Roznoszenie ulotek Lubliniec

Roznoszenie ulotek w Lublińcu to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form reklamy w niewielkim formacie. Wybierając profesjonalizm i doświadczenie specjalistów od reklamy z posta.pl, zyskujemy pewność, że zaproponowana reklama będzie idealnie dopasowana do branży, którą reprezentujemy. Warto podkreślić, że roznoszenie ulotek w Lublińcu nie będzie wiązać się jedynie z tym, że materiały reklamowe trafią do centralnych i najczęściej odwiedzanych punktów na mapie miasta. Kolportaż zostanie rozszerzony także o miasta znajdujące się najbliżej Lublińca: Myszków, czy Bytom.

Siła profesjonalnej reklamy

Kolportaż ulotek w Lublińcu to świetny pomysł na dotarcie do szerokiej grupy docelowej klientów. I to nie tylko w samym mieście, ale również i jego najbliższych okolicach. Warto postawić na współpracę ze specjalistami od reklamy tworzącymi zgrany i dobry zespół posta.pl!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Lublińca

Kolportaż ulotek Knurów
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych
 • roznoszenie gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • świetnie zaplanowana i przeprowadzona dystrybucja ulotek i gazet w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • roznoszenie ulotek na uczelniach, w szkołach i przedszkolach
 • rozprowadzanie materiałów reklamowych do siedzib różnych firm
 • dystrybucja ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • fachowa obsługa akcji promocyjnych: samplingowych, degustacyjnych, eventów firmowych, przy udziale doświadczonych hostess i hostów
 • dystrybucja ulotek po punktach usługowych
 • kolportaż ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych z elementami gratisowymi i rabatowymi

Lubliniec

Lubliniec to miasto w województwie śląskim, będące siedzibą władz powiatu lublinieckiego. To także jeden z głównych ośrodków gospodarczych, kulturalnych, turystycznych oraz przemysłowych ziemi lublinieckiej. Lubliniec jest 2. co do wielkości miastem na północnym Śląsku po Częstochowie. To również jeden z najstarszych ośrodków miejskich, będący również stolicą tzw. Śląska Białego oraz największy ośrodek Równiny Opolskiej. Niewątpliwym atutem położenia miasta na terenie Polski pozostaje bliskość Lasów Lublinieckich, zaliczanych do największego kompleksu leśnego w naszym kraju. W pobliżu Lublińca znajduje się Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą. Ponadto Lubliniec zaliczany jest do jednego z 18 miast w Polsce klasy A – najbardziej atrakcyjnych pod względem inwestycyjnym.

Oferujemy również: roznoszenie ulotek Knurów

Opinie klientów

„Otworzyłam w Lublińcu nowy sklep z ubraniami dla dzieci, ale początki nie były zbyt łatwe. W końcu postanowiłam zainwestować w profesjonalną reklamę. Wybrałam kompleksowe usługi dostępne w posta.pl i w atrakcyjnej cenie dostałam projekt i kolportaż świetnych ulotek. Udana akcja rabatowa sprawiła, że mój biznes zaczął się kręcić. I tak trwa do dziś. Dziękuję za wsparcie reklamowe!” – Kinga, 29 lat

„Nowy warsztat samochodowy na terenie Lublińca trzeba było dobrze zareklamować. Zajęli się tym specjaliści z posta.pl. Do dziś nie żałuję swojego wyboru, bo sprawdzili się znakomicie. Tak dobrego projektu ulotek z rabatem sam bym nie wymyślił. Polecam fachowość usług!” – Mirek, 48 lat

„Własna kawiarnia w Lublińcu była moim marzeniem od zawsze. Kiedy wreszcie udało się je spełnić, zainwestowałam też w reklamę. Zespół posta.pl przygotował ulotki i wizytówki z miejscem na pieczątki dla stałych klientów. Tak pięknego i stylowego projektu nie ma nikt w najbliższej okolicy. Warto wybrać najlepszych od reklamy w branży!” – Monika, 27 lat

PAKIETOWANIE

Czy elegancko zapakowana przesyłka reklamowa wzbogacona atrakcyjnymi kuponami zniżkowymi czy gratisami nie będzie kusiła do zapoznania się z jej zawartością? Odpowiedź może być tylko jedna: oczywiście, że tak. Doskonale o tym wiemy, dlatego naszym klientom proponujemy kolportaż takich właśnie pakietowych materiałów reklamowych. Gwarantujemy pełną satysfakcję z powierzonych nam zadań i szybki odzew nowych klientów!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Rozprowadzanie ulotek do skrzynek pocztowych, dystrybucja gazetek pod wycieraczki samochodowe, a wreszcie – umieszczanie materiałów reklamowych bezpośrednio pod drzwiami mieszkań – to wciąż jedne z najbardziej popularnych sposobów reklamowania się. Wierzymy w moc siły ulotek i staramy się dokładnie zaplanować zleconą nam dystrybucję bezadresową. Wiemy, że w praktyce to się sprawdza.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Klienci naszej agencji niejednokrotnie zgłaszają się do nas z gotową bazą danych. Chcą dotrzeć do konsumentów, którzy niegdyś wyrazili zainteresowanie ich ofertą. Naszym zadaniem jest jej odświeżenie i wzbogacenie w czynnik świeżości, nierzadko też – uatrakcyjnienie wizualne. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by projekt ulotek reklamowych był jak najbardziej „wow”. By zainteresował klientów na nowo – najlepiej na stałe.
Jeśli jednak takiej bazy danych nasz klient nie ma, nic straconego. Opracujemy ją wspólnie!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe wręczone przez uśmiechniętą, życzliwą osobę to wcale nie przeżytek. My wiemy, jak wielką moc może mieć ta ulotna forma informacyjna. Wiemy też jak sprawić, by jak najwięcej osób dostało ulotkę do rąk własnych i nie wyrzuciło jej zaraz do pobliskiego kosza. Umiemy przyciągać ciekawymi realizacjami, kolorami i projektami. Jak się o tym przekonać? Najlepiej właśnie nam powierzyć skuteczny kolportaż ulotek reklamowych.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Gdy brak pomysłu na ciekawy projekt ulotek, warto do nas walić jak w dym. Ale warto także wówczas, gdy projekt jest, ale brak pewności, czy jest z potencjałem godnym wypuszczenia na rynek. Oprócz projektowania materiałów reklamowych, zajmujemy się także ich drukiem. Szybko, skutecznie, a do tego w wysokiej jakości. Niedowiarków zapewniamy – u nas satysfakcja jest gwarantowana!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Praktyka i doświadczenie pokazują – nie zawsze produkty czy usługi naszych zleceniodawców sprzedadzą się szybko i skutecznie. Czasem trzeba je wspomóc. Jak? Najlepiej z wykorzystaniem potencjału drzemiącego w naszym zespole hostess i hostów. Nikt tak dobrze jak oni nie przeprowadzi akcji degustacyjnej, samplingowe czy pokazowej. Polecamy.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej