Roznoszenie ulotek Tarnowskie Góry

Kolportaż ulotek w Tarnowskich Górach nigdy nie stanowił dla nas tabu. Dlaczego? Po prostu od lat zajmujemy się tym, co lubimy najbardziej, a listę priorytetowych działań otwierają dystrybucja ulotek i gazetek reklamowych w Tarnowskich Górach oraz projektowanie i druk materiałów reklamowych. Możemy stwierdzić z całą pewnością, że potrafimy zrealizować każdą, nawet tę najbardziej śmiałą wizję naszych Klientów. Bo nasza wyobraźnia nie ma granic! Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek i gazetek na terenie Tarnowskich Gór celują również w skuteczną dystrybucję materiałów reklamowych także do okolicznych miejscowości takich jak Świerklaniec, Pyrzowice, Zbrosławice czy Miasteczko Śląskie. Dzięki rozszerzonym działaniom marketingowym możliwe jest dotarcie do możliwie szerokiej grupy odbiorców – w samych Tarnowskich Górach mieszka blisko 60 000 osób.

Reklamowanie na zawołanie

Optymalnie zaplanowana dystrybucja ulotek i gazetek reklamowych w Tarnowskich Górach to idealny pomysł na budowanie potęgi każdego tamtejszego przedsiębiorstwa. Tarnowskie Góry bowiem nie bez powodu zaliczane są do jednego z 17 miast najwyższej klasy A pod względem atrakcyjności inwestycyjnej.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Tarnowskich Gór

Kolportaż ulotek Tarnowskie Góry
 • kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • roznoszenie ulotek i gazet w popularnych ciągach komunikacyjnych i ważnych punktach miasta
 • kolportaż ulotek i gazetek reklamowych na uczelniach i na terenie akademików
 • dystrybucja ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • kolportaż ulotek celem umieszczenia ich za wycieraczkami samochodów
 • przeprowadzenie akcji promocyjnych, w tym degustacyjnych i samplingowych przez doświadczone hostessy i hostów
 • dostarczanie ulotek do ważnych z marketingowego punktu widzenia, punktów usługowych
 • kolportaż ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • skuteczny kolportaż pakietowych materiałów reklamowych (wielki plus za atrakcyjne gratisy)

Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry to miasto powiatowe położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, na Górnym Śląsku. Miasto zaliczane jest do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Ewenementem na skalę kraju jest wpisanie tarnogórskiej kopalni ołowiu, srebra i cynku na listę światowego dziedzictwa UNESCO, co miało miejsce w 2017 roku.

Tarnowskie Góry zaliczane są do miast najwyższej klasy A pod względem atrakcyjności inwestycyjnej w Polsce. Na Śląsku wyprzedza je tylko Cieszyn.

Opinie klientów

„Moja firma pożyczkowa nie zyskałaby tak dużo, gdyby nie profesjonalna oprawa reklamowa. Wizytówki, ulotki reklamowe i gazetki z aktualną ofertą zamawiałem w posta.pl. Jestem bardzo zadowolony i polecam ich profesjonalizm wszystkim. Zdecydowanie warto!” – Jurek, 52 lata

„Salonów kosmetycznych w Tarnowskich Górach jest sporo – gdy chciałam wyróżnić się spośród nich, musiałam zainwestować w reklamę. Udało mi się trafić na świetną cenowo ofertę w posta.pl. Tam zamówiłam ulotki, pakietową reklamę i plakaty. Efekty współpracy przerosły moje oczekiwania. Jest moc!” – Joanna, 35 lat

„Tak rzetelnej firmy reklamowej nie widziałam od dawna. Szybko, sprawnie i na temat. Do tego w wysokiej jakości i bez olewania klientów, jak to dziś powszechne. Polecam pełen profesjonalizm w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych usług reklamowych.” – Martyna, 32 lata

PAKIETOWANIE

Ulotki reklamowe, gazetki z aktualnymi promocjami, a do tego liczne gratisy lub kupony rabatowe. To wszystko w jednym zawarte jest w pakietowej przesyłce reklamowej. Taką większość konsumentów otworzy z przyjemnością, by później z niej skorzystać. I taką reklamę zamówisz właśnie u nas.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Rozprowadzanie ulotek i gazetek reklamowych po skrzynkach pocztowych, koszach reklamowych, wkładanie za wycieraczki samochodowe… Czego nie robiliśmy. Wszystko po to, by informacje o ofercie Twojej firmy poszły w świat i dotarły do jak największej liczby konsumentów. Warto!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Korzystając z gotowej bazy danych docieramy do klientów, którzy już niegdyś Ci zaufali. Tworzymy reklamy adresowe stricte do nich – ich skuteczność jest doprawdy wysoka. Nie martw się jednak, jeśli takiej bazy nie posiadasz. Pomożemy Ci ją stworzyć, by osiągnąć pełen sukces reklamowy. Wspólnie!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Świetnie rozplanowany kolportaż ulotek reklamowych to także ten, w którym ulotki wręczamy do rąk własnych konsumentów. Najczęściej w chętnie odwiedzanych ciągach komunikacyjnych. Pozwól swojej firmie się rozpromować – a my to weźmiemy w swoje ręce.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nasza wiedza, Twoje pomysły. Nasze pomysły, wspólne dopracowanie. Nasze narzędzia, super realizacja. Nie bój się, jeśli brak Ci kreatywności. Wspólnymi siłami stworzymy najbardziej optymalny projekt materiałów reklamowych. A potem… szybko je wydrukujemy.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Nie zawsze produkt sprzeda się sam z siebie. Czasem potrzebne jest wsparcie odpowiedniej osoby lub osób. I takimi właśnie my dysponujemy. Zaufaj naszemu profesjonalnemu zespołowi hostess i hostów. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy, przeprowadzimy i skontrolujemy każdą akcję promocyjną: od degustacji, samplingów, po pokazy i eventy.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej