Roznoszenie ulotek Jastrzębie Zdrój

Roznoszenie ulotek w Jastrzębiu–Zdroju to doskonale zaplanowana i przeprowadzona akcja dystrybucyjna reklamy w niewielkim, choć bardzo popularnym formacie. Indywidualne dopasowanie projektu do standardów i wymogów konkretnej branży sprawia, że teraz z powodzeniem można w Jastrzębiu–Zdroju promować swoją działalność. Za sukces reklamowy odpowiadają świetni fachowcy od reklamy marketingu – doświadczony zespół posta.pl. Z powodzeniem zlecimy im nie tylko projekt, ale i wydruk oraz kolportaż ulotek w Jastrzębiu–Zdroju i nie tylko. Świetnie zaplanowana akcja dystrybucyjna ulotek sprawi, że te trafią także do mieszkańców pobliskich miast. Mowa o Ryniku czy Wodzisławiu Śląskim.

Reklama skuteczna i tania

Kolportaż ulotek w Jastrzębiu–Zdroju nie wiąże się z poniesieniem ogromnych nakładów finansowych, a cieszy się ogromną popularnością wśród zleceniodawców. Nic w tym dziwnego – teraz z ciekawą reklamą można z powodzeniem dotrzeć do naprawdę szerokiej grupy odbiorców. A za to wszystko odpowiadać będą sprawcy głównego zamieszania reklamowego – pracownicy posta.pl. Warto ich wybrać!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Jastrzębia-Zdroju

Kolportaż ulotek Katowice
  • roznoszenie ulotek i gazetek reklamowych w ciągach komunikacyjnych
  • skuteczny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
  • dobrze zaplanowane roznoszenie gazetek reklamowych i katalogów produktowych
  • rozprowadzanie ulotek na uczelniach i w innych placówkach oświatowych
  • roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieczkami samochodów
  • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie o atrakcyjne gratisy
  • druk ulotek, wizytówek oraz plakatów
  • przygotowywanie nietuzinkowych projektów materiałów reklamowych
  • nieprzypadkowa dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
  • roznoszenie ulotek po chętnie odwiedzanych punktach usługowych

kolportaż ulotek do placówek publicznych

 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie gazetek reklamowych i ulotek

 

Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie-Zdrój – miasto na prawach powiatu w Górnym Śląsku, położone w południowej części województwa śląskiego. To także ośrodek centralnej aglomeracji rybnickiej oraz Rybnickiego Okręgu Węglowego i jedno z najliczniej zamieszkanych miast Euroregionu „Śląsk Cieszyński”. Park Zdrojowy, klasycystyczny pałac w sołectwie Borynia oraz liczna zabytkowe, drewniane kościoły – to obowiązkowe miejsca do zwiedzenia dla tych, którzy w celach turystycznych odwiedzają Jastrzębie – Zdrój. Z pewnością do Jastrzębia – Zdroju warto wybrać się rowerem – liczne trasy turystyczne oraz rowerowe zachęcają do tego, by bardzo aktywnie i rekreacyjnie spędzać czas wolny na Górnym Śląsku.

Sprawdź również ofertę:

Opinie klientów

„W zawodzie kosmetologa liczy się nie tylko wykształcenie i doświadczenie, ale również elegancka i trafiona w punkt reklama. Szukałam stylowych wizytówek i najpiękniejszy projekt z możliwych przygotował mi zespół posta.pl. Polecam ich z całego serca. Znają się na swoim fachu.” – Natalia, 34 lata

„Mobilne usługi fryzjerskie są teraz na topie. Reklamowałam się w internecie, ale i tradycyjnie – przy wsparciu posta.pl. Zamówiłam u nich nie tylko wizytówki, ale i ulotki reklamowe z dystrybucją. Liczba zleceń wzrosła kilkukrotnie w krótkim czasie. Polecam.” – Malwina, 28 lat

„Raz na jakiś czas w swojej firmie kosmetycznej robię akcje reklamowo – promocyjne. Chcąc dotrzeć do jak największej liczby wyselekcjonowanych klientek, potrzebuję fachowego wsparcia. Wiem, że zawsze mogę polegać na usługach posta.pl. Są specjalistami od pakietowych materiałów reklamowych!” – Weronika, 40 lat

PAKIETOWANIE

Przesyłka pełna niespodzianek marzy się każdemu. Jeśli do tego w jej wnętrzu znajdziemy atrakcyjne kupony rabatowe czy gratisy, dużo bardziej wzrasta zainteresowanie ofertą. I my o tym doskonale wiemy, dlatego naszym klientom proponujemy właśnie pakietowane przesyłki reklamowe. W nich tkwi moc!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Roznoszenie ulotek i gazetek reklamowych po skrzynkach pocztowych, pozostawianie materiałów reklamowych pod drzwiami mieszkań konsumentów lub umieszczanie pod wycieraczkami samochodów – to jedna z najprostszych, ale i bardzo skutecznych metod na reklamę oferty nowej firmy lub zapoznanie z aktualnie obowiązującymi promocjami.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Korzystając z baz danych udostępnionych przez naszych zleceniodawców, tworzymy reklamy adresowane do konkretnych klientów. Im bliżej określimy grupę docelową, tym większy sukces działań marketingowych. Nic straconego jednak, jeśli nie mamy tej bazy. Stworzymy ją wspólnie z Tobą, a sukces będzie na wyciągnięcie ręki.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

W jej ramach zajmujemy się kolportażem ulotek w miejscach często odwiedzanych przez konsumentów. Angażujemy całą moc pozytywnych emocji do tego, by móc cieszyć się skutecznym rozprowadzaniem ulotek. Daj poznać innych swoją firmę od najlepszej strony!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Ty masz pomysły, my mamy wiedzę i narzędzia. Połączmy siły i stwórzmy najwspanialsze ulotki czy gazetki reklamowe na świecie. W naszej ofercie znajdziesz też plakaty – a po Twojej akceptacji szybko przejdziemy do druku.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Korzystając z wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu naszych hostess i hostów będziesz mógł dużo szybciej sprzedać swoje produkty lub usługi. Jak to możliwe? Na Twoje życzenie przeprowadzimy super udaną degustację, akcję promocyjną lub samplingowe. Zobacz jakie to proste!

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej