Roznoszenie ulotek Będzin

Roznoszenie ulotek w Będzinie to doskonała firma reklamy przynosząca wymierne korzyści. Nieduży format reklamowy łatwo jest przetransportować – a to oznacza, że trafi do naprawdę szerokiego grona odbiorców. Gwarancją starannego zaplanowania i przygotowania strategii marketingowej jest duże doświadczenie zespołu posta.pl. Warto postawić więc na przemyślaną formę reklamy w bardzo atrakcyjnej formie i wybrać profesjonalny kolportaż ulotek w Będzinie.

Co więcej – teraz można liczyć nie tylko na to, że ulotki zostaną rozniesione po centralnych punktach miasta, ale trafią również i do miast i miejscowości położonych najbliżej Będzina. Mowa o Czeladzi, Dąbrowie Górniczej czy Sosnowcu.

Reklama skrojona na miarę

Kolportaż ulotek w Będzinie to niezwykle starannie zaplanowane i profesjonalnie przeprowadzone działania marketingowo – reklamowe. Wybierając fachowe usługi świadczone przez najlepszych z branży, możemy mieć pewność, że nasze ulotki trafią do osób realnie zainteresowanych ofertą. Warto postawić na współpracę z posta.pl!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Będzina

Kolportaż ulotek Rybnik
 • dystrybucja ulotek i listów do skrzynek pocztowych
 • dobrze zaplanowane roznoszenie ulotek w ważnych punktach komunikacyjnych
 • projekt oraz druk ulotek reklamowych, gazetek i wizytówek
 • kolportaż ulotek na uczelniach, w akademikach i szkołach
 • dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • roznoszenie ulotek, celem umieszczenia ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych przez doświadczony zespół hostess i hostów
 • rozprowadzanie ulotek po punktach usługowych
 • kolportaż ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • pakietowanie materiałów reklamowych

Będzin

Będzin – miasto w południowej Polsce, siedziba powiatu będzińskiego, znajdujące się na terenie Wyżyny Śląskiej oraz Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Będzin jest także historyczną stolicą regionu Zagłębia Dąbrowskiego, a jednocześnie jednym z najstarszych miast Małopolski. W kraju pełni znaczącą funkcję ośrodka handlowego, finansowo – gospodarczego z uwagi na silnie rozwinięty przemysł i energetykę, jak również ośrodka kulturalno – oświatowego czy administracyjnego w regionie. Silną pozycję przemysłu kształtują Huta Będzin, elektrownia Łagisza oraz elektrociepłownia Będzin. Największe zatrudnienie oferują też Enion S.A. Będziński Zakład Elektroenergetyczny S.A. oraz Fabryka Przewodów Energetycznych S.A.

Opinie klientów

„Zakładając nową kawiarnię w Będzinie doskonale zdawałam sobie sprawę z tego, jak ważna jest dobra reklama. Postawiłam więc na współpracę z polecanymi specjalistami z branży. Wybrałam usługi posta.pl i w atrakcyjnej cenie otrzymałam pełne wsparcie w zakresie skutecznej reklamy. Świetnie zaprojektowane wizytówki i ulotki to było właśnie to, czego potrzebowałam. Polecam!” – Marzena, 35 lat

„Sklep z odzieżą dla dzieci od zawsze był moim marzeniem. W końcu je spełniłem! Szukałem jednak dobrych specjalistów od projektu i kolportażu ulotek. Usługi na miarę moich oczekiwań znalazłem w posta.pl. Dystrybucja materiałów reklamowych w Waszym wykonaniu przerosła moje najśmielsze oczekiwania! Dzięki, że jesteście.” – Sławomir, 33 lata

„Uwielbiam zwierzęta i im poświęciłam większą część swojego życia. Dlatego też założyłam sklep zoologiczny w Będzinie. W kwestiach reklamowych wsparli mnie specjaliści z posta.pl. Tak ładnych ulotek nie widziałam nigdy wcześniej. Do tego w pakiecie otrzymałam też skuteczną dystrybucję materiałów reklamowych. Polecam!” – Zosia, 48 lat

PAKIETOWANIE

Znamy to uczucie, gdy nasza skrzynka jest przepełniona. O nie, kolejna zafoliowana przesyłka. Ale zaraz… czyżby można w niej było znaleźć super kupon zniżkowy do nowo otwartego sklepu? Muszę to poznać bliżej!
Tak, to jest to uczucie, w którym wiemy że z naszą reklamą trafiliśmy w punkt.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Nasze atrakcyjne wizualnie ulotki reklamowe czy gazetki wyróżniające się na tle innych, standardowych i spowszechniałych, lądują w dystrybucji bezpośredniej w skrzynkach pocztowych i pod drzwiami odbiorców. Po co? By pokazać, że działamy sprawnie i robimy wszystko, by konsumenci jako pierwsi dowiadywali się o planowanych w najbliższych dniach promocjach.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Chcemy by nasi zleceniodawcy byli zawsze mega zadowoleni, dlatego współpracujemy z nimi na całego. Jeśli dysponujemy udostępnioną przez nich bazą danych klientów – chętnie z niej korzystamy. Jeśli nie, tworzymy ją wspólnie. Cel jest jeden – dotarcie do możliwie jak najbardziej konkretnej grupy docelowej.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe rozdawane bezpośrednio to nasza specjalność. W kolportaż wkładamy wszystkie emocje świata – na czele z tymi pozytywnymi. Chcemy, by wizerunek Twojej firmy był nienaganny i kojarzył się wyłącznie korzystnie. To dla Ciebie pojawiamy się w najczęściej odwiedzanych miejscach miasta. By informować o Twojej firmie i jej ofercie.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Jeśli masz świetny pomysł na materiały reklamowe, zgłoś się z nim do nas. Doszlifujemy go i wydrukujemy. Zgłoś się do nas także wówczas, gdy w Twojej głowie zieje prawdziwa pustka kreatywna. I na to znajdziemy twórczy sposób. Bo na projektach i druku materiałów reklamowych znamy się jak nikt!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Jeśli chcesz zwiększyć zainteresowanie oferowanymi przez swoją firmę usługami lub pragniesz intensywnie zareklamować jakąś wyjątkową linię produktów, zgłoś się do nas. Wynajmiemy Ci nasze hostessy i hostów i przygotujemy ich do przeprowadzenia super udanej akcji promocyjnej. Degustacje, samplingi, pokazy, prezentacje – w naszej ofercie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej