Roznoszenie ulotek Zawiercie

Roznoszenie ulotek w Zawierciu to świetny pomysł na aktywne promowanie własnego biznesu, linii produktów dostępnych w sprzedaży czy oferowanych usług. Niewielka firma reklamy ma bardzo dużą skuteczność – a wszystko dzięki optymalnemu dopasowaniu projektu ulotek i późniejszych działań reklamowych do branży Klienta. Dobrze więc postawić na kolportaż ulotek w Zawierciu realizowany przez doświadczonych profesjonalistów – zespół posta.pl z pewnością zaliczymy do takich fachowców. Warto podkreślić, że roznoszenie ulotek w Zawierciu nie będzie się odbywać jedynie w centralnych punktach miasta, ale również i w najbliższych okolicach Zawiercia. Mowa o Myszkowie, Będzinie czy Dąbrowie Górniczej.

Reklama trafiona w punkt

Kolportaż ulotek w Zawierciu to jeden z najbardziej polecanych i chętnie wykorzystywanych sposobów na to, by skutecznie dotrzeć do szerokiego grona nowych klientów. Warto poprzez ulotki dawać klientom możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów czy zniżek. Do tego warto też nawiązać współpracę reklamową z najlepszymi z branży – zespół posta.pl poleca swoje usługi na terenie całego kraju. Działamy między innymi w takich miastach jak: Katowice, Wrocław i wiele innych

Usługi reklamowe dostępne na terenie Zawiercia

Kolportaż ulotek Katowice
 • skuteczna dystrybucja ulotek reklamowych do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • świetnie zaplanowany kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • dystrybucja ulotek i gazet w miejscach popularnych ciągów komunikacyjnych
 • roznoszenie ulotek na uczelniach i w akademikach
 • kolportaż ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach – zgodnie z branżą
 • roznoszenie materiałów reklamowych w siedzibach różnorodnych firm
 • rozprowadzanie ulotek, umieszczając je za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych: samplingowych i degustacyjnych, prowadzonych przez doświadczone hostessy lub hostów
 • kolportaż ulotek w popularnych punktach usługowych
 • plakatowanie w miejscach dozwolonych
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o gratisy oraz kupony rabatowe
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek

Zawiercie

Zawiercie – miasto zaliczane do Zagłębia Dąbrowskiego, siedziba powiatu zawierciańskiego. Miasto określane jest mianem „bramy na Jurę”, stanowiąc idealny punkt wyjścia dla wielu szlaków turystycznych w kierunku znanej u uwielbianej przez wielu Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej. W Zawierciu doskonale prosperuje przemysł ciężki z hutą żelaza, szklarski – mowa o produkcji kryształu i przemysł odlewniczy. Spośród najbardziej znanych zabytków Zawiercia wymienić należy XIX-wieczny dwór, pałacyk Stanisława Szymańskiego z przełomu XIX/XX wieku, hutę szkła, dawną synagogę z 1880 roku oraz kościoły z XVI i przełomu XVI/XVII wieku.

Opinie klientów

„Szukałem pomysłowych specjalistów od reklamy i marketingu w Zawierciu, ponieważ chciałem przyciągnąć uwagę klientów nietypową formą promocji mojej firmy. Udało się – zespół posta.pl sprostał wyzwaniu. Odtąd przy różnego rodzaju akcjach reklamowych, korzystam tylko z ich wsparcia. Są po prostu najlepsi w Zawierciu” – Tomek, 30 lat

„Planowałam otworzyć nowy salon z usługami strzyżenia dla zwierząt i potrzebowałam świetnie zaplanowanej akcji reklamowej. Idealnie w punkt moich potrzeb i oczekiwań wstrzelili się specjaliści od reklamy z posta.pl. Udało mi się zdobyć stałych klientów, a nowych wciąż przybywa. Dzięki Wam mój biznes się rozwija! Polecam.” – Martyna, 32 lata

„Szukałem niebanalnego pomysłu na ciekawy i nieszablonowy plakat. Kolega polecił mi usługi reklamowe w posta.pl. Skorzystałem i… jestem bardzo zadowolony. W jednym miejscu zamówiłem projekt, druk oraz dystrybucję plakatów. Posta.pl sprawdzili się na medal!” – Jacek, 47 lat

PAKIETOWANIE

Wiemy co sprawia, że atrakcyjność przesyłek reklamowych momentalnie rośnie. To ich zawartość. Jeśli więc w jednym pakiecie dostarczymy klientom oprócz gazetek reklamowych również atrakcyjne gratisy czy kupony rabatowe, ci z większą przyjemnością zaznajomią się z zawartością przesyłki. Co to oznacza dla reklamodawców? Że będą mieli większą realną szansę na to, że w przyszłości osoby te dokonają zakupu reklamowych towarów lub usług. To się opłaca!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Kolportaż ulotek reklamowych bezadresowo to ni mniej nie więcej tyle, jak dostarczanie ulotek do skrzynek pocztowych, pod drzwi potencjalnych odbiorców, jak i umieszczanie ulotek w specjalnie wyeksponowanych koszach reklamowych. To jeden z najprostszych i wciąż bardzo popularnych sposobów na to, by poinformować o aktualnie obowiązującej ofercie firmowej lub przedstawić ogólne informacje o firmie znajdującej się w pobliżu.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Kolportaż ulotek reklamowych pod adres klientów figurujących w bazach danych naszych zleceniodawców to dla nas łatwizna. Nie ma nic prostszego, jak dotrzeć z odpowiednio przygotowanymi materiałami pod wskazany adres. Trudniej jest wówczas, gdy nasz klient nie posiada własnej bazy danych. Ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – stworzymy tę bazę od podstaw. Wystarczy, że dostaniemy zlecenie i… zabieramy się do pracy!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Roznoszenie ulotek czy roznoszenie gazetek to dla nas bułka z masłem. Znamy się na tym doskonale, lubimy to, a i mamy sposoby na to, by kolportaż ulotek był bardzo skuteczny. Dlatego też z prowadzonymi akcjami reklamowymi wychodzimy tam, gdzie możemy spotkać wielu ludzi. Już my wiemy jak zachęcić ich do tego, by otrzymaną do rąk ulotkę zachowali sobie na dłużej.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Czy wszyscy klienci zgłaszający się do naszej agencji mają pomysł na projekt materiałów reklamowych? Oczywiście, że nie. Dlatego też jesteśmy otwarci na współpracę – wspólnymi siłami wymyślimy taki projekt, który zachwyci nie tylko samego zleceniodawcę, ale będzie miał też ogromny potencjał marketingowy. Potem zajmiemy się jego szybkim wydrukiem, by następnie przejść do kolejnego kroku – skutecznego kolportażu. Na tym znamy się jak nikt!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Czasem jest tak, że dany produkt czy usługa nie sprzedadzą się łatwo „samo przez się”. Konieczne staje się wówczas wykorzystanie innych metod reklamowych. A do takich z pewnością zaliczyć można wsparcie doświadczonych ekip hostess i hostów. Tak, oni przeprowadzą skuteczną dystrybucję ulotek podczas starannie zaplanowanego eventu, nadzorować będą akcje degustacyjne czy samplingowe, zajmą się też prezentacją konkretnego sprzętu. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych – ale o tym warto się przekonać już na własne oczy.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej