Roznoszenie ulotek Skoczów

Roznoszenie ulotek w Skoczowie to doskonały pomysł na prowadzenie akcji informacyjnej oraz reklamowej. Indywidualne podejście do każdego projektu ulotek, gwarantowane przez doświadczony zespół posta.pl sprawia, że teraz każde z działań reklamowych jest idealnie dopasowane do specyfiki danej branży. Kolportaż ulotek w Skoczowie nie byłby tak skuteczny i dobrze zaplanowany, gdyby nie wsparcie fachowców z dziedziny marketingu i reklamy. Warto ich wybrać, bo dzięki temu ulotki trafią nie tylko do mieszkańców Skoczowa, ale również i pobliskich miast. Mowa o Cieszynie czy Ustroniu.

Reklama dopasowana do branży

Roznoszenie ulotek w Skoczowie to jedna z najskuteczniejszych i zarazem niedrogich form nowoczesnej reklamy. Niewielki format ulotek sprawia, że teraz z sukcesem trafią one w ręce specjalnie wyselekcjonowanej, realnie zainteresowanej daną ofertą, grupy docelowej. Tu warto postawić na profesjonalizm i doświadczenie branżowe specjalistów od reklamy. Zespół posta.pl sprawdzi się jako koordynator akcji reklamowej niezależnie od rodzaju branży!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Skoczowa

Kolportaż ulotek Racibórz
 • druk wszelkich materiałów reklamowych
 • przygotowywanie projektów ulotek reklamowych, gazetek, plakatów i wizytówek
 • skuteczna dystrybucja ulotek i listów do skrzynek pocztowych
 • dobrze zaplanowany kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet popularnych punktach spotkań i ciągach komunikacyjnych
 • rozprowadzanie ulotek po uczelniach, szkołach i innych placówkach oświatowych
 • przygotowywanie pakietowych materiałów reklamowych według wytycznych klienta
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnych firm
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • fachowa obsługa wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych
 • roznoszenie ulotek po popularnych punktach usługowych
 • konfekcjonowanie gazetek reklamowych i ulotek
 • plakatowanie w dozwolonych prawnie miejscach

Skoczów

Skoczów – miasto w województwie śląskim, powiecie cieszyńskim, siedziba władz gminy miejsko – wiejskiej Skoczów. Ośrodek miejski pozostaje jednym z najbardziej uprzemysłowionych w powiecie. Niegdyś działały tu odlewnia żeliwa, kuźnia Ustroń, Skoczowskie Zakłady Wyrobów Filcowych Polkap, Fabryka Koców „Pledan” czy Zakłady Garbarskie „Skotan”. Transformacja ustrojowa sprawiła jednak, że większość zakładów zamknięto. Dziś w Skoczowie działa sprywatyzowana filia Fabryki Samochodów Małolitrażowych – Teksid Poland, wykupiona ostatecznie przez koncern Fiat. Odwiedzając Skoczów, warto zobaczyć liczne zabytki – w tym kościoły katolickie, ewangelicko – augsburskie oraz dawny zespół szpitalny czy przebudowany w 1934 roku ratusz.

Opinie klientów

„W zawodzie animatorki skuteczna reklama i dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej klientów jest niezwykle ważne. Dlatego też zdecydowałam się na ulotki reklamowe stworzone przez najlepszych w branży. Wybrałam usługi posta.pl ze względu na atrakcyjne ceny, terminowość i nieszablonowe rozwiązania projektowe. Warto!” – Marta, 32 lata

„Od lat prowadzę lokalną sieć sklepów na Śląsku i szukałem firmy specjalizującej się w tworzeniu gazetek reklamowych. Usługi posta.pl spadły mi jak z nieba! Tak eleganckich projektów nie widziałem dawno. Okazało się, że w jednej firmie mogę też zlecić skuteczny kolportaż materiałów reklamowych. Taką współpracę to ja lubię!” – Adam, 45 lat

„Posta.pl to jedna z najlepszych, najbardziej terminowych i oferujących ciekawe projekty ulotek reklamowych, firma na Śląsku. Korzystam z ich usług w Skoczowie i polecam wszystkim tym, którzy od reklamy wymagają nieco więcej, niż w standardzie.” – Hubert, 52 lata

PAKIETOWANIE

Bogate przesyłki łączone, dostępne w elegancko zafoliowanych pakietach, to prawdziwy hit na rynku usług reklamowych. Znacząco wzrastać będzie zainteresowanie tych odbiorców, którzy w przesyłce znajdą atrakcyjne gratisy czy liczne kupony rabatowe. Takim sposobem można z efektem zaciekawić potencjalnych konsumentów ofertą asortymentu firmowego.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Roznoszenie ulotek reklamowych po skrzynkach pocztowych, koszach reklamowych czy pozostawianie ich pod drzwiami mieszkań konsumentów to pomysł na to, by dotrzeć możliwie jak najbliżej do konsumentów. Taka forma reklamy służyć będzie przedstawieniu ogólnej oferty firmy lub poinformowaniu o aktualnie obowiązujących promocjach.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Dystrybucja adresowe materiałów reklamowych opiera się na wykorzystaniu bazy klientów dostarczonych przez zleceniodawcę. Nie martw się jednak, jeśli takiej bazy nie posiadasz. Stworzymy ją wspólnie, by możliwie z jak największym efektem dotrzeć do konkretnej grupy docelowej konsumentów.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe bezpośrednio rozdawane w chętnie odwiedzanych ciągach komunikacyjnych to wciąż bardzo popularny sposób na reklamę. Znamy się na tym doskonale i wiemy jak przeprowadzić skuteczny kolportaż bezpośredni, by ta cenna ulotka reklamowa nie wylądowała zaraz w koszu. Warto nam zaufać!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nasi zleceniodawcy nie zawsze mają wizję materiałów reklamowych które chcieliby zamówić. Jesteśmy jednak od tego, by tę wizję wspólnie stworzyć, zrealizować, a potem… szybciutko wydrukować. Bo czas to pieniądz, a skuteczny kolportaż ulotek reklamowych to absolutnie nie kolportaż stacjonarny!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Niektóre produkty czy usługi mają to już w sobie, że same się nie sprzedadzą. trzeba do tego umiejętnie zachęcić, pozwolić przetestować, dotknąć, popróbować… Dlatego też dysponujemy szeroką bazą hostess i hostów, którzy z chęcią poprowadzą opracowane przez nas akcje promocyjne, degustacyjne, samplingowe, pokazowe. Do wyboru, do koloru, ale zawsze skutecznie.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej