Roznoszenie ulotek Czeladź

Roznoszenie ulotek w Czeladzi to wciąż jedna z najpopularniejszych i cieszących się największą skutecznością, forma reklamy. Niewielki format łatwo dostarczyć potencjalnym, starannie wyselekcjonowanym grupom docelowym klientów. A przy kolportażu ulotek w Czeladzi liczy się przede wszystkim doskonałe przygotowanie oraz rozplanowanie działań marketingowych. Na tym właśnie świetnie znają się doświadczeni specjaliści od reklamy – zespół posta.pl z powodzeniem sprosta niejednemu wyzwaniu branżowemu!

Roznoszenie ulotek w Czeladzi pozwoli nie tylko dotrzeć do klientów realnie zainteresowanych ofertą danego reklamodawcy, ale równie skutecznie rozreklamuje ofertę wśród mieszkańców pobliskich miejscowości i miast. Wybierając usługi zespołu posta.pl, można liczyć na to, że dystrybucja materiałów reklamowych trafi także do Będzina, Katowic, Sosnowca oraz Siemianowic Śląskich.

Reklama idealnie zaplanowana

Kolportaż ulotek w Czeladzi to doskonały pomysł na promowanie nowych usług dostępnych w mieście. To także świetna opcja zaplanowania akcji rabatowych czy zniżkowych – klienci prędzej skorzystają z usług, jeśli otrzymają je tańsze niż standardowo. Profesjonalizm zespołu posta.pl poleca się przy każdych działaniach reklamowych!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Czeladzi

Kolportaż ulotek Ruda Śląska
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych
 • roznoszenie ulotek i gazetek reklamowych popularnych ciągach komunikacyjnych
 • dystrybucja ulotek na uczelniach, w akademikach, w szkołach i przedszkolach
 • rozprowadzanie gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • kolportaż materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • dystrybucja ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych: w tym degustacyjnych, samplingowych, prowadzonych przez doświadczoną obsługę
 • roznoszenie ulotek po licznie odwiedzanych punktach usługowych
 • kolportaż ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • druk ulotek, wizytówek i plakatów
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • przygotowywanie pakietów materiałów reklamowych z elementami gratisowymi i rabatowymi

Czeladź

Czeladź – miasto w powiecie będzińskim, położone w południowej Polsce, najstarsze w całym Zagłębiu Dąbrowskim (początki istnienia datowane na XIII wiek). W mieście funkcjonują Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, regionalne centrum obsługi samochodów MAN, filia fabryki urządzeń grzewczych „Buderus” oraz centrum logistyczne firmy GLS. Stale poszerza się też grono najemców powierzchni w Panattoni Park Czeladź. Podczas zwiedzania miasta, warto zobaczyć Pałac Saturna, neoromański kościół par. pw. św. Stanisława oraz Pałac pod Filarami.

Nasza oferta obejmuje również:

Opinie klientów

„Założyłam w Czeladzi salon fryzjerski dla dzieci i chciałam jak najlepiej rozpocząć działalność w branży. Koleżanka poleciła mi reklamę w posta.pl i się nie zawiodłam! Pełen profesjonalizm obsługi, piękny projekt i skuteczny kolportaż ulotek reklamowych – to wszystko dostałam w pakiecie od zespołu posta.pl. Dzięki Wam mój biznes ciągle rośnie w siłę!” – Patrycja, 26 lat

„O usługach sprzątających myśleliśmy z żoną od dawna. Brakowało nam jednak pomysłu na reklamę naszej firmy. Skorzystaliśmy z profesjonalnego wsparcia posta.pl i w pakiecie otrzymaliśmy projekt ulotek, ich druk oraz skuteczny kolportaż. Już teraz wiemy, z kim warto nawiązywać współpracę w zakresie reklam.” – Wiktor (30 lat) i Kinga (29 lat)

„Handel bez dobrej reklamy nie byłby udany nigdy. Dlatego też zainwestowałem w świetnie przygotowane ulotki oraz zleciłem ich dystrybucję na terenie Czeladzi profesjonalistom. Zespół posta.pl okazał się świetnym partnerem w skutecznej reklamie o niewielkim formacie. Polecam całym sercem.” – Paweł, 44 lata

PAKIETOWANIE

Szansa na to, że potencjalny konsument zapozna się z pełną zawartością przesyłki reklamowej rosną wówczas, gdy w tej przesyłce znajdziemy coś ekstra. Z taką myślą właśnie przygotowujemy nasze przesyłki pakietowane. Ich odbiorcy znajdą w nich nie tylko gazetki reklamowe czy ulotki, ale i atrakcyjne gratisy lub kupony rabatowe. A z tych grzech nie skorzystać!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Dystrybucja ulotek reklamowych pod drzwi mieszkań, umieszczanie pod wycieraczkami, rozprowadzanie po skrzynkach pocztowych – w tym specjalizujemy się, realizując dystrybucję bezadresową. Jej dobry plan to duże szanse na sukces reklamowy także dla Twojej firmy.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Z zasobów baz danych adresowych, udostępnionych nam przez zleceniodawców korzystamy wówczas, gdy chcemy trafić z idealnie dobranymi działaniami reklamowymi do konkretnej, ściśle określonej grupy odbiorców. Nie ma jednak powodu do zmartwień, jeśli takiej bazy nie posiadasz. Stworzymy ją wspólnymi siłami – dla obopólnego sukcesu!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe czy gazetki reklamowe z sukcesem rozprowadzamy w punktach chętnie odwiedzanych przez mnóstwo ludzi. Wiemy, w których miejscach spotkamy ich najwięcej. Umiemy do nich dotrzeć także z dużą dawką uśmiechu. Sprawiamy, że bezpośredni kolportaż ulotek jest bardzo skuteczny. Przekonaj się o tym już dziś.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Czy pomysł na projekt materiałów reklamowych musi przyjść z trudem? Absolutnie nie – pod warunkiem, że rozpoczniesz współpracę właśnie z nami. W naszych głowach aż roi się od pomysłów. Zestawmy nasze z Twoimi, by stworzyć projekt idealny. A potem szybko do druku – niech dowie się o Twojej firmie cały świat!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Standardowe metody reklamowe nie zawsze się sprawdzają – wiemy o tym doskonale. Dlatego dla wygody naszych zleceniodawców udostępniamy bazę doświadczonych hostess i hostów. Poprowadzone przez nich akcje degustacyjne, pokazowe, samplingowe czy promocyjne nie mają sobie równych. A zyski mnożą się później same.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej