Roznoszenie ulotek Bytom

Roznoszenie ulotek w Bytomiu może przynieść spore efekty – szczególnie, jeśli mała forma reklamy dopasowana jest do branży, którą będzie reklamować. Dlatego też specjaliści od reklamy tworzący zespół posta.pl dobrze wiedzą, że żeby trafić z reklamą, trzeba trafić z pomysłem. I dopasować go do branży w której działa Klient. Szukać warto więc rozwiązań pod konkretne branże, a wówczas dystrybucja ulotek i gazetek reklamowych okazać się może niemałym sukcesem. Osoby zlecające rozprowadzanie ulotek i gazetek na terenie Bytomia celują przede wszystkim w dystrybucję materiałów reklamowych nie tylko w docelowych punktach miasta, ale i w jego najbliższych okolicach. W miejscowościach takich jak m.in. Piekary Śląskie, Wieszowa, Radzionków czy Zabrze.

Reklama nie całkiem oczywista

Kolportaż ulotek w Bytomiu to sposób na dotarcie do szerokiego grona klientów – mowa nawet o liczbie blisko 150 000 społeczności mieszkańców zainteresowanych dostępem do aktualnej bazy akcji promocyjnych i rabatowych. Myśląc o inwestycji w środki reklamowe, warto postawić na profesjonalizm zespołu posta.pl.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Bytomia

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w miejscach, gdzie można stale spotkać spore grupy ludzi – w ciągach komunikacyjnych i popularnych punktach spotkań
 • kolportaż ulotek na uczelniach i na terenie akademików – jeśli branża usług zgadza się z potrzebami młodych ludzi
 • dystrybucja ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • dystrybucja ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych: w tym samplingowych czy degustacyjnych, prowadzonych przez doświadczone hostessy lub hostów
 • roznoszenie ulotek po punktach usługowych
 • kolportaż ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych wzbogaconych o elementy gratisowe i rabatowe

Bytom

Bytom – miasto na prawach powiatu, położone w województwie śląskim, na terenie Wyżyny Śląskiej i w samym centralnym punkcie Metropolii Górnośląsko – Zagłębiowskiej. Jest to jedno z najstarszych miast Górnego Śląska, a w klasyfikacji największych miast w Polsce zajmuje 23. lokatę. Na terenie miasta działają dziś dwie kopalnie węgla, fabryka wełny mineralnej oraz Elektrociepłownia Miechowice. W 2008 roku oddano do użytku pierwszy etap Bytomskiego Parku Przemysłowego. Gospodarka Bytomia opiera się głównie na handlu, a jego największe skupiska znajdują się przy ulicach w centrum miasta: Dworcowej i Rynek.

Opinie klientów

„Sąsiad polecił mi skorzystanie z waszych usług po tym, jak planowałem zwrócić uwagę mieszkańców Bytomia nowouruchomionymi usługami w branży motoryzacyjnej. Jak wiadomo, dobrego mechanika ze świecą szukać, a i sprawdzonych speców od reklamy również. Na szczęście trafiłem na posta.pl i okazało się, że zaproponowany przez nich kolportaż ulotek nie miał sobie równych. Dzięki!” – Łukasz, 28 lat

„Nigdy nie przypuszczałam, że odpowiednio rozplanowane działania związane z rozprowadzaniem ulotek po punktach usługowych okażą się takie skuteczne. Do tego w jednym miejscu zlecić mogłam projekt ulotek, ich wydruk oraz dystrybucję. Zdecydowanie polecam!” – Monika, 39 lat

„Jestem grafikiem – samoukiem, ale szukałam firmy, która nieco podrasuje mój projekt wizytówek. Trafiłam na najlepszych specjalistów z możliwych. Dzięki wam druk wizytówek udał się tak wyśmienicie, jak nigdzie indziej. I co ważne – nie zapłaciłam za to horrendalnej sumy. Będę do was wracać jeszcze nieraz, bo jako grafik wciąż się rozwijam.” – Zuzanna, 33 lata

PAKIETOWANIE

Jedną z atrakcyjniejszych form przesyłek pakietowanych pozostają zafoliowane zestawy kilku gazetek oraz ulotek reklamowych, wzbogacone dodatkowymi, bezpłatnymi próbkami produktów reklamowych. Dużym atutem takiej przesyłki marketingowej pozostają też dodatki w postaci kuponów zniżkowych. Przemyślany kolportaż pakietów reklamowych zwiększa zainteresowanie odbiorców oraz sprawia, że ci z dużo większą przyjemnością otworzą przesyłkę oraz szczegółowo zapoznają się z tym, co znajduje się w jej środku.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Roznoszenie ulotek czy roznoszenie gazetek do skrzynek pocztowych, pod drzwi mieszkań czy umieszczanie materiałów reklamowych za wycieraczkami szyb samochodowych, to działania związane z dystrybucją bezadresową. To jeden z najlepszych sposobów na to, by poinformować szerokie grono potencjalnie zainteresowanych odbiorców o tym, że nasza firma istnieje oraz dać znać jakie nowości czy akcje promocyjne są aktualnie dostępne.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Ulotki reklamowe czy kolportaż gazetek w dystrybucji adresowej ma jeden cel – trafić do klienta który już wcześniej wyraził zainteresowanie naszą firmą. O skutecznym działaniu w tym obszarze mówić można wówczas, gdy klient dysponuje własną bazą danych swoich klientów. Nie jest to jednak konieczność – jesteśmy otwarci na to, by przygotować tę bazę wspólnie ze zleceniodawcą. Jeśli więc ten jej nie posiada – nic straconego. Wspólnymi siłami określimy, do kogo kierujemy działania marketingowe oraz jakie efekty chcemy przez to uzyskać. Sukces w kolportażu gwarantowany!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Nic tak nie działa na poinformowanie potencjalnie zainteresowanych klientów o konkretnej usłudze, jak… wręczenie im ulotek reklamowych do ręki. Warto więc postawić na bezpośrednie roznoszenie ulotek. Tutaj celujemy w punkty popularnych ciągów komunikacyjnych, odwiedzanych przez szerokie grono ludzi w każdym wieku. Bezpośrednio przeprowadzona promocja może odnieść tylko jeden skutek – będzie trafiona w punkt!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Czy wszyscy klienci zgłaszający się do nas mają już ściśle określony pomysł na projekt materiałów reklamowych? Oczywiście, że nie. Takich jest niewielki odsetek. My jednak skutecznie wspomożemy w każdej sytuacji. Pomożemy optymalnie dopracować gotowy już projekt ulotek, ale i przygotujemy go z klientem od zera. Co więcej – na nasze barki złożyć też można wydruk ulotek czy gazetek reklamowych. Czego my nie robiliśmy? Zrobimy także i prawdziwe arcydzieło dla naszego klienta!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Nie zawsze jest tak, że aby opowiedzieć o pełni właściwości produktów czy usług, można je przedstawić jedynie w ulotnej formie ulotek reklamowych. Czasami trzeba się wspiąć na prawdziwe wyżyny. I zatrudnić do tego specjalnie wyszkolone osoby. My dysponujemy takim właśnie zespołem hostów i hostess. Oni właśnie z sukcesem poprowadzą każdą akcję promocyjną – czy to dotyczącą degustacji, rozprowadzania ulotek czy tez prezentowania sprzętu podczas specjalnie zorganizowanych eventów. Jesteśmy otwarci na szeroką współpracę z naszymi klientami. Gwarantujemy, że zlecone nam kampanie reklamowe przeprowadzimy z możliwie jak największym sukcesem.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej