Roznoszenie ulotek Ruda Śląska

Kolportaż ulotek w Rudzie Śląskiej to profesjonalne działania marketingowo – reklamowe, którą mają przyczynić się do wzrostu rozpoznawalności danej marki czy usług oferowanych w ramach działalności konkretnego przedsiębiorstwa. Dlatego też misją posta.pl jest zwracanie jak największej uwagi na to, by nie tylko kolportaż ulotek był na najwyższym poziomie, ale by równie wysokie zaangażowanie towarzyszyło takim działaniom jak dystrybucja ulotek na określonym ternie. Jeśli myślimy o samej Rudzie Śląskiej – na jej terenie mieszka … mieszkańców – z pewnością warto więc celować w to, by jak największa ich liczba dowiedziała się o nowopowstałych miejscach czy atrakcyjnych akcjach promocyjnych. Klienci zlecający rozprowadzanie gazetek i ulotek w Rudzie Śląskiej pragną, by materiały reklamowe trafiały także do mieszkańców okolicznych miast: Zabrza, Chorzowa czy Katowic. Potencjał reklamowy jest więc doprawdy ogromny, bo ludność samej Rudy Śląskiej to około 140 000 osób.

U nas reklama jest EXTRA!

Skuteczny kolportaż ulotek w Rudzie Śląskiej, położonej w samym centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego to najlepszy sposób z możliwych, by znacznie zwiększyć widoczność naszej firmy i usług przez nią oferowanych. To także najkrótsza droga do biznesowego sukcesu.

Usługi reklamowe dostępne w Rudzie Śląskiej

Kolportaż ulotek Ruda Śląska
 • kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w często odwiedzanych punktach miasta i popularnych ciągach komunikacyjnych
 • roznoszenie ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • kolportaż ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • dystrybucja ulotek celem umieszczenia ich za wycieraczkami samochodów
 • wynajem hostess i hostów do przeprowadzania różnego rodzaju akcji promocyjnych: w tym degustacyjnych czy samplingowych
 • dystrybucja ulotek w punktach usługowych
 • roznoszenie ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o atrakcyjne z punktu widzenia konkretnej grupy docelowej, elementy gratisowe i rabatowe

Ruda Śląska

Ruda Śląska to miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim rzecz jasna. Ruda Śląska powstała z połączenia miast Ruda i Nowy Bytom. Leży w samym centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto jest bardzo korzystnie położone pod względem inwestycyjnym i komunikacyjnym – przez południowe dzielnice miasta przebiega popularna autostrada A4, przez północną część Rudy Śląskiej zaś – Drogowa Trasa Średnicowa.

Opinie klientów

„Nigdy nie myślałam o tym, żeby promować swoją kawiarnię. Liczyłam raczej na to, że klienci sami się znajdą. Niestety, pomyliłam się. Dobrze, że trafiłam na ofertę wsparcia reklamowego u zespołu posta.pl. Dzięki temu mogłam rozwinąć swoje skrzydła, a dziś… planuję otwarcie kolejnej filii mojej autorskiej kawiarni. Z fachowym wsparciem marketingowym uda się wszystko!” – Grażyna, 42 lata

„Planowałem rozszerzyć świadczenie swoich usług o pobliskie miasta. Nie miałem jednak pomysłu na ciekawą i wyróżniają się z tłumu jednakowych wizytówek. Z pomocą przyszli mi jednak specjaliści z posta.pl. Nie wiedziałem, że projekt wizytówek i ich wysokojakościowy wydruk może trwać tak krótko. Jestem bardzo zadowolony z waszych usług.” – Michał, 30 lat

„Uruchamiając niewielki sklepik zoologiczny chciałem dotrzeć do możliwie szerokiej bazy potencjalnych klientów. Nie udałaby mi się ta trudna sztuka, gdybym nie skorzystał z wiedzy i doświadczenia fachowców od reklamy w posta.pl. Podpowiedzieli co i jak zrobić, by reklama okazała się strzałem w 10-tkę, a do tego towarzyszyli mi w tej drodze. Dzięki wam jestem teraz spokojny o swoją biznesową przyszłość.” – Aleksander, 39 lat

PAKIETOWANIE

Szansa na to, że potencjalny konsument zapozna się z pełną zawartością przesyłki reklamowej rosną wówczas, gdy w tej przesyłce znajdziemy coś ekstra. Z taką myślą właśnie przygotowujemy nasze przesyłki pakietowane. Ich odbiorcy znajdą w nich nie tylko gazetki reklamowe czy ulotki, ale i atrakcyjne gratisy lub kupony rabatowe. A z tych grzech nie skorzystać!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Dystrybucja ulotek reklamowych pod drzwi mieszkań, umieszczanie pod wycieraczkami, rozprowadzanie po skrzynkach pocztowych – w tym specjalizujemy się, realizując dystrybucję bezadresową. Jej dobry plan to duże szanse na sukces reklamowy także dla Twojej firmy.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Z zasobów baz danych adresowych, udostępnionych nam przez zleceniodawców korzystamy wówczas, gdy chcemy trafić z idealnie dobranymi działaniami reklamowymi do konkretnej, ściśle określonej grupy odbiorców. Nie ma jednak powodu do zmartwień, jeśli takiej bazy nie posiadasz. Stworzymy ją wspólnymi siłami – dla obopólnego sukcesu!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe czy gazetki reklamowe z sukcesem rozprowadzamy w punktach chętnie odwiedzanych przez mnóstwo ludzi. Wiemy, w których miejscach spotkamy ich najwięcej. Umiemy do nich dotrzeć także z dużą dawką uśmiechu. Sprawiamy, że bezpośredni kolportaż ulotek jest bardzo skuteczny. Przekonaj się o tym już dziś.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Czy pomysł na projekt materiałów reklamowych musi przyjść z trudem? Absolutnie nie – pod warunkiem, że rozpoczniesz współpracę właśnie z nami. W naszych głowach aż roi się od pomysłów. Zestawmy nasze z Twoimi, by stworzyć projekt idealny. A potem szybko do druku – niech dowie się o Twojej firmie cały świat!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Standardowe metody reklamowe nie zawsze się sprawdzają – wiemy o tym doskonale. Dlatego dla wygody naszych zleceniodawców udostępniamy bazę doświadczonych hostess i hostów. Poprowadzone przez nich akcje degustacyjne, pokazowe, samplingowe czy promocyjne nie mają sobie równych. A zyski mnożą się później same.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej