Roznoszenie ulotek Mysłowice

Roznoszenie ulotek w Mysłowicach to bardzo popularna i niewychodząca z mody, forma reklamy. Mimo niewielkiego formatu ulotki warto na nią postawić. Tym bardziej że teraz każdy projekt reklamy ustalany jest indywidualnie i ściśle dopasowywany do branży, którą reprezentuje klient. Myśląc o skutecznym kolportażu ulotek w Mysłowicach, warto postawić na współpracę z doświadczonym zespołem posta.pl. Indywidualne podejście do każdego klienta, nieograniczona kreatywność i pomysłowość oraz wykształcenie kierunkowe sprawią, że teraz każda ulotka będzie prawdziwym dziełem sztuki marketingowej!

Zamawiając dystrybucję ulotek w Mysłowicach, możemy mieć również pewność, że starannie przygotowane materiały reklamowe trafią nie tylko do mieszkańców tego miasta, ale również do osób zamieszkujących pobliskie miasta i miasteczka. Mowa o Katowicach, Sosnowcu czy Jaworznie.

Reklama według potrzeb

Kolportaż ulotek w Mysłowicach to jedna z najskuteczniejszych, najtańszych, a przy tym i najciekawszych form reklamy. Pozostaje na długo w pamięci potencjalnych klientów i dociera do naprawdę szerokiego ich grona. Warto postawić na profesjonalizm i doświadczenie zespołu posta.pl. Nie od dziś wiadomo przecież, że dobra reklama jest dźwignią handlu!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Mysłowic

Kolportaż ulotek Żory
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych
 • skuteczna dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • projektowanie wizytówek i ulotek reklamowych
 • druk rozmaitych materiałów reklamowych
 • roznoszenie gazet i ulotek w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • prowadzenie udanych akcji promocyjnych z udziałem doświadczonych hostess i hostów
 • kolportaż ulotek w placówkach publicznych
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • rozprowadzanie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • przygotowywanie materiałów reklamowych w atrakcyjnych pakietach z gratisami i kuponami rabatowymi

Mysłowice

Mysłowice – miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce, na Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto ma swoje korzenie w czasach średniowiecznych i do tej pory zachowało się kilka budynków z tego okresu. Odwiedzając Mysłowice, warto zobaczyć kościół farny pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny oraz filialny kościół barokowo – klasycystyczny pw. św. Krzyża czy zabytkowy budynek mieszczący się przy ulicy Mikołowskiej – Bauverein.

Opinie klientów

„MW moich rodzinnych Mysłowicach brakowało dobrego sklepu z odzieżą używaną. Udało mi się go założyć i pozyskać źródło naprawdę świetnych dostaw. Trzeba było jednak zadbać o reklamę firmy. Wybrałam projekt ulotek w posta.pl. Do tego dostałam w pakiecie także szybki druk i usługi kolportażu. Stałych klientów od tamtej pory stale przybywa. Warto!” – Bogusia, 40 lat

„W mojej firmie startowała nowa akcja rabatowo – promocyjna. Brakowało mi jednak solidnego wsparcia reklamowego. Znajomy polecił usługi posta.pl – i ja się na nich również nie zawiodłem. Profesjonalny projekt ulotek i skuteczna akcja dystrybucji to jest właśnie to, co w działaniach reklamowych najbardziej lubię. Polecam!” – Krzysztof, 32 lata

„Szukałam w Mysłowicach niedrogich usług reklamowych i indywidualnego podejścia do klienta. Zamówiłam ulotki reklamowe w posta.pl, a później skorzystałam także z usługi ich profesjonalnego kolportażu. W efekcie liczba moich stałych klientów stale rośnie. Dziękuję i polecam!” – Magda, 39 lat

PAKIETOWANIE

Chcesz sprawić, że odbiorcy Twojej reklamy zainteresują się proponowanymi przez Ciebie usługami? Zaufaj nam i zleć przygotowaniem pakietowanych przesyłek reklamowych. Tam właśnie, oprócz ulotek i gazetek reklamowych, konsumenci znajdą gratisy i kupony rabatowe. Przekonasz się sam, jak duża skuteczność takich działań marketingowych notowana jest w praktyce!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Kolportaż ulotek po skrzynkach reklamowych to świetny pomysł na zaplanowaną dystrybucję bezadresową. Nie martw się – wszystkie ulotki i gazetki reklamowe trafią właśnie do skrzynek, koszy reklamowych lub pod drzwi konsumentów. Niech o Twojej firmie dowie się jak najwięcej osób!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Istotą dystrybucji adresowej jest celowanie w trafienie w jak najbardziej sprecyzowaną grupę odbiorców. Chcemy, by klienci którzy znają już ofertę Twojej firmy, poznali ją jeszcze bliżej. Bazujemy tu na bazach danych otrzymanych od zleceniodawców, ale jeśli takiej nie posiadasz, nic strasznego. Opracujemy ją wspólnie i wdrożymy w działaniach reklamowych.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki rozdawane bezpośrednio w punktach chętnie odwiedzanych przez duże ilości ludzi to nasza domena. Kolportaż ulotek i gazetek reklamowych w naszym wydaniu to pełna profeska. Daj się poznać proponowanym przez Ciebie usługom – każdą ulotkę wręczymy z super uśmiechem.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

My mamy wiedzę i narzędzia, Ty podziel się swoim pomysłem. Nie masz pomysłów na reklamę? Nie martw się – od tego masz właśnie nas. Opowiedz nam o swojej firmie, a my stworzymy projekt na miarę czasów. Zaraz go też szybko wydrukujemy i zajmiemy się jego skutecznym kolportażem. Tak pokażemy Ci, na co nas stać!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Nie każdy produkt sprzeda się samodzielnie – podobnie jak usługa. Pozwól nam sobie pomóc. Nasze hostessy i hości pozostają do Twojej dyspozycji przy organizacji każdej akcji degustacyjnej, samplingowej, promocyjnej czy pokazowej. Zleć nam przeprowadzenie kampanii reklamowej – obiecujemy, że staniemy na wysokości zadania. A dodatkowo też rzetelnie się skontrolujemy, a jak!

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej