reklama na medal

Kolportaż ulotek w Wodzisławiu Śląskim to doskonały sposób na to, by z reklamą w niewielkim formacie dotrzeć do szerokiego grona klientów – zarówno tych nowych, jak i stałych. Akcje promocyjne, zniżkowe czy ciekawe oferty – to wszystko w pięknej formie i zawsze do rąk własnych klienta lub skrzynek pocztowych. Profesjonalna reklama w wydaniu zespołu posta.pl poleca się wymagającym zleceniodawcom! Dotyczy to także innych miast: Katowice, Wrocław i inne.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Wodzisławia Śląskiego

Kolportaż ulotek Tarnowskie Góry
 • dobrze zaplanowana dystrybucja ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • rozprowadzanie ulotek i gazet w miejscach, gdzie można stale spotkać spore grupy ludzi – w ciągach komunikacyjnych i popularnych punktach spotkań
 • roznoszenie ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • kolportaż ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • skuteczna dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • rozprowadzanie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych: w tym samplingowych czy degustacyjnych, prowadzonych przez doświadczone hostessy lub hostów
 • kolportaż ulotek po punktach usługowych
 • dostarczanie ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych według wytycznych klienta

Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski – miasto w południowej Polsce, położone w województwie śląskim, siedziba powiatu wodzisławskiego. To prężny ośrodek administracyjny i jednocześnie ważny węzeł drogowy z linią kolejową na trasie Katowice – Bogumin. W mieście znajdują się tereny inwestycyjne wchodzące w skład Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W Wodzisławiu Śląskim działają m.in. takie przedsiębiorstwa jak wytwórnia koncentratów spożywczych Agro – Wodzisław, fabryka okien Termo – Profil, fabryka flag Flagowa Kraina oraz fabryka masztów Alumast. Do tego w mieście funkcjonują również 3 ciepłownie: EC 1 Maja, C. Jedłownik oraz ZC Wodzisław Śląski.

 

 

Świadczymy również usługi w innych miastach:

Opinie klientów

„Co roku przygotowujemy akcje degustacyjne i samplingowe. Co roku też korzystam z profesjonalnego wsparcia od posta.pl Tak doświadczonych i znających się na swoim fachu hostów i hostess nie ma żadna inna firma w Wodzisławiu Śląskim. Polecam z całego serca!” – Iwona, 43 lata

„Reklama jest dźwignią handlu także w branży taksówkarzy. Odkąd współpracuję z posta.pl w sprawie kolportażu ulotek reklamowych, zainteresowanie moimi usługami nieustannie rośnie. A jeśli do tego na ulotkach jest i rabat na przejazd – popularność jest tym większa. Polecam.” – Stanisław, 58 lat

„O moim salonie kosmetycznym mnóstwo osób dowiedziało się ze świetnie przeprowadzonej akcji reklamowej. Za projekt i dystrybucję ulotek odpowiedzialny był zespół posta.pl. Wiem, że z ich usług skorzystam jeszcze nie raz w przyszłości. Są po prostu najlepsi!” – Monika, 29 lat

PAKIETOWANIE

Ulotki reklamowe, gazetki z aktualnymi promocjami, a do tego liczne gratisy lub kupony rabatowe. To wszystko w jednym zawarte jest w pakietowej przesyłce reklamowej. Taką większość konsumentów otworzy z przyjemnością, by później z niej skorzystać. I taką reklamę zamówisz właśnie u nas.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Rozprowadzanie ulotek i gazetek reklamowych po skrzynkach pocztowych, koszach reklamowych, wkładanie za wycieraczki samochodowe… Czego nie robiliśmy. Wszystko po to, by informacje o ofercie Twojej firmy poszły w świat i dotarły do jak największej liczby konsumentów. Warto!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Korzystając z gotowej bazy danych docieramy do klientów, którzy już niegdyś Ci zaufali. Tworzymy reklamy adresowe stricte do nich – ich skuteczność jest doprawdy wysoka. Nie martw się jednak, jeśli takiej bazy nie posiadasz. Pomożemy Ci ją stworzyć, by osiągnąć pełen sukces reklamowy. Wspólnie!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Świetnie rozplanowany kolportaż ulotek reklamowych to także ten, w którym ulotki wręczamy do rąk własnych konsumentów. Najczęściej w chętnie odwiedzanych ciągach komunikacyjnych. Pozwól swojej firmie się rozpromować – a my to weźmiemy w swoje ręce.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nasza wiedza, Twoje pomysły. Nasze pomysły, wspólne dopracowanie. Nasze narzędzia, super realizacja. Nie bój się, jeśli brak Ci kreatywności. Wspólnymi siłami stworzymy najbardziej optymalny projekt materiałów reklamowych. A potem… szybko je wydrukujemy.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Nie zawsze produkt sprzeda się sam z siebie. Czasem potrzebne jest wsparcie odpowiedniej osoby lub osób. I takimi właśnie my dysponujemy. Zaufaj naszemu profesjonalnemu zespołowi hostess i hostów. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy, przeprowadzimy i skontrolujemy każdą akcję promocyjną: od degustacji, samplingów, po pokazy i eventy.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej