Roznoszenie ulotek Częstochowa

Roznoszenie ulotek w Częstochowie to jedna z najchętniej wybieranych i polecanych form reklamy. Ulotki nie są dużym nośnikiem reklamowym, a mogą być równie skuteczne w dotarciu do potencjalnych klientów, co reklama w wielkim formacie. Myśląc o złożeniu zamówienia na kolportaż ulotek w Częstochowie, warto postawić na współpracę z doświadczonymi specjalistami od reklamy z zespołu posta.pl. Kreatywne pomysły, efektowne realizacje i maksymalne dopasowanie do specyfiki i rodzaju branży, w której działa Klient. To właśnie główne wyznaczniki przygotowania ulotek w Częstochowie. Warto wiedzieć, że roznoszenie ulotek w Częstochowie odbywać się będzie nie tylko na terenie miasta, ale i w jego najbliższych okolicach. Można liczyć więc na to, że osoby rozdające ulotki trafią również do Zabrza, Bytomia, Piekar Śląskich czy Radzionkowa.

Reklama w mini formacie

Kolportaż ulotek w Częstochowie to ściśle zaplanowane działania reklamowe realizowane z myślą o dotarciu do jak najszerszego grona odbiorców (klientów). Maksymalne zaangażowanie w wykonywaną pracę, doświadczenie branżowe i nieskończona kreatywność – to właśnie najwyższy poziom profesjonalizmu całej ekipy posta.pl.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Częstochowy

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dobrze zaplanowana dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w popularnych punktach spotkań oraz w ciągach komunikacyjnych
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek na uczelniach i na terenie akademików – wówczas, gdy branża usług zgadza się z potrzebami młodych ludzi
 • skuteczna dystrybucja ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych: w tym samplingowych czy degustacyjnych, prowadzonych przez doświadczone hostessy lub hostów
 • doręczanie ulotek do punktów usługowych
 • kolportaż ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • projektowanie oraz druk ulotek, gazetek reklamowych, wizytówek i plakatów
 • pakietowanie materiałów reklamowych wzbogaconych o elementy gratisowe i rabatowe

Częstochowa

Częstochowa – miasto na prawach powiatu, leżące na terenie województwa śląskiego, w jego północnej części. Jest to 13. miasto w Polsce pod względem zajmowanej powierzchni oraz ludności tam zamieszkującej. Częstochowa pozostaje jednym z największych ośrodków gospodarczych, kulturalnych i administracyjnych na Śląsku. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na mapie miasta pozostają bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, gdzie przechowywany jest obraz Matki Boskiej Częstochowskiej.

Opinie klientów

„Od zawsze marzyłem o uruchomieniu wysokiej jakości usług weterynaryjnych w Częstochowie. Brakowało mi jednak pomysłów na ciekawe logo firmy oraz dobry projekt ulotek. Miałem szczęście, że trafiłem na zespół specjalistów od reklamy i marketingu w posta.pl. Dzięki współpracy z posta.pl, o moich usługach dowiedziało się wielu mieszkańców. Od teraz nie mogę narzekać na brak futrzanych pacjentów w swoim gabinecie. Polecam!” – Maciek, 35 lat

„Miałam już ulotki własnego projektu, ale szukałam firmy, która zajmie się ich rozprowadzeniem. Wybrałam posta.pl, bo cieszyli się wieloma pozytywnymi opiniami w branży. I nie żałuję – o skuteczniejszym kolportażu ulotek nie mogłam marzyć!” – Maja, 29 lat

„Tuż przed otwarciem nowego butiku odzieżowego w Częstochowie myślałam o tym, jak przyciągnąć uwagę nowych klientów. Koleżanka podpowiedziała mi, że jej syn korzysta z usług posta.pl. Skorzystałam i ja! Tak idealnie dopasowanych ulotek do mojej branży nie widziałam nigdy wcześniej. Dzięki Wam mój biznes świetnie się kręci!” – Danuta, 45 lat

PAKIETOWANIE

Jedną z atrakcyjniejszych form przesyłek pakietowanych pozostają zafoliowane zestawy kilku gazetek oraz ulotek reklamowych, wzbogacone dodatkowymi, bezpłatnymi próbkami produktów reklamowych. Dużym atutem takiej przesyłki marketingowej pozostają też dodatki w postaci kuponów zniżkowych. Przemyślany kolportaż pakietów reklamowych zwiększa zainteresowanie odbiorców oraz sprawia, że ci z dużo większą przyjemnością otworzą przesyłkę oraz szczegółowo zapoznają się z tym, co znajduje się w jej środku.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Roznoszenie ulotek czy roznoszenie gazetek do skrzynek pocztowych, pod drzwi mieszkań czy umieszczanie materiałów reklamowych za wycieraczkami szyb samochodowych, to działania związane z dystrybucją bezadresową. To jeden z najlepszych sposobów na to, by poinformować szerokie grono potencjalnie zainteresowanych odbiorców o tym, że nasza firma istnieje oraz dać znać jakie nowości czy akcje promocyjne są aktualnie dostępne.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Ulotki reklamowe czy kolportaż gazetek w dystrybucji adresowej ma jeden cel – trafić do klienta który już wcześniej wyraził zainteresowanie naszą firmą. O skutecznym działaniu w tym obszarze mówić można wówczas, gdy klient dysponuje własną bazą danych swoich klientów. Nie jest to jednak konieczność – jesteśmy otwarci na to, by przygotować tę bazę wspólnie ze zleceniodawcą. Jeśli więc ten jej nie posiada – nic straconego. Wspólnymi siłami określimy, do kogo kierujemy działania marketingowe oraz jakie efekty chcemy przez to uzyskać. Sukces w kolportażu gwarantowany!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Nic tak nie działa na poinformowanie potencjalnie zainteresowanych klientów o konkretnej usłudze, jak… wręczenie im ulotek reklamowych do ręki. Warto więc postawić na bezpośrednie roznoszenie ulotek. Tutaj celujemy w punkty popularnych ciągów komunikacyjnych, odwiedzanych przez szerokie grono ludzi w każdym wieku. Bezpośrednio przeprowadzona promocja może odnieść tylko jeden skutek – będzie trafiona w punkt!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Czy wszyscy klienci zgłaszający się do nas mają już ściśle określony pomysł na projekt materiałów reklamowych? Oczywiście, że nie. Takich jest niewielki odsetek. My jednak skutecznie wspomożemy w każdej sytuacji. Pomożemy optymalnie dopracować gotowy już projekt ulotek, ale i przygotujemy go z klientem od zera. Co więcej – na nasze barki złożyć też można wydruk ulotek czy gazetek reklamowych. Czego my nie robiliśmy? Zrobimy także i prawdziwe arcydzieło dla naszego klienta!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Nie zawsze jest tak, że aby opowiedzieć o pełni właściwości produktów czy usług, można je przedstawić jedynie w ulotnej formie ulotek reklamowych. Czasami trzeba się wspiąć na prawdziwe wyżyny. I zatrudnić do tego specjalnie wyszkolone osoby. My dysponujemy takim właśnie zespołem hostów i hostess. Oni właśnie z sukcesem poprowadzą każdą akcję promocyjną – czy to dotyczącą degustacji, rozprowadzania ulotek czy tez prezentowania sprzętu podczas specjalnie zorganizowanych eventów. Jesteśmy otwarci na szeroką współpracę z naszymi klientami. Gwarantujemy, że zlecone nam kampanie reklamowe przeprowadzimy z możliwie jak największym sukcesem.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej