Roznoszenie ulotek Dąbrowa Górnicza

Roznoszenie ulotek w Dąbrowie Górniczej to jedna z bardzo popularnych i niezwykle skutecznych form reklamy. Niewielkich rozmiarów format reklamowy nie przeszkadza w tym, by dotrzeć do specjalnie wyłonionej grupy docelowej. Tym bardziej, jeśli działania reklamowe są starannie zaplanowane i przemyślane oraz dopasowane do branży Klienta. Dbają o to doświadczeni specjaliści tworzący zespół posta.pl. Ich pomysłowość i kreatywność nie mają granic!

Kolportaż ulotek w Dąbrowie Górniczej zakłada nie tylko dotarcie do klientów z centralnych punktów miasta. Z równie dużym powodzeniem ulotki zostaną rozprowadzone również po najbliższych okolicach Dąbrowy Górniczej. Mowa o takich miastach jak: Będzin, Siewierz czy Siemianowice Śląskie.

Dobra reklama to jest to!

Roznoszenie ulotek w Dąbrowie Górniczej pozwala na skuteczne poinformowanie o nowych usługach czy produktach dostępnych w sprzedaży. Sukcesywne dotarcie do szerokiego grona nowych i stałych klientów z atrakcyjnymi rabatami czy akcjami promocyjnymi sprawia, że zainteresowanie usługami i produktami stale rośnie. Warto postawić więc na profesjonalne wsparcie reklamowe zespołu posta.pl!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Dąbrowy Górniczej

Kolportaż ulotek Racibórz
 • projekty i druk ulotek reklamowych, gazetek, plakatówi wizytówek
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • rozprowadzanie ulotek w ciągach komunikacyjnych i popularnych punktach spotkań
 • dystrybucja ulotek na uczelniach i na terenie akademików – zgodnie z branżą atrakcyjną dla młodych ludzi
 • roznoszenie ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych: w tym samplingowych czy degustacyjnych, prowadzonych przez doświadczone hostessy lub hostów
 • dystrybucja ulotek do punktów usługowych
 • rozprowadzanie ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • pakietowanie materiałów reklamowych wraz z elementami rabatowymi i gratisowymi

Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza – miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Pod względem wielkości zajmuje 10. miejsce w kraju i 1. w województwie, będąc jednocześnie największym ośrodkiem przemysłowym Zagłębia Dąbrowskiego. Miasto słynie z największej w Polsce huty stali ArcelorMittal Poland, Koksowni Przyjaźń, Huty Bankowej oraz huty szkła. Turyści odwiedzający Dąbrowę Górniczą powinni zwiedzić Pałac Kultury Zagłębia oraz Bazylikę Najświętszej Maryi Panny Anielskiej.

Opinie klientów

„Odkąd rozpocząłem działalność gospodarczą w telefonii komórkowej zrozumiałem, że bez dobrej reklamy nie przyciągnę zainteresowania klientów. Dlatego też w Dąbrowie Górniczej zamówiłem ulotki i ich kolportaż u najlepszych z branży. Sąsiadka poleciła mi usługi posta.pl i się nie zawiodłem. Tak szybko, skutecznie, a do tego bez przepłacania, nie było nigdzie indziej. Polecam usługi tej firmy!” – Aleksander, 46 lat

„Współpracę z zespołem posta.pl oceniam na 5 z plusem. Projekt ulotek zaproponowany przez specjalistów od reklamy od razu przypadł mi do gustu. Do tego mogłam liczyć także na druk materiałów reklamowych oraz profesjonalny kolportaż na terenie Dąbrowy Górniczej. Z posta.pl warto współpracować!” – Justyna, 32 lata

„Uruchomienie nowego żłobka w Dąbrowie Górniczej wiązało się nie tylko z wieloma formalnościami, ale również i potrzebą zadbania o reklamę. Świetne ulotki przygotowane przez zespół posta.pl zrobiły dobrą robotę, a o moim żłobku dowiedziało się wiele osób. Dzięki Wam już na początku działalności miałam komplet maluchów!” – Maria, 39 lat

PAKIETOWANIE

Bogate przesyłki łączone, dostępne w elegancko zafoliowanych pakietach, to prawdziwy hit na rynku usług reklamowych. Znacząco wzrastać będzie zainteresowanie tych odbiorców, którzy w przesyłce znajdą atrakcyjne gratisy czy liczne kupony rabatowe. Takim sposobem można z efektem zaciekawić potencjalnych konsumentów ofertą asortymentu firmowego.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Roznoszenie ulotek reklamowych po skrzynkach pocztowych, koszach reklamowych czy pozostawianie ich pod drzwiami mieszkań konsumentów to pomysł na to, by dotrzeć możliwie jak najbliżej do konsumentów. Taka forma reklamy służyć będzie przedstawieniu ogólnej oferty firmy lub poinformowaniu o aktualnie obowiązujących promocjach.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Dystrybucja adresowe materiałów reklamowych opiera się na wykorzystaniu bazy klientów dostarczonych przez zleceniodawcę. Nie martw się jednak, jeśli takiej bazy nie posiadasz. Stworzymy ją wspólnie, by możliwie z jak największym efektem dotrzeć do konkretnej grupy docelowej konsumentów.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe bezpośrednio rozdawane w chętnie odwiedzanych ciągach komunikacyjnych to wciąż bardzo popularny sposób na reklamę. Znamy się na tym doskonale i wiemy jak przeprowadzić skuteczny kolportaż bezpośredni, by ta cenna ulotka reklamowa nie wylądowała zaraz w koszu. Warto nam zaufać!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nasi zleceniodawcy nie zawsze mają wizję materiałów reklamowych które chcieliby zamówić. Jesteśmy jednak od tego, by tę wizję wspólnie stworzyć, zrealizować, a potem… szybciutko wydrukować. Bo czas to pieniądz, a skuteczny kolportaż ulotek reklamowych to absolutnie nie kolportaż stacjonarny!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Niektóre produkty czy usługi mają to już w sobie, że same się nie sprzedadzą. trzeba do tego umiejętnie zachęcić, pozwolić przetestować, dotknąć, popróbować… Dlatego też dysponujemy szeroką bazą hostess i hostów, którzy z chęcią poprowadzą opracowane przez nas akcje promocyjne, degustacyjne, samplingowe, pokazowe. Do wyboru, do koloru, ale zawsze skutecznie.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej