Roznoszenie ulotek Żory

Nieduża firma i dość skromny budżet. Na pewno nieporównywalny z tym posiadanym przez ogromne i znane już przedsiębiorstwa. Ale jest na to sposób – kolportaż ulotek w Żorach. Oczywiście takich, których projekt i druk nadzorowany był przez pasjonatów i doświadczonych specjalistów w jednym. A takich spotkać można w posta.pl – miarą ich sukcesu będzie rozwój większych i mniejszych firm nie tylko w Żorach, ale i ich najbliższych okolicach.

Ulotki reklamowe w Żorach – idealne dla małej firmy

Dystrybucja ulotek w Żorach, to obok projektu i druku, jeden z najważniejszych aspektów udanych działań reklamowych. Dlatego też tak ważne jest zaufanie tym, którzy na reklamie znają się najlepiej. Ci właśnie specjaliści pokierują tak reklamą naszej firmy, że później liczyć będziemy mogli tylko stale rosnące zyski. Przy niedużej inwestycji w ulotki reklamowe w Żorach właśnie. Klienci zlecający roznoszenie ulotek, jak i rozprowadzanie gazetek reklamowych w Żorach chcą dotrzeć przede wszystkim do możliwie jak najszerszego grona realnie zainteresowanych odbiorców. Dlatego też celem działań marketingowych jest nie tylko kolportaż ulotek w Żorach zamieszkanych przez ponad 58 000 mieszkańców, ale i dystrybucję ulotek do pobliskich miejscowości.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Żor

Kolportaż ulotek Żory
 • kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych – w domach, jak i blokach
 • dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • rozprowadzanie ulotek i gazet w newralgicznych punktach miasta i popularnych ciągach komunikacyjnych
 • roznoszenie ulotek i gazetek reklamowych na terenie uczelni i akademików
 • skuteczny kolportaż ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • rozprowadzanie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • obsługa profesjonalnie zorganizowanych akcji promocyjnych, w tym degustacyjnych oraz samplingowych, przy wsparciu hostess i hostów
 • dystrybucja ulotek do punktów usługowych
 • roznoszenie ulotek po placówkach publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o atrakcyjne dla odbiorcy elementy gratisowe i rabatowe

Żory

Żory to jedno z większych miast położonych w południowej Polsce, w województwie śląskim. Żory współtworzą Rybnicki Okręg Węglowy, a współcześnie jako ośrodek miejski pełnią głównie funkcję logistyczną, usługową oraz handlową.

W Żorach znajdują się liczne obiekty zabytkowe, w tym m.in.: gotycki kościół parafialny pw. św. Apostołów Filipa i Jakuba (XV wiek), klasycystyczny pałac z przełomu XVII i XVIII wieku (w dzielnicy Baranowice) czy cmentarz żydowski z 1818 roku.

Opinie klientów

„Mój niewielki salonik kosmetyczny jest na kółkach – uwierzyłam w moc mobilnych usług i zaczęłam rozwijać swój biznes właśnie w tym kierunku. Nie mogłam jednak być wiarygodna dla klientek bez posiadania pięknych wizytówek. A te szybko i niedrogo, wraz z projektem, stworzyli mi w posta.pl. Jestem zachwycona!” – Kornelia, 37 lat

„Otwierając salonik psiej urody doskonale wiedziałam, że bez dobrej reklamy się nie obejdzie. Zainwestowałam więc w projekt i druk ulotek reklamowych, a postem także w posta.pl zleciłam świetnie zaplanowany kolportaż. I teraz mam pełne ręce roboty przy moich kudłatych klientach.” – Katarzyna, 40 lat

„Od zawsze chciałem być kurierem. Marzenie spełniłem w Żorach – żeby jednak jak najwięcej osób wiedziało o mojej działalności, zainwestowałem w reklamę. Ulotki i wizytówki stworzyli mi spece od reklamy z posta.pl. Polecam ich nieograniczoną kreatywność oraz terminowość.” – Szymon, 27 lat

PAKIETOWANIE

Chcesz sprawić, że odbiorcy Twojej reklamy zainteresują się proponowanymi przez Ciebie usługami? Zaufaj nam i zleć przygotowaniem pakietowanych przesyłek reklamowych. Tam właśnie, oprócz ulotek i gazetek reklamowych, konsumenci znajdą gratisy i kupony rabatowe. Przekonasz się sam, jak duża skuteczność takich działań marketingowych notowana jest w praktyce!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Kolportaż ulotek po skrzynkach reklamowych to świetny pomysł na zaplanowaną dystrybucję bezadresową. Nie martw się – wszystkie ulotki i gazetki reklamowe trafią właśnie do skrzynek, koszy reklamowych lub pod drzwi konsumentów. Niech o Twojej firmie dowie się jak najwięcej osób!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Istotą dystrybucji adresowej jest celowanie w trafienie w jak najbardziej sprecyzowaną grupę odbiorców. Chcemy, by klienci którzy znają już ofertę Twojej firmy, poznali ją jeszcze bliżej. Bazujemy tu na bazach danych otrzymanych od zleceniodawców, ale jeśli takiej nie posiadasz, nic strasznego. Opracujemy ją wspólnie i wdrożymy w działaniach reklamowych.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki rozdawane bezpośrednio w punktach chętnie odwiedzanych przez duże ilości ludzi to nasza domena. Kolportaż ulotek i gazetek reklamowych w naszym wydaniu to pełna profeska. Daj się poznać proponowanym przez Ciebie usługom – każdą ulotkę wręczymy z super uśmiechem.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

My mamy wiedzę i narzędzia, Ty podziel się swoim pomysłem. Nie masz pomysłów na reklamę? Nie martw się – od tego masz właśnie nas. Opowiedz nam o swojej firmie, a my stworzymy projekt na miarę czasów. Zaraz go też szybko wydrukujemy i zajmiemy się jego skutecznym kolportażem. Tak pokażemy Ci, na co nas stać!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Nie każdy produkt sprzeda się samodzielnie – podobnie jak usługa. Pozwól nam sobie pomóc. Nasze hostessy i hości pozostają do Twojej dyspozycji przy organizacji każdej akcji degustacyjnej, samplingowej, promocyjnej czy pokazowej. Zleć nam przeprowadzenie kampanii reklamowej – obiecujemy, że staniemy na wysokości zadania. A dodatkowo też rzetelnie się skontrolujemy, a jak!

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej