Roznoszenie ulotek Zabrze

Kolportaż ulotek w Zabrzu to idealna i bardzo skuteczna forma działań reklamowych. Szczególnie wówczas, gdy przygotowana jest przez specjalistów. Dlatego też warto zaufać tym, którzy na reklamie zjedli niemal wszystkie zęby – bo oni wiedzą, jak reklamować różnorodne towary i usługi, by efekt podjętych działań był mierzony w popularności danego przedsiębiorstwa. Potencjał tkwi w większości przypadków bowiem nie w samym asortymencie towarów czy usług, ale atrakcyjnym sposobie ich zaprezentowania. A zespół tworzący grupę pracowników w posta.pl zna się na reklamie jak nikt inny.

Wielka moc małego formatu – kolportaż ulotek w Zabrzu

Klienci wybierający kolportaż ulotek i gazetek reklamowych w Zabrzu wiedzą, że to śląskie miasto ma w sobie ogromny potencjał. Na hasło dystrybucja materiałów reklamowych w Zabrzu zareagować może wiele ich mieszkańców – dlatego tak ważne jest umiejętne określenie grupy docelowej, do której skierowane będą działania reklamowe. Zabrze to miasto o sporej liczbie mieszkańców – reklamodawcy mogą więc liczyć na dotarcie nawet do 170 000 osób. Warto więc postawić na nieszablonową formę reklamy która na długo pozostanie w pamięci tych osób.

Usługi reklamowe dostępne w Zabrzu

Kolportaż ulotek Zabrze
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych, w tym także wizytówek
 • druk ulotek, plakatów, wizytówek
 • kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek na terenie uczelni i akademików oraz w najbliższych ich okolicach
 • dystrybucja ulotek i gazetek reklamowych w szkołach, przedszkolach oraz żłobkach
 • roznoszenie ulotek i gazet w często odwiedzanych punktach miasta i popularnych ciągach komunikacyjnych
 • dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • organizacja dobrze przygotowanych akcji reklamowych, degustacyjnych, promocyjnych oraz samplingowych – w oparciu na współpracy z doświadczonymi hostessami i hostami
 • dystrybucja ulotek do różnorodnych punktów usługowych
 • dostarczanie ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o ciekawe i atrakcyjne z punktu widzenia odbiorcy, elementy gratisowe i rabatowe
 • bazowanie na własnej bazie adresowej lub tej współtworzonej ze zleceniodawcą

Zabrze

Zabrze to miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, nad rzekami Bytomką oraz Kłodnicą. Zabrze wchodzi w skład Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Przez miasto przebiegają ważne węzły komunikacyjne – autostrady A1 oraz A4.

W mieście znajdziemy wiele zabytków głównie z okresu XIX i XX wieku, w tym nie tylko zabytkowe kamienice, ale również osiedla robotnicze czy znane w całym kraju obiekty sakralne.

Opinie klientów

„W posta.pl mają nie tylko kompleksowe usługi reklamowe, ale i świetne ceny. Jeśli dołożyć do tego pełną terminowość usług, nie mam więcej pytań. Zdecydowanie polecam wszystkim tym, którzy szukają dobrej firmy reklamowej.” – Jakub, 41 lat

„Mam niewielki sklep zoologiczny, ale gdyby nie dobra reklama, nikt by o nim nie wiedział. A tak zainwestowałem w kolportaż świetnie przygotowanych ulotek reklamowych i teraz mogę cieszyć się stale napływającymi zamówieniami na zwierzęta. To sukces współtworzony z pracownikami posta.pl. Dzięki!” – Ryszard, 36 lat

„Od zawsze marzyłam o otwarciu antykwariatu i kolekcjonowaniu przepięknych wydań książek. Marzenie spełniłam w Zabrzu. Gdyby jednak nie wsparcie reklamowe z posta.pl, nie miałabym dziś tylu stałych klientów. Karty Stałego Klienta i wizytówki zaprojektowane w posta.pl robią wrażenie i generują u mnie stały ruch.” – Barbara, 29 lat

PAKIETOWANIE

Zafoliowany zestaw gazetek i ulotek reklamowych zyskuje na wartości tylko w jednym przypadku: gdy zostanie wyposażony w atrakcyjne kupony rabatowe czy gratisy. Takie przesyłki właśnie tworzymy. Wzrost zainteresowania ich otwarciem jest natychmiastowy. A na tym w efekcie finalnym zarabia właśnie Twoja firma!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Bezadresowo, ale zawsze skutecznie. Taką właśnie dystrybucję ulotek i gazetek reklamowych oferujemy. Dostarczymy materiały reklamowe Twojej firmy nie tylko do skrzynek pocztowych, ale i pod drzwi odbiorcy. Szybko, pewnie i skutecznie – tak jak lubisz.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Istotą dystrybucji adresowej jest wykorzystanie gotowych baz danych klientów udostępnionych przez zleceniodawców. W ten sposób łatwiej nam trafić z dostarczeniem dedykowanych materiałów reklamowych. Jeśli nie masz jednak własnej bazy – nic straconego. Stworzymy ją wspólnie – ku rozwojowi Twojego biznesu.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe rozdawane w popularnych punktach spotkań czy ciągach komunikacyjnych to duża szansa na zaprezentowanie oferty Twojej firmy na tym niewielkim nośniku informacji. Dokładamy wszelkich starań, by kolportaż był zawsze trafiony i skuteczny. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Twoje pomysły szybko przerobimy w sukces – wystarczy że się do nas zgłosisz. A jeśli w Twojej głowie raczej kreatywność nie szaleje, nic straconego. Wspólnie stworzymy reklamowy projekt marzeń dla Twojej firmy, a potem szybko go wydrukujemy. A co! Niech idzie w świat i dobre wieści niesie!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Wsparcie doświadczonych osób w sprzedaży konieczne jest w wielu przypadkach. Opowiedz nam o swojej firmie i produktach i wspólnie opracujmy kampanię reklamową godną uznania. Dzięki naszemu zespołowi hostess i hostów jesteśmy w stanie zorganizować każdą akcję degustacyjną, pokazową, promocyjną czy eventową. Daj znać czego potrzebuje Twoja firma!

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej