Roznoszenie ulotek Ustroń

Roznoszenie ulotek w Ustroniu to świetny sposób na prowadzenie udanej akcji promocyjno – informacyjnej o świadczonych usługach lub produktach dostępnych w sprzedaży. Warto wybrać doświadczenie zespołu posta.pl. Z nimi można liczyć na to, że teraz projekt ulotek zostanie opracowany indywidualnie i świetnie dopasowany do wymogów konkretnej branży. Do tego, decydując się na wsparcie profesjonalnego zespołu specjalistów od reklamy, możemy mieć też pewność, że przemyślany kolportaż ulotek trafi nie tylko do mieszkańców Ustronia, ale również i tych, którzy mieszkają nieopodal tego miasta. Mowa o mieszkańcach Wisły czy Skoczowa.

Reklama dla prężnego rozwoju firmy

Roznoszenie ulotek w Ustroniu to doskonała forma nowoczesnej reklamy w niewielkim formacie. Możliwość dotarcia do specjalnie wytypowanej, realnie zainteresowanej danymi usługami grupy docelowej, jest niezwykle ważna. Teraz wszelkie działania dystrybucyjno – marketingowe można powierzyć tym, którzy znają się na nich najlepiej. Zespołowi posta.pl po prostu warto zaufać i wybrać ich do stworzenia świetnie zaplanowanych i zrealizowanych działań reklamowych.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Ustronia

Kolportaż ulotek Ruda Śląska
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów do domowych skrzynek pocztowych
 • dobrze zaplanowana dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • projektowanie wizytówek, ulotek, gazetek reklamowych i plakatów
 • druk materiałów reklamowych
 • roznoszenie gazetek i ulotek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • kolportaż ulotek na uczelniach i w innych placówkach oświatowych
 • pakietowanie materiałów reklamowych z gratisami i kuponami zniżkowymi
 • plakatowanie w miejscach dozwolonych
 • konfekcjonowanie materiałów reklamowych
 • prowadzenie obsługi akcji promocyjnych: samplingowych, eventów, degustacji
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • rozprowadzanie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • roznoszenie ulotek po punktach usługowych
 • kolportaż ulotek do placówek publicznych

Ustroń

Ustroń – miasto w południowej Polsce, w powiecie cieszyńskim, zaliczane do jednego z dwóch uzdrowisk w województwie. Ustroń pozostaje także znanym i chętnie odwiedzanym ośrodkiem wczasowym i wypoczynkowym na Śląsku. Będąc w miasteczku, warto zaplanować wypoczynek na szlakach turystycznych, w tym na Głównym Szlaku Beskidzkim, prowadzącym z centrum Ustronia na Równicę, a następnie do Ustronia Polany i finalnie na Czantorię. W Ustroniu skorzystamy także z trzech działających ośrodków narciarskich wyposażonych w wyciągi krzesełkowe. Będąc w Ustroniu, warto zobaczyć piękny dwór Skibówki oraz odwiedzić uzdrowiskową dzielnicę Zawodzie na stokach Równicy.

Nasza oferta obejmuje również:

Opinie klientów

„Pilnie szukałam dobrej firmy reklamowej w Ustroniu – poprzedni zleceniobiorcy nie wykonali zlecenia w terminie. Okazało się, że mogę zaufać doświadczeniu zespołu posta.pl. Właśnie u nich zamówiłam ulotki reklamowe dla swojej firmy oraz dystrybucję tych materiałów w Ustroniu i najbliższych okolicach. Jestem bardzo zadowolona.” – Ewa, 43 lata

„Mobilne usługi sprzątające w Ustroniu były nowością. Potrzebowałam jednak dotrzeć z ofertą do szerokiego grona odbiorców. Wybrałam profesjonalne usługi reklamowe od posta.pl. Skuteczny kolportaż zrobił swoje – telefony teraz mi się urywają. Dziękuję!” – Marzena, 39 lat

„Terminowość i indywidualne podejście w reklamie są dziś na wagę złota. Warto wybierać sprawdzone usługi od najlepszych. Koleżanka poleciła mi posta.pl i nie żałuję. Szybka realizacja zlecenia na wizytówki do mojego gabinetu stomatologicznego zaskoczyła nawet mnie samego. Warto!” – Konrad, 50 lat

PAKIETOWANIE

Szansa na to, że potencjalny konsument zapozna się z pełną zawartością przesyłki reklamowej rosną wówczas, gdy w tej przesyłce znajdziemy coś ekstra. Z taką myślą właśnie przygotowujemy nasze przesyłki pakietowane. Ich odbiorcy znajdą w nich nie tylko gazetki reklamowe czy ulotki, ale i atrakcyjne gratisy lub kupony rabatowe. A z tych grzech nie skorzystać!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Dystrybucja ulotek reklamowych pod drzwi mieszkań, umieszczanie pod wycieraczkami, rozprowadzanie po skrzynkach pocztowych – w tym specjalizujemy się, realizując dystrybucję bezadresową. Jej dobry plan to duże szanse na sukces reklamowy także dla Twojej firmy.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Z zasobów baz danych adresowych, udostępnionych nam przez zleceniodawców korzystamy wówczas, gdy chcemy trafić z idealnie dobranymi działaniami reklamowymi do konkretnej, ściśle określonej grupy odbiorców. Nie ma jednak powodu do zmartwień, jeśli takiej bazy nie posiadasz. Stworzymy ją wspólnymi siłami – dla obopólnego sukcesu!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe czy gazetki reklamowe z sukcesem rozprowadzamy w punktach chętnie odwiedzanych przez mnóstwo ludzi. Wiemy, w których miejscach spotkamy ich najwięcej. Umiemy do nich dotrzeć także z dużą dawką uśmiechu. Sprawiamy, że bezpośredni kolportaż ulotek jest bardzo skuteczny. Przekonaj się o tym już dziś.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Czy pomysł na projekt materiałów reklamowych musi przyjść z trudem? Absolutnie nie – pod warunkiem, że rozpoczniesz współpracę właśnie z nami. W naszych głowach aż roi się od pomysłów. Zestawmy nasze z Twoimi, by stworzyć projekt idealny. A potem szybko do druku – niech dowie się o Twojej firmie cały świat!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Standardowe metody reklamowe nie zawsze się sprawdzają – wiemy o tym doskonale. Dlatego dla wygody naszych zleceniodawców udostępniamy bazę doświadczonych hostess i hostów. Poprowadzone przez nich akcje degustacyjne, pokazowe, samplingowe czy promocyjne nie mają sobie równych. A zyski mnożą się później same.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej