Roznoszenie ulotek Gliwice

Kolportaż ulotek w Gliwicach to działania szeroko rozumiane i bardzo skuteczne. Bo przecież naszym celem jest zapewnienie jak największego dostępu do świetnej oferty. A klientów potencjalnie zainteresowanych dostępem do profesjonalnych i do tego działających środków reklamowych może być naprawdę dużo. W samych Gliwicach mieszka bowiem ponad 180 000 mieszkańców, a ci okoliczni przecież też korzystać chcą z najlepszych usług w mieście. Klienci zainteresowani zleceniem takich usług jak rozprowadzanie ulotek i gazetek na terenie Gliwic celują przede wszystkim w dystrybucję materiałów reklamowych nie tylko na terenie samego centrum miasta, ale również rozległych jego przedmieść i najbliższych okolic.

Na skutecznej reklamie znamy się jak nikt inny!

Gliwice to duże miasto w województwie śląskim, jedno z największych w regionie. Nic dziwnego więc w tym, że dystrybucja ulotek i gazetek reklamowych w Gliwicach stoi na wysokim poziomie. Zapotrzebowanie na dostęp do wysokiej jakości usług reklamowych stale tu rośnie.

Usługi reklamowe dostępne w Gliwicach i najbliższej okolicy

Kolportaż ulotek Gliwice
 • kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych zarówno w blokach, jak i domach jednorodzinnych
 • kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w newralgicznych punktach miasta i często odwiedzanych ciągach komunikacyjnych
 • dystrybucja ulotek na terenie uczelniach i przy akademikach
 • dystrybucja ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dostarczanie ciekawych materiałów reklamowych do siedzib firmowych
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • kampanie reklamowe z udziałem przeszkolonych hostess i hostów – akcje degustacyjne i samplingowe
 • kolportaż ulotek w często odwiedzanych punktach usługowych
 • roznoszenie ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o elementy gratisowe i rabatowe
 • dystrybucja materiałów reklamowych z wykorzystaniem własnej bazy adresowej, optymalnie dopasowanej do konkretnej grupy docelowej

Gliwice

Gliwice to miasto na prawach powiatu, usytuowane w południowo – zachodniej Polsce, położone na Wyżynie Śląskiej, zaliczane do jednego z czterech największych w województwie śląskim. Miasto słynie z parku technologicznego Technopark Gliwice, produkcji czołgów PT-91 oraz maszyn budowlanych. Na terenie Gliwic działa także Kopalnia Węgla Kamiennego Sośnica, a swoją siedzibę ma największy w Polsce producent i dystrybutor odczynników chemicznych – Avantor Perfomance Materials Poland. Przez Gliwice przepływa rzeka Kłodnica.

Opinie klientów

„Szukałem miejsca, w którym kompleksowo zajmą się usługami reklamowymi mojej firmy. Nie ukrywam, prowadzenie biznesu nie szło mi najlepiej. Potrzebowałem wsparcia fachowców w dziedzinie dobrej, a przede wszystkim – trafionej reklamy. Miałem farta, że trafiłem na zespół posta.pl. W szybki sposób opracowali strategię mojej nowej kampanii reklamowej, zaprojektowali ulotki reklamowe, wydrukowali je, a potem zajęli się ich kolportażem. Na napływ nowych klientów nie musiałem odtąd narzekać. Polecam!” – Dominik, 42 lata

„Zaraz po tym jak otworzyłem nowy punkt z usługami ksero, chciałem dotrzeć do studentów w Gliwicach. Nie miałem pomysłu ani doświadczenia w przygotowywaniu sprawdzonego projektu plakatów informacyjnych oraz ulotek reklamowych. Odkąd te kwestie powierzyłem specjalistom od marketingu, drzwi w moim punkcie ksero się nie zamykają. Dzięki wam wiem, że trafiłem w punkt ze swoimi usługami.” – Paweł, 28 lat

„Mój salon kosmetyczny istniał już trochę na rynku, ale potrzebowałam napływu nowych klientów. Koleżanka poradziła mi, bym zainwestowała w pakietowane usługi reklamowe. Nie bardzo wiedziałam o co chodzi, ale kontakt z pracownikami posta.pl rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Oto specjaliści zajęli się przygotowaniem i opracowaniem materiałów dla mojego salonu. Udało się – liczba klientek szybko wzrosła. A ja wiem gdzie udać się po kolejne zamówienie na udaną reklamę.” – Agata, 39 lat

PAKIETOWANIE

Czy otrzymując zafoliowaną przesyłkę zawierającą zestaw gazetek i ulotek reklamowych, wzbogaconą licznymi gratisami czy kuponami zniżkowymi, nie będziemy zainteresowani jej otwarciem? Oczywiście, że będziemy – dlatego takie działania marketingowe cieszą się dużą popularnością i uznaniem potencjalnych odbiorców. Coraz częściej wykorzystuje się je w codziennej pracy agencji reklamowej. Nieprzypadkowo – bo dużo większe szanse na otwarcie przesyłki to zdecydowanie większe zainteresowanie skorzystaniem z oferty asortymentowej lub usługowej danej firmy. A o to w skutecznej reklamie chodzi właśnie.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Dystrybucja ulotek reklamowych czy roznoszenie gazetek reklamowych pod drzwi odbiorców, do ich skrzynek pocztowych lub koszyków reklamowych to jedne z głównych obszarów działań dystrybucji bezadresowej. Co dzięki temu można zyskać? Przede wszystkim promocję usług firmowych na szerokim obszarze. Niech ofertę naszej firmy pozna możliwie jak najwięcej osób!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Kolportaż ulotek w dystrybucji adresowej odbywa się głównie przy wykorzystaniu bazy adresowej klientów, którzy wyrazili niegdyś zainteresowanie daną firmą. Listę kontaktów często dostarczają sami zleceniodawcy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by bazę kontaktów stworzyć wspólnie. Zespół pracowników posta.pl jest otwarty na szeroko zakrojoną współpracę. Wspólnie możemy zdziałać dużo więcej, niż samopas. A o skuteczności świetnie zaplanowanego kolportażu ulotek reklamowych warto przekonać się już na własnym przykładzie.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe, choć ulotne w swojej formule i niewielkiej formie, to wręczone bezpośrednio, mają wielką moc. Dlatego też roznoszenie materiałów reklamowych w newralgicznych punktach czy ciągach komunikacyjnych ma ogromny potencjał. Warto więc zaufać tej uznawanej za jedną z najstarszych form reklamy by przekonać się o jej skuteczności. A na dobrą drogę marketingową wejść można właśnie z nami. Zapraszamy do kontaktu!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Kolportaż świetnie zaprojektowanych ulotek reklamowych czy gazetek nie jest dla nas żadnym problemem. Podobnie jak stworzenie projektu od zera, wydruk ulotek czy późniejsza ich dystrybucja. Wystarczy, że wspólnie z klientem opracujemy satysfakcjonujący go projekt, a następnie zajmiemy się jego drukiem. Wszystko szybko, miło i w pełni profesjonalnie. Bo droga do skutecznej reklamy nie musi być wcale żmudna i usłana kamieniami. My sprawiamy, że projekt i druk materiałów reklamowych może być prawdziwą przyjemnością przekutą w późniejszy sukces zleceniodawcy.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Niektórzy ludzie mają ponadprzeciętne zdolności przekonywania i wdrażania znanych szeroko technik sprzedażowych. My zaś znamy tych, którzy na sprzedawaniu znają się najlepiej – te osoby właśnie tworzą zgrany i profesjonalny zespół zatrudnianych przez nas hostów i hostess. A wszystko w służbie udanych akcji reklamowych dla naszych zleceniodawców. Jeśli więc marzy się wam przeprowadzenie świetnie rozplanowanej dystrybucji ulotek reklamowych lub chcecie przeprowadzić niecodzienną akcję degustacyjną lub samplingowe – niezwłocznie zgłoście się do nas. Pokażemy wam, jak wygląda profesjonalizm w najlepszej jego odsłonie. Jesteśmy właśnie dla was!

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej