Roznoszenie ulotek Cieszyn

Roznoszenie ulotek w Cieszynie to doskonały pomysł na skuteczną i niedrogą reklamę. Niewielki format ulotek sprawia, że teraz z powodzeniem można przeprowadzić udaną akcję dystrybucyjną – i to nie tylko na terenie samego Cieszyna, ale i w miejscowościach czy miastach leżących nieopodal. Za świetnie dopasowany do branży, trafny i kreatywny projekt reklamy odpowiadać będzie nie kto inny, jak sztab doświadczonych profesjonalistów z zespołu posta.pl. To dzięki ich kreatywności, doświadczeniu i wykształceniu, można będzie mówić o ulotkach idealnie dostosowanych do potrzeb i specyfiki danej branży.

Reklama na wagę złota

Kolportaż ulotek w Cieszynie pozwoli dotrzeć do naprawdę szerokiego i zróżnicowanego zarazem, grona odbiorców. Docelowa grupa klientów nie będzie grupą przypadkową, a raczej świetnie wyselekcjonowaną i realnie zainteresowaną daną ofertą reklamową. Tym samym prężny rozwój biznesu będzie gwarantowany! A za to całe zamieszanie odpowiadać będzie świetny zespół posta.pl. Warto ich wybrać!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Cieszyna

Kolportaż ulotek Siemianowice Śląskie
 • skuteczne roznoszenie gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • kolportaż ulotek i gazetek w popularnych ciągach komunikacyjnych i miejscach spotkań w Cieszynie
 • dystrybucja ulotek i listów do domowych skrzynek pocztowych
 • roznoszenie ulotek i zostawianie ich na wycieraczkach
 • rozprowadzanie ulotek po placówkach publicznych i oświatowych
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych i eventów
 • konfekcjonowanie różnorodnych materiałów reklamowych
 • przygotowywanie pakietowych przesyłek reklamowych
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • roznoszenie ulotek po punktach usługowych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, wizytówek i plakatów

Cieszyn

Cieszyn – miasto w południowej Polsce na Pogórzu Śląskim, w powiecie cieszyńskim, w południowej części województwa śląskiego, tuż przy granicy z Czechami. To obecnie ważny ośrodek kulturalny, oświatowy, administracyjny, handlowy oraz istotny punkt na mapie transportowej Europy. W Cieszynie mieści się siedziba Euroregionu Śląsk Cieszyński. Mimo tego, że miasto nie jest duże, a przemysł upadł wraz z okresem transformacji ustrojowej, to atrakcyjne położenie Cieszyna sprawia, że stale rośnie w siłę jako popularny i chętnie odwiedzany przez podróżujących ośrodek turystyczny i kulturalny. Będąc w Cieszynie, warto zobaczyć liczne zabytki na Starym Mieście oraz Górę Zamkową z XI –wieczną rotundą św. Mikołaja, XIV – wieczną gotycką wieżą zamkową czy pałacem Habsburgów z XIX wieku.

Opinie klientów

„Założenie własnej działalności gospodarczej wiąże się nieodłącznie z koniecznością zainwestowania w dobra reklamę. Fachowe usługi znalazłam w ofercie posta.pl i jestem bardzo zadowolona. Tak świetnie zaprojektowanych i skutecznie rozprowadzonych ulotek nie widziałam dawno.” – Monika, 28 lat

„Zanim otworzyłam salon fryzjerski w Cieszynie, nie sądziłam, że reklama jest tak ważna. Odkąd stale spadała liczba moich klientów, postanowiłam zainwestować w ulotki reklamowe. Te zamówiłam w posta.pl, zlecając także ich dystrybucję. Udana akcja reklamowa przyniosła efekty – niedawno zatrudniłam kolejną fryzjerkę u siebie!” – Karolina, 40 lat

„Sklep z artykułami z branży motoryzacyjnej wymagał dobrej reklamy. Tę zleciłem zespołowi posta.pl i okazało się, że niewielkie ulotki mają wielką moc sprawczą. Od teraz na niedobór klientów nie mogę narzekać. Polecam usługi reklamowe od profesjonalistów.” – Mirosław, 46 lat

PAKIETOWANIE

Przesyłka o bogatej zawartości w skrzynce pocztowej zawsze wzbudzi zainteresowanie jeśli będzie zawierała atrakcyjne kupony rabatowe, uwielbiane przez konsumentów gratisy czy inne karty lojalnościowe. Wiemy o tym doskonale, dlatego też staramy się robić wszystko, by takie przesyłki pakietowane wychodziły od nas jak najczęściej.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Kolportaż ulotek czy gazetek reklamowych po skrzynkach pocztowych to jeden z najprostszych, najbardziej znanych, ale też i skutecznych sposobów na to, by poinformować konsumentów o naszej firmie lub aktualnie obowiązujących promocjach. Do dystrybucji bezadresowej przykładamy się naprawdę mocno.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Nawiązanie kontaktu z konkretnym klientem to dla nas bułka z masłem. Korzystamy więc często z baz przygotowanych przez naszych zleceniodawców. Nie martw się jednak, jeśli takiej bazy nie posiadasz. Chętnie stworzymy ją razem z Tobą. Wszystko po to, by móc z sukcesem dotrzeć do konkretnej grupy docelowej Twoich klientów.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Roznoszenie ulotek czy innych materiałów reklamowych w często odwiedzanych punktach na mapie miasta to dla nas nie pierwszyzna. Potrafimy skutecznie przeprowadzić kolportaż ulotek – tak, że zostaną one w rękach konsumentów dużo dłużej, niż odległość do pierwszego kosza na śmieci. Zaufaj naszemu doświadczeniu – wypróbuj oferowane przez nas usługi.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nie zawsze zgłaszają się do nas klienci z gotowym pomysłem na ulotki czy plakaty reklamowe. Dla nich właśnie mamy otwarte głowy pełne pomysłów. Wspólnie stworzymy projekt na miarę zwycięstwa, a później zajmiemy się jego drukiem. Szybko, skutecznie i profesjonalnie. To nasze zasady działania.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Nie każdy produkt ma szansę sprzedać się „sam przez się”, dlatego prowadzimy działania wzmacniające sprzedaż. Jakie? Akcje degustacyjne, samplingowe, pokazowe, promocyjne – co tylko chcesz. Twoją firmę najlepiej zareklamuje nasz doświadczony zespół hostów i hostess. Zleć nam obsługę profesjonalnie zakrojonej akcji reklamowej.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej