Roznoszenie ulotek Tychy

Roznoszenie ulotek w Tychach to świetny sposób na sprawdzoną akcję reklamową i informacyjną. Indywidualne podejście pracowników posta.pl w tworzeniu reklamy ściśle dopasowanej do branży Klienta sprawia, że finalnie otrzymać można prawdziwą perełkę o dużej mocy marketingowej. To ważne, by kolportaż ulotek w Tychach trafił do specjalnie wyodrębnionej grupy docelowej, realnie zainteresowanej skorzystaniem z konkretnych usług lub zakupem danych produktów. Warto więc postawić na profesjonalne wsparcie reklamowo – marketingowe, oferowane przez zespół posta.pl. Wybierając dystrybucję ulotek w Tychach, będziemy mieć też pewność, że zamówione przez nas materiały reklamowe trafią również do mieszkańców pobliskich miast: do Katowic, Mikołowa czy Bierunia.

Reklama cenniejsza niż złoto

Kolportaż ulotek w Tychach to doskonały sposób na dotarcie do naprawdę szerokiego grona klientów. I to zarówno tych nowych, jak i stałych. Ulotki, choć niewielkiego formatu, stanowić będą wspaniałe źródło informacji o atrakcyjnych zniżkach czy rabatach. Warto więc postawić na profesjonalne wsparcie reklamowe i wybrać usługi oferowane przez zespół posta.pl!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Tychów

Kolportaż ulotek Zabrze
 • projektowanie ulotek reklamowych i wizytówek
 • druk różnorodnych materiałów reklamowych
 • przygotowywanie pakietów reklamowych z gratisami i kuponami rabatowymi
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • dobrze zaplanowane roznoszenie ulotek i gazet w ciągach komunikacyjnych
 • kolportaż ulotek na uczelniach, w szkołach i innych placówkach oświatowych
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • fachowa obsługa akcji promocyjnych: w tym samplingowych czy degustacyjnych, prowadzonych przez doświadczone hostessy lub hostów
 • roznoszenie ulotek po popularnych punktach usługowych
 • plakatowanie w miejscach dozwolonych

Tychy

Tychy – miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, na Śląsku oraz zajmujące południową część Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Tychy zaliczane są do jednego z centralnych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Miasto słynie z najstarszego browaru w Polsce – jest nim Tyskie Browary Książęce, wchodzące w skład Kompanii Piwowarskiej S.A. W Tychach działają również zakłady motoryzacyjne Fiat oraz General Motors. Miasto słynie z dogodnego położenia na mapie Europy – bliskość autostrady A1 pozwala na sprawną komunikację międzypaństwową.

Opinie klientów

„Nowy warzywniak na dużym osiedlu w Tychach to był jeden z moich pomysłów na życie. Udało mi się go otworzyć, ale początkowo liczba klientów wcale mnie nie zadowalała… Dlatego postanowiłam skorzystać z profesjonalnego wsparcia reklamowego. Zamówiłam projekt, druk i dystrybucję ulotek reklamowych u najlepszych. Usługi dostępne w posta.pl polecam teraz każdemu!” – Jola, 49 lat

„MMój salon piękności w Tychach nie zyskałby tak szybko tak wiele stałych klientek, gdyby nie świetnie zaplanowana i przeprowadzona, akcja reklamowa. Wybrałam usługi dostępne w posta.pl – mnóstwo dobrych opinii zrobiło swoje. Nie pomyliłam się – świetna dystrybucja pakietowych materiałów reklamowych trafiła idealnie w gusta moich klientek. Dzięki temu mój biznes rozwija się naprawdę prężnie!” – Justyna, 33 lata

„Od zawsze marzyłem o prowadzeniu własnego sklepiku wielobranżowego. Marzenie spełniłem w rodzinnym mieście – w Tychach. Potrzebowałem jednak solidnego wsparcia reklamowego. Wybrałem usługi dostępne w posta.pl. Dawno nie widziałem tak eleganckich ulotek, tak szybko i skutecznie rozniesionych.” – Witold, 59 lat

PAKIETOWANIE

Zafoliowany zestaw gazetek i ulotek reklamowych zyskuje na wartości tylko w jednym przypadku: gdy zostanie wyposażony w atrakcyjne kupony rabatowe czy gratisy. Takie przesyłki właśnie tworzymy. Wzrost zainteresowania ich otwarciem jest natychmiastowy. A na tym w efekcie finalnym zarabia właśnie Twoja firma!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Bezadresowo, ale zawsze skutecznie. Taką właśnie dystrybucję ulotek i gazetek reklamowych oferujemy. Dostarczymy materiały reklamowe Twojej firmy nie tylko do skrzynek pocztowych, ale i pod drzwi odbiorcy. Szybko, pewnie i skutecznie – tak jak lubisz.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Istotą dystrybucji adresowej jest wykorzystanie gotowych baz danych klientów udostępnionych przez zleceniodawców. W ten sposób łatwiej nam trafić z dostarczeniem dedykowanych materiałów reklamowych. Jeśli nie masz jednak własnej bazy – nic straconego. Stworzymy ją wspólnie – ku rozwojowi Twojego biznesu.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe rozdawane w popularnych punktach spotkań czy ciągach komunikacyjnych to duża szansa na zaprezentowanie oferty Twojej firmy na tym niewielkim nośniku informacji. Dokładamy wszelkich starań, by kolportaż był zawsze trafiony i skuteczny. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Twoje pomysły szybko przerobimy w sukces – wystarczy że się do nas zgłosisz. A jeśli w Twojej głowie raczej kreatywność nie szaleje, nic straconego. Wspólnie stworzymy reklamowy projekt marzeń dla Twojej firmy, a potem szybko go wydrukujemy. A co! Niech idzie w świat i dobre wieści niesie!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Wsparcie doświadczonych osób w sprzedaży konieczne jest w wielu przypadkach. Opowiedz nam o swojej firmie i produktach i wspólnie opracujmy kampanię reklamową godną uznania. Dzięki naszemu zespołowi hostess i hostów jesteśmy w stanie zorganizować każdą akcję degustacyjną, pokazową, promocyjną czy eventową. Daj znać czego potrzebuje Twoja firma!

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej