Roznoszenie ulotek Myszków

Roznoszenie ulotek w Myszkowie to jedna z najbardziej sprawdzonych i wciąż chętnie wybieranych form reklamy. Nic w tym dziwnego, że współcześni przedsiębiorcy stawiają na reklamę małoformatową. Tu liczy się przede wszystkim jej atrakcyjny koszt oraz szerokie i realne dotarcie do szerokiego grona nowych klientów. Jak trafić z reklamą firmy w Myszkowie? Na tym najlepiej znają się specjaliści od marketingu i reklamy, tworzący zgrany zespół pracowników posta.pl. Warto wiedzieć, że roznoszenie ulotek w Myszkowie odbywać się będzie nie tylko w centralnych punktach miasta, ale i najbliższym okolicach. Tym samym można liczyć na skuteczny kolportaż ulotek także w Siewierzu, Porębie, Włodowicach czy Zawierciu.

Reklama dźwignią handlu

Kolportaż ulotek w Myszkowie to doskonały sposób na poinformowanie o świadczonych usługach większego grona potencjalnych klientów. To także świetny pomysł na informowanie o dostępności produktów będących w sprzedaży nie tylko w większych miastach jak Katowice czy Wrocław. Ulotki warto zamawiać u najlepszych – zespół posta.pl nie ma sobie równych!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Myszkowa

Kolportaż ulotek Gliwice
 • dobrze zaplanowana dystrybucja ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • skuteczny kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w punktach dużych skupisk ludzi
 • rozprowadzanie ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • kolportaż ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • fachowa obsługa akcji promocyjnych: w tym samplingowych czy degustacyjnych, przy udziale doświadczonych hostess i hostów
 • kolportaż ulotek do popularnych punktów usługowych
 • plakatowanie w wyznaczonych miejscach
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych z elementami gratisowymi i rabatowymi

Myszków

Myszków to miasto położone w województwie śląskim, nad rzeką Wartą. W Myszkowie dominują zabudowania zagrodowe ze względu na włączenie w granice administracyjne miasta dużo mniejszych miejscowości. Miasto słynie z przemysłu metalurgicznego i produkcji części maszyn i urządzeń dla przemysłu kolejowego, stoczniowego oraz górniczego. W Myszkowie prężnie działa także Myszkowska Fabryka Naczyń Emaliowanych „Światowit”. Przez miasto przebiega jedna z najstarszych linii kolejowych w Polsce, łącząca mieszkańców Myszkowa z Warszawą i Katowicami. Jednymi z najbardziej godnych zwiedzenia zabytków pozostają XIX-wieczny dworzec kolejowy, Pałac Augusta Schmelzera, Kaplica Narodzenia NMP na Milaczowie oraz kościół pw. św. Stanisława.

Opinie klientów

„Szukałam sprawdzonych usług reklamowych w Myszkowie. Chciałam z sukcesem rozreklamować usługi w swoim salonie fryzjerskim. Okazało się, że w posta.pl zamówię nie tylko projekt ulotek, ale i ich kolportaż. W pakiecie dostałam także fachowo wykonane wizytówki. Polecam tę firmę wszystkim szukającym skutecznej reklamy.” – Kinga – 27 lat

„Ze swoimi usługami szklarskimi chciałem dotrzeć do jak największej liczby klientów. Zleciłem więc dystrybucję ulotek w Myszkowie profesjonalistom z posta.pl. Bardzo sobie chwalę rzetelność i skuteczność kolportażu materiałów reklamowych. Warto skorzystać z usług profesjonalistów.” – Bartosz – 40 lat

„Nowy sklep z odzieżą używaną w Myszkowie nie przyciągnąłby tylu klientów, gdyby nie świetnie zaplanowana i fachowo przeprowadzona dystrybucja ulotek reklamowych z rabatem dla pierwszych klientów. Wybrałam usługi posta.pl, bo poleciła mi je zadowolona koleżanka. Teraz ja będę Was polecać innym. Warto!” – Agnieszka, 35 lat

PAKIETOWANIE

Czy otrzymując zafoliowaną przesyłkę zawierającą zestaw gazetek i ulotek reklamowych, wzbogaconą licznymi gratisami czy kuponami zniżkowymi, nie będziemy zainteresowani jej otwarciem? Oczywiście, że będziemy – dlatego takie działania marketingowe cieszą się dużą popularnością i uznaniem potencjalnych odbiorców. Coraz częściej wykorzystuje się je w codziennej pracy agencji reklamowej. Nieprzypadkowo – bo dużo większe szanse na otwarcie przesyłki to zdecydowanie większe zainteresowanie skorzystaniem z oferty asortymentowej lub usługowej danej firmy. A o to w skutecznej reklamie chodzi właśnie.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Dystrybucja ulotek reklamowych czy roznoszenie gazetek reklamowych pod drzwi odbiorców, do ich skrzynek pocztowych lub koszyków reklamowych to jedne z głównych obszarów działań dystrybucji bezadresowej. Co dzięki temu można zyskać? Przede wszystkim promocję usług firmowych na szerokim obszarze. Niech ofertę naszej firmy pozna możliwie jak najwięcej osób!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Kolportaż ulotek w dystrybucji adresowej odbywa się głównie przy wykorzystaniu bazy adresowej klientów, którzy wyrazili niegdyś zainteresowanie daną firmą. Listę kontaktów często dostarczają sami zleceniodawcy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by bazę kontaktów stworzyć wspólnie. Zespół pracowników posta.pl jest otwarty na szeroko zakrojoną współpracę. Wspólnie możemy zdziałać dużo więcej, niż samopas. A o skuteczności świetnie zaplanowanego kolportażu ulotek reklamowych warto przekonać się już na własnym przykładzie.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe, choć ulotne w swojej formule i niewielkiej formie, to wręczone bezpośrednio, mają wielką moc. Dlatego też roznoszenie materiałów reklamowych w newralgicznych punktach czy ciągach komunikacyjnych ma ogromny potencjał. Warto więc zaufać tej uznawanej za jedną z najstarszych form reklamy by przekonać się o jej skuteczności. A na dobrą drogę marketingową wejść można właśnie z nami. Zapraszamy do kontaktu!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Kolportaż świetnie zaprojektowanych ulotek reklamowych czy gazetek nie jest dla nas żadnym problemem. Podobnie jak stworzenie projektu od zera, wydruk ulotek czy późniejsza ich dystrybucja. Wystarczy, że wspólnie z klientem opracujemy satysfakcjonujący go projekt, a następnie zajmiemy się jego drukiem. Wszystko szybko, miło i w pełni profesjonalnie. Bo droga do skutecznej reklamy nie musi być wcale żmudna i usłana kamieniami. My sprawiamy, że projekt i druk materiałów reklamowych może być prawdziwą przyjemnością przekutą w późniejszy sukces zleceniodawcy.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Niektórzy ludzie mają ponadprzeciętne zdolności przekonywania i wdrażania znanych szeroko technik sprzedażowych. My zaś znamy tych, którzy na sprzedawaniu znają się najlepiej – te osoby właśnie tworzą zgrany i profesjonalny zespół zatrudnianych przez nas hostów i hostess. A wszystko w służbie udanych akcji reklamowych dla naszych zleceniodawców. Jeśli więc marzy się wam przeprowadzenie świetnie rozplanowanej dystrybucji ulotek reklamowych lub chcecie przeprowadzić niecodzienną akcję degustacyjną lub samplingowe – niezwłocznie zgłoście się do nas. Pokażemy wam, jak wygląda profesjonalizm w najlepszej jego odsłonie. Jesteśmy właśnie dla was!

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej